| Tüm Maçlar | ||
| Dundalk | 41 | |
| Beraberlik | 21 | |
| Sligo Rovers | 33 | |
| Dundalk Evindeki Maçlar | ||
| Dundalk | 22 | |
| Beraberlik | 11 | |
| Sligo Rovers | 16 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 |
İRL
|
11.08.2023 | MS | Dundalk | 1 - 0 | Sligo Rovers | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2023 |
İRL
|
20.10.2023 | MS |
|
0 - 2 | Dundalk | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2024 |
İRL
|
04.03.2024 | MS | Dundalk | 0 - 5 | Sligo Rovers | 0 - 4 | ||||||||||||
| 2024 |
İRL
|
19.04.2024 | MS | Sligo Rovers | 1 - 1 | Dundalk | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024 |
İRL
|
13.06.2024 | MS | Dundalk | 1 - 0 | Sligo Rovers | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024 |
İRL
|
21.09.2024 | MS | Sligo Rovers | 0 - 1 |
Dundalk
|
0 - 1 | ||||||||||||
| 2025 |
İRK
|
18.07.2025 | MS | Dundalk | 0 - 2 | Sligo Rovers | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2026 |
İRL
|
16.03.2026 | MS |
|
1 - 0 | Sligo Rovers | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2026 |
İRL
|
25.04.2026 | MS | Sligo Rovers | 2 - 0 | Dundalk | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2026 |
İRL
|
31.07.2026 | MS | Dundalk | 1 - 1 | Sligo Rovers | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İRL | 26.06 | Dundalk | 2 - 3 | Waterford FC |
|
| İRL | 03.07 | Shelbourne | 2 - 1 | Dundalk |
|
| İRL | 10.07 | Dundalk | 1 - 2 | Drogheda Utd |
|
| İRK | 17.07 | St Mochtas | 1 - 3 | Dundalk |
|
| İRL | 24.07 | St Patrick | 1 - 1 | Dundalk |
|
| İRL | 31.07 | Dundalk | 1 - 1 | Sligo Rovers |
|
| İRL | 07.08 | Shamrock | 3 - 2 | Dundalk |
|
| İRK | 15.08 | Dundalk | 8 - 0 | Castelbar |
|
| İRL | 21.08 | Dundalk | 1 - 2 | Galway Utd |
|
| İRL | 28.08 | Drogheda Utd | 2 - 3 | Dundalk |
|
| İRL | 11.09 | Waterford FC | v | Dundalk | |
| İRL | 14.09 | Dundalk | v | St Patrick | |
| İRL | 18.09 | Dundalk | v | Shelbourne |
| İRL | 03.07 |
|
1 - 2 | Shamrock |
|
| İRL | 11.07 | Galway Utd | 3 - 2 |
Sligo Rovers
|
|
| HAZ | 14.07 | Sligo Rovers | 1 - 2 | Coleraine FC |
|
| İRK | 18.07 | Janesboro | 0 - 4 | Sligo Rovers |
|
| İRL | 25.07 |
|
2 - 2 | Drogheda Utd |
|
| İRL | 31.07 | Dundalk | 1 - 1 | Sligo Rovers |
|
| İRL | 07.08 | Derry City | 2 - 0 | Sligo Rovers |
|
| İRK | 15.08 | Sligo Rovers | 4 - 0 | Kerry |
|
| İRL | 21.08 | Sligo Rovers | 0 - 0 | Waterford FC |
|
| İRL | 28.08 | Bohemians | 3 - 0 | Sligo Rovers |
|
| İRL | 11.09 | Drogheda Utd | v | Sligo Rovers | |
| İRL | 14.09 | Sligo Rovers | v | Galway Utd | |
| İRL | 19.09 | Sligo Rovers | v | St Patrick |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %34 | 6 | %43 |
|
| Berabere | 10 | %34 | 3 | %21 |
|
| Kaybetti | 9 | %31 | 5 | %36 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %17 | 2 | %13 |
|
| Berabere | 8 | %28 | 3 | %20 |
|
| Kaybetti | 16 | %55 | 10 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %41 | 6 | %43 |
|
| Berabere | 7 | %24 | 5 | %36 |
|
| Kaybetti | 10 | %34 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %24 | 1 | %7 |
|
| Berabere | 11 | %38 | 7 | %47 |
|
| Kaybetti | 11 | %38 | 7 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 22 | %76 | 10 | %71 |
|
| Yok | 7 | %24 | 4 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 13 | %45 | 6 | %40 |
