| Tüm Maçlar | ||
| Kerry | 4 | |
| Beraberlik | 5 | |
| Finn Harps | 6 | |
| Kerry Evindeki Maçlar | ||
| Kerry | 4 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Finn Harps | 2 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 |
İR1
|
24.05.2024 | MS | Kerry | 2 - 0 | Finn Harps | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024 |
İR1
|
04.07.2024 | MS | Finn Harps | 1 - 0 |
Kerry
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2024 |
İR1
|
27.09.2024 | MS | Kerry | 1 - 1 | Finn Harps | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
İR1
|
14.02.2025 | MS |
|
2 - 0 | Finn Harps | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
İR1
|
18.04.2025 | MS | Finn Harps | 4 - 2 | Kerry | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2025 |
İR1
|
08.08.2025 | MS |
|
0 - 1 | Finn Harps | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025 |
İR1
|
13.10.2025 | MS | Finn Harps | 1 - 1 | Kerry | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2026 |
İR1
|
20.03.2026 | MS |
|
1 - 0 | Finn Harps | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2026 |
İR1
|
08.05.2026 | MS | Finn Harps | 1 - 0 | Kerry | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2026 |
İR1
|
24.07.2026 | MS | Kerry | 2 - 1 | Finn Harps | 2 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İR1 | 03.07 | Treaty Unt. | 2 - 1 |
Kerry
|
|
| İR1 | 10.07 | Wexford Youths | 2 - 2 | Kerry |
|
| İRK | 17.07 | Kerry | 2 - 2 |
Shelbourne
|
|
| İR1 | 24.07 | Kerry | 2 - 1 | Finn Harps |
|
| İR1 | 31.07 |
|
0 - 4 | Kerry |
|
| İR1 | 03.08 | Kerry | 3 - 0 | Cobh Ramblers |
|
| İR1 | 07.08 | Cork City | 3 - 1 | Kerry |
|
| İRK | 15.08 | Sligo Rovers | 4 - 0 | Kerry |
|
| İR1 | 21.08 | Kerry | 1 - 1 | UCD |
|
| İR1 | 28.08 | Kerry | 3 - 1 |
Treaty Unt.
|
|
| İR1 | 05.09 | Longford Town | v | Kerry | |
| İR1 | 11.09 | Kerry | v | Bray Wanderers | |
| İR1 | 18.09 | Athlone | v | Kerry |
| İR1 | 26.06 |
|
1 - 1 |
Finn Harps
|
|
| İR1 | 03.07 | Finn Harps | 1 - 0 | Wexford Youths |
|
| İR1 | 10.07 |
|
0 - 1 | Treaty Unt. |
|
| İRK | 17.07 | Finn Harps | 0 - 1 | Bray Wanderers |
|
| İR1 | 24.07 | Kerry | 2 - 1 | Finn Harps |
|
| İR1 | 31.07 | Finn Harps | 0 - 3 | Cork City |
|
| İR1 | 03.08 | Longford Town | 5 - 0 |
Finn Harps
|
|
| İR1 | 07.08 | Bray Wanderers | 5 - 0 |
Finn Harps
|
|
| İR1 | 21.08 | Finn Harps | 1 - 3 | Cobh Ramblers |
|
| İR1 | 28.08 | UCD | 5 - 4 | Finn Harps |
|
| İR1 | 04.09 | Finn Harps | v | Athlone | |
| İR1 | 11.09 | Wexford Youths | v | Finn Harps | |
| İR1 | 18.09 | Finn Harps | v | Longford Town |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %34 | 8 | %53 |
|
| Berabere | 9 | %31 | 5 | %33 |
|
| Kaybetti | 10 | %34 | 2 | %13 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %17 | 1 | %7 |
|
| Berabere | 7 | %24 | 3 | %20 |
|
| Kaybetti | 17 | %59 | 11 | %73 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %45 | 5 | %33 |
|
| Berabere | 10 | %34 | 6 | %40 |
|
| Kaybetti | 6 | %21 | 4 | %27 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %21 | 4 | %27 |
|
| Berabere | 8 | %28 | 1 | %7 |
|
