Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Sligo Rovers
33
Beraberlik
20
Dundalk
41
Sligo Rovers Evindeki Maçlar
Sligo Rovers
16
Beraberlik
10
Dundalk
19
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2023  İRL 06.05.2023 MS   Sligo Rovers 0 - 1 Dundalk   0 - 0      
2023  İRL 11.08.2023 MS   Dundalk 1 - 0 Sligo Rovers   1 - 0      
2023  İRL 20.10.2023 MS Sligo Rovers 0 - 2 Dundalk   0 - 1      
2024  İRL 04.03.2024 MS   Dundalk 0 - 5 Sligo Rovers   0 - 4      
2024  İRL 19.04.2024 MS   Sligo Rovers 1 - 1 Dundalk   1 - 0      
2024  İRL 13.06.2024 MS   Dundalk 1 - 0 Sligo Rovers   0 - 0      
2024  İRL 21.09.2024 MS   Sligo Rovers 0 - 1 Dundalk 0 - 1      
2025  İRK 18.07.2025 MS   Dundalk 0 - 2 Sligo Rovers   0 - 0      
2026  İRL 16.03.2026 MS Dundalk 1 - 0 Sligo Rovers   0 - 0      
2026  İRL 25.04.2026 MS   Sligo Rovers 2 - 0 Dundalk   1 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Sligo Rovers - Form Durumu
İRL 22.05   Shamrock 1 - 2 Sligo Rovers  
İRL 29.05   Sligo Rovers 1 - 3 Bohemians  
İRL 12.06   Waterford FC 4 - 0 Sligo Rovers
İRL 19.06   St Patrick 2 - 0 Sligo Rovers  
İRL 27.06   Sligo Rovers 2 - 2 Shelbourne  
İRL 03.07 Sligo Rovers 1 - 2 Shamrock  
İRL 11.07   Galway Utd 3 - 2 Sligo Rovers
HAZ 14.07   Sligo Rovers 1 - 2 Coleraine FC  
İRK 18.07   Janesboro 0 - 4 Sligo Rovers  
İRL 25.07 Sligo Rovers 2 - 2 Drogheda Utd  
İRL 31.07 Dundalk v Sligo Rovers  
İRL 07.08 Derry City v Sligo Rovers  
İRL 22.08 Sligo Rovers v Waterford FC  
Dundalk - Form Durumu
İRL 22.05   Drogheda Utd 1 - 1 Dundalk  
IRLLSC 26.05   Dundalk 0 - 1 St Patrick  
İRL 29.05   Dundalk 2 - 1 Derry City  
İRL 12.06   Galway Utd 0 - 1 Dundalk  
İRL 19.06   Bohemians 1 - 2 Dundalk
İRL 26.06   Dundalk 2 - 3 Waterford FC  
İRL 03.07   Shelbourne 2 - 1 Dundalk  
İRL 10.07   Dundalk 1 - 2 Drogheda Utd  
İRK 17.07   St Mochtas 1 - 3 Dundalk  
İRL 24.07   St Patrick 1 - 1 Dundalk  
İRL 31.07 Dundalk v Sligo Rovers  
İRL 07.08 Shamrock v Dundalk  
İRL 21.08 Dundalk v Galway Utd  
Bu ligde Sligo Rovers evinde 6 maçtır kazanamıyor, toplamda 7 maçtır kazanamıyor.
Bu ligde Dundalk toplamda 4 maçtır kazanamıyor.
İstatistikler
Sligo Rovers - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 5 %20 3 %23
 