|
| Yok | 16 | %55 | 9 | %60 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| Üst | 26 | %90 | 12 | %86 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %28 | 5 | %33 |
|
| Üst | 21 | %72 | 10 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %38 | 5 | %36 |
|
| Üst | 18 | %62 | 9 | %64 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %52 | 8 | %53 |
|
| Üst | 14 | %48 | 7 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %62 | 10 | %71 |
|
| Üst | 11 | %38 | 4 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %72 | 12 | %80 |
|
| Üst | 8 | %28 | 3 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| 2-3 | 15 | %52 | 8 | %57 |
|
| 4-5 | 10 | %34 | 4 | %29 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %28 | 5 | %33 |
|
| 2-3 | 13 | %45 | 7 | %47 |
|
| 4-5 | 8 | %28 | 3 | %20 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 7 | %24 | 3 | %21 |
|
| X/1 | 3 | %10 | 3 | %21 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %6 | - | - |
|
| X/X | 2 | %6 | 2 | %14 |
|
| 2/X | 6 | %20 | 1 | %7 |
|
| 1/2 | 4 | %13 | 3 | %21 |
|
| X/2 | 2 | %6 | - | - |
|
| 2/2 | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %31 | 6 | %40 |
|
| X/1 | 3 | %10 | 3 | %20 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 1/X | 2 | %6 | - | - |
|
| X/X | 6 | %20 | 3 | %20 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| X/2 | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| 2/2 | 4 | %13 | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Enda Minogue |
K
|
23 | |||
| Egor Vassenin |
D
|
4 | |||
| Mayowa Animasahun |
D
|
19 | |||
| Tom Grivosti |
D
|
4 | |||
| Bobby Burns |
D
|
29 | 2 | ||
| Trevor Clarke |
D
|
7 | 1 | ||
| Daryl Horgan |
O
|
0,05 M € | 28 | 10 | 1 |
| Keith Buckley |
O
|
0,05 M € | 28 | ||
| Cian Dillon |
F
|
5 | 1 | ||
| Leonardo Gaxha |
F
|
8 | |||
| H. Groome |
B
|
27 | 1 | ||
| Toplam: | 0,10 M € | 15 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Sam Sargeant |
K
|
29 | |||
| Carl McHugh |
D
|
0,10 M € | 24 | 1 | 1 |
| Kaiyne Woolery |
O
|
0,20 M € | 2 | ||
| Luke Young |
O
|
0,05 M € | 2 | ||
| Sebastian Quirk |
O
|
16 | 1 | ||
| Alex Nolan |
O
|
22 | 2 | ||
| Luke Pearce |
F
|
5 | |||
| Sean Stewart |
B
|
17 | |||
| Jack Shorrock |
B
|
3 | |||
| G. McElroy |
B
|
29 | 1 | ||
| Archie Meekison |
B
|
21 | 2 | 1 | |
| Toplam: | 0,35 M € | 6 | |||
| Daryl Horgan | 10 |
| Gbemi Arubi | 7 |
| Tyreke Wilson | 4 |
| Cian Kavanagh | 5 |
| William Fitzgerald | 5 |
| Archie Meekison | 2 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Stephen Odonnell | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| John Russell | 0 | |
| Stephen Odonnell Evindeki Maçlar | ||||
| Stephen Odonnell | 0 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| John Russell | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
1.45
|
X
3.22
|
2
4.15
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Shamrock Rovers | 28 | 55 | +19 | |
| 2 | St Patricks | 29 | 50 | +20 | |
| 3 | Bohemians | 29 | 50 | +16 | |
| 4 | Dundalk | 29 | 40 | +1 | |
| 5 | Shelbourne | 27 | 35 | -2 | |
| 6 | Derry City | 29 | 34 | +1 | |
| 7 | Galway United | 28 | 34 | -6 | |
| 8 | Waterford FC | 29 | 32 | -9 | |
| 9 | Drogheda United | 29 | 28 | -15 | |
| 10 | Sligo Rovers | 29 | 23 | -25 | |