| Kaybetti | 15 | %52 | 10 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 18 | %62 | 10 | %67 |
|
| Yok | 11 | %38 | 5 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 15 | %52 | 8 | %53 |
|
| Yok | 14 | %48 | 7 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %28 | 4 | %27 |
|
| Üst | 21 | %72 | 11 | %73 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %21 | 2 | %13 |
|
| Üst | 23 | %79 | 13 | %87 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %48 | 8 | %53 |
|
| Üst | 15 | %52 | 7 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %38 | 5 | %33 |
|
| Üst | 18 | %62 | 10 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %76 | 13 | %87 |
|
| Üst | 7 | %24 | 2 | %13 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %66 | 9 | %60 |
|
| Üst | 10 | %34 | 6 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %28 | 4 | %27 |
|
| 2-3 | 14 | %48 | 9 | %60 |
|
| 4-5 | 6 | %21 | 2 | %13 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %21 | 2 | %13 |
|
| 2-3 | 13 | %45 | 7 | %47 |
|
| 4-5 | 9 | %31 | 5 | %33 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 7 | %24 | 5 | %33 |
|
| X/1 | 4 | %13 | 3 | %20 |
|
| 2/1 | 5 | %17 | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 5 | %17 | 2 | %13 |
|
| 2/X | 4 | %13 | 3 | %20 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 2/2 | 3 | %10 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %34 | 8 | %53 |
|
| X/1 | 3 | %10 | 1 | %6 |
|
| 2/1 | 2 | %6 | 2 | %13 |
|
| 1/X | 2 | %6 | 2 | %13 |
|
| X/X | 2 | %6 | - | - |
|
| 2/X | 3 | %10 | 1 | %6 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %10 | - | - |
|
| 2/2 | 4 | %13 | 1 | %6 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Matthew Connor |
K
|
18 | 1 | ||
| Niall Brookwell |
D
|
28 | 4 | ||
| Jonas Hakkinen |
D
|
27 | 2 | ||
| Sean O'Connell |
D
|
28 | |||
| Samuel Aladesanusi |
D
|
19 | |||
| Ewan Lee |
D
|
29 | 1 | ||
| Vincent Borden |
O
|
24 | 2 | 2 | |
| Robert Keane |
F
|
9 | |||
| Cian Bargary |
B
|
19 | 3 | 1 | |
| Cian Murphy |
B
|
27 | 8 | ||
| S. McGrath |
B
|
23 | 6 | ||
| Toplam: | 26 | ||||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lorenzo Piaia Barbosa |
K
|
20 | |||
| Oran Brogan |
D
|
23 | 1 | ||
| Josh Cullen |
D
|
23 | |||
| Finn Mckenlay |
D
|
2 | |||
| Tony McNamee |
O
|
0,10 M € | 28 | ||
| Ciaron Harkin |
O
|
5 | |||
| Max Hutchison |
O
|
18 | 2 | 1 | |
| Shaunie Bradley |
F
|
15 | 3 | 2 | |
| D. Coyle |
B
|
12 | 1 | ||
| Gavin McAteer |
B
|
27 | 3 | ||
| A. McLaughlin |
B
|
21 | 1 | ||
| Toplam: | 0,10 M € | 10 | |||
| Cian Murphy | 8 |
| S. McGrath | 6 |
| Niall Brookwell | 4 |
| Gavin McAteer | 3 |
| Bernardo dos Santos Monteiro | 3 |
| Shaunie Bradley | 3 |
|
1
1.30
|
X
3.59
|
2
5.16
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cork City | 29 | 67 | +36 | |
| 2 | Univ College Dublin | 29 | 47 | +15 | |
| 3 | Bray Wanderers | 29 | 43 | +14 | |
| 4 | Longford Town | 29 | 41 | +3 | |
| 5 | Cobh Ramblers | 29 | 41 | -6 | |
| 6 | Kerry | 29 | 39 | +3 | |
| 7 | Athlone Town | 29 | 37 | -4 | |
| 8 | Wexford Youths | 29 | 34 | -11 | |
| 9 | Treaty United | 29 | 30 | -15 | |
| 10 | Finn Harps | 29 | 22 | -35 | |