 
Berabere 6 %24 4 %31
 
 
Kaybetti 14 %56 6 %46
 
 
Dundalk - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 9 %36 3 %23
 
 
Berabere 9 %36 7 %54
 
 
Kaybetti 7 %28 3 %23
 
 
 Sligo Rovers - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 7 %28 6 %46
 
 
Berabere 8 %32 3 %23
 
 
Kaybetti 10 %40 4 %31
 
 
 Dundalk - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 12 %48 6 %46
 
 
Berabere 6 %24 2 %15
 
 
Kaybetti 7 %28 5 %38
 
 
Sligo Rovers - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 12 %48 7 %54
 
 
Yok 13 %52 6 %46
 
 
Dundalk - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 18 %72 10 %77
 
 
Yok 7 %28 3 %23
 
 
Sligo Rovers - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 7 %28 2 %15
 
 
Üst 18 %72 11 %85
 
 
Dundalk - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 3 %12 1 %8
 
 
Üst 22 %88 12 %92
 
 
Sligo Rovers - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 12 %48 6 %46
 
 
Üst 13 %52 7 %54
 
 
Dundalk - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 10 %40 6 %46
 
 
Üst 15 %60 7 %54
 
 
Sligo Rovers - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 17 %68 8 %62
 
 
Üst 8 %32 5 %38
 
 
Dundalk - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 16 %64 8 %62
 
 
Üst 9 %36 5 %38
 
 
Sligo Rovers - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 7 %28 2 %15
 
 
2-3 10 %40 6 %46
 
 
4-5 8 %32 5 %38
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
Dundalk - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 3 %12 1 %8
 
 
2-3 13 %52 7 %54
 
 
4-5 8 %32 4 %31
 
 
6+ 1 %4 1 %8
 
 
Sligo Rovers - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 8 %32 3 %23
 
 
X/1 2 %8 - -
 
 
2/1 1 %4 - -
 
 
1/X 2 %8 2 %15
 
 
X/X 4 %16 2 %15
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 2 %8 1 %7
 
 
X/2 2 %8 1 %7
 
 
2/2 4 %16 4 %30
 
 
Dundalk - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 6 %24 3 %23
 
 
X/1 3 %12 - -
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 2 %8 2 %15
 
 
X/X 1 %4 - -
 
 
2/X 6 %24 5 %38
 
 
1/2 3 %12 - -
 
 
X/2 2 %8 2 %15
 
 
2/2 2 %8 1 %7
 
 
Sligo Rovers - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Sam Sargeant
K
  25    
Jeannot Esua
D
  22 1  
Carl McHugh
D
0,10 M € 20 1 1
Oliver Denham
D
  21   1
Sean McHale
D
  17 1  
James McManus
O
  18    
William Fitzgerald
O
  25 5  
Cian Kavanagh
F
  22 5  
Luke Pearce
F
  2    
G. McElroy
B
  25    
Archie Meekison
B
  19 2 1
Toplam: 0,10 M €   15  
Dundalk - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Enda Minogue
K
  19    
Trevor Clarke
D
  3    
Bobby Burns
D
  25 2  
Tyreke Wilson
D
  25 4  
Robert Cornwall
D
0,10 M € 15   1
Aodh Dervin
D
  22 1 1
Mayowa Animasahun
D
  15    
Daryl Horgan
O
0,05 M € 24 7 1
Ronan Teahan
O
  19 2  
Cian Dillon
F
  1    
H. Groome
B
  23 1  
Toplam: 0,15 M €   17  
Sligo Rovers - En Golcüler
William Fitzgerald 5
Cian Kavanagh 5
Archie Meekison 2
Dundalk - En Golcüler
Daryl Horgan 7
Gbemi Arubi 7
Eoin Kenny 4
Teknik Direktörlerin Aralarındaki Maçlar
Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar
John Russell
0
Beraberlik
0
Stephen Odonnell
1
John Russell Evindeki Maçlar
John Russell
0
Beraberlik
0
Stephen Odonnell
1
Tüm maçlar
İrlanda Premier Lig Puan Durumu
  O P Av
1 Shamrock Rovers   25 50 +18
2 St Patricks   25 43 +19
3 Bohemians   25 43 +13
4 Dundalk   25 36 +2
5 Shelbourne   24 34 0
6 Derry City   25 29 +1
7 Galway United   24 28 -7
8 Drogheda United   25 26 -12
9 Waterford FC   25 22 -14
10 Sligo Rovers   25 21 -20