| Tüm Maçlar | ||
| Warri Wolves | 6 | |
| Beraberlik | 8 | |
| Enyimba | 6 | |
| Warri Wolves Evindeki Maçlar | ||
| Warri Wolves | 5 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Enyimba | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 |
NIJ
|
09.04.2014 | MS | W.Wolves | 0 - 0 | Enyimba | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2013/2014 |
NIJ
|
13.08.2014 | MS | Enyimba | 2 - 0 | W.Wolves | - | ||||||||||||
| 2014/2015 |
NIJ
|
12.07.2015 | MS | W.Wolves | 2 - 1 | Enyimba | - | ||||||||||||
| 2014/2015 |
NIJ
|
08.11.2015 | MS | Enyimba | 0 - 0 | W.Wolves | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2016 |
NIJ
|
29.05.2016 | MS | Enyimba | 2 - 1 | W.Wolves | - | ||||||||||||
| 2016 |
NIJ
|
31.08.2016 | MS | W.Wolves | 0 - 0 | Enyimba | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
NIJ
|
03.03.2021 | MS | W.Wolves | 1 - 1 | Enyimba | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2020/2021 |
NIJ
|
30.06.2021 | MS | Enyimba | 1 - 1 | W.Wolves | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
NIJ
|
19.10.2025 | MS | Enyimba | 1 - 2 | W.Wolves | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
NIJ
|
08.03.2026 | MS | W.Wolves | 2 - 1 | Enyimba | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| NIJ | 01.03 | Niger T. | 0 - 0 | W.Wolves |
|
| NIJ | 08.03 | W.Wolves | 2 - 1 | Enyimba |
|
| NIJ | 15.03 | Bayelsa U. | 2 - 1 | W.Wolves |
|
| NIJ | 22.03 | W.Wolves | 0 - 0 | Bendel I. |
|
| NIJ | 29.03 | Ikorodu City | 4 - 3 | W.Wolves |
|
| NIJ | 05.04 | W.Wolves | 2 - 0 | Rivers Utd |
|
| NIJ | 12.04 | Kun Khalifat | 3 - 0 | W.Wolves |
|
| NIJ | 19.04 | Nasarawa | 3 - 0 | W.Wolves |
|
| NIJ | 03.05 | W.Wolves | 1 - 0 | Plateau |
|
| NIJ | 10.05 | K.Pillars | 1 - 0 | W.Wolves |
|
| NIJ | 24.05 | W.Wolves | v | Abia Warrior |
| NIJ | 01.03 | Enyimba | 1 - 1 | Kun Khalifat |
|
| NIJ | 08.03 | W.Wolves | 2 - 1 | Enyimba |
|
| NIJ | 15.03 | Enyimba | 2 - 0 | Plateau |
|
| NIJ | 22.03 | K.Pillars | 2 - 0 | Enyimba |
|
| NIJ | 29.03 | Enyimba | 2 - 1 | Abia Warrior |
|
| NIJ | 04.04 | Wikki Tour | 2 - 2 | Enyimba |
|
| NIJ | 12.04 | Enyimba | 3 - 0 | Katsina Utd |
|
| NIJ | 19.04 | Enugu R. | 2 - 1 | Enyimba |
|
| NIJ | 03.05 | Enyimba | 2 - 1 | Remo Stars |
|
| NIJ | 10.05 | Kwara U. | 2 - 0 | Enyimba |
|
| NIJ | 24.05 | Enyimba | v | El Kanemi |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %32 | 8 | %44 |
|
| Berabere | 10 | %27 | 8 | %44 |
|
| Kaybetti | 15 | %41 | 2 | %11 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %32 | 1 | %5 |
|
| Berabere | 10 | %27 | 6 | %32 |
|
| Kaybetti | 15 | %41 | 12 | %63 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| Berabere | 26 | %70 | 15 | %83 |
|
| Kaybetti | 7 | %19 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %8 | - | %0 |
|
| Berabere | 24 | %65 | 12 | %63 |
|
| Kaybetti | 8 | %22 | 6 | %32 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 13 | %35 | 5 | %28 |
|
| Yok | 24 | %65 | 13 | %72 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %46 | 10 | %53 |
|
| Yok | 20 | %54 | 9 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %46 | 8 | %44 |
|
| Üst | 20 | %54 | 10 | %56 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %27 | 3 | %16 |
|
| Üst | 27 | %73 | 16 | %84 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %68 | 15 | %83 |
|
| Üst | 12 | %32 | 3 | %17 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %57 | 11 | %58 |
|
| Üst | 16 | %43 | 8 | %42 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 33 | %89 | 17 | %94 |
|
| Üst | 4 | %11 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 32 | %86 | 16 | %84 |
|
| Üst | 5 | %14 | 3 | %16 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 17 | %46 | 8 | %44 |
|
| 2-3 | 16 | %43 | 9 | %50 |
|
| 4-5 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 6+ | 3 | %8 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %27 | 3 | %16 |
|
| 2-3 | 22 | %59 | 13 | %68 |
|
| 4-5 | 5 | %14 | 3 | %16 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %24 | 2 | %11 |
|
| X/1 | 12 | %32 | 6 | %33 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 10 | %27 | 8 | %44 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %10 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 7 | %18 | 4 | %21 |
|
| X/1 | 15 | %40 | 8 | %42 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %5 | 2 | %10 |
|
| X/X | 7 | %18 | 3 | %15 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | 2 | %5 | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Enugu Rangers | 37 | 65 | +19 | |
| 2 | Rivers United | 37 | 64 | +10 | |
| 3 | Shooting Stars | 37 | 60 | +2 | |
| 4 | Ikorodu City | 37 | 58 | +5 | |
| 5 | Nasarawa United | 37 | 56 | +6 | |
| 6 | Bendel Insurance | 37 | 55 | +6 | |
| 7 | Abia Warriors | 37 | 55 | -2 | |
| 8 | Katsina United | 37 | 52 | 0 | |
| 9 | Kano Pillars | 37 | 51 | -1 | |
| 10 | Kwara United | 37 | 50 | +3 | |
| 11 | Barau | 37 | 49 | +1 | |
| 12 | Plateau United | 37 | 47 | -2 | |
| 13 | El Kanemi Warriors | 37 | 47 | -13 | |
| 14 | Enyimba | 37 | 46 | -1 | |
| 15 | Kun Khalifat | 37 | 46 | -3 | |
| 16 | Remo Stars | 37 | 46 | -5 | |
| 17 | Warri Wolves | 37 | 46 | -6 | |
| 18 | Niger Tornadoes | 37 | 45 | 0 | |
| 19 | Bayelsa United | 37 | 40 | -9 | |
| 20 | Wikki Tourist | 37 | 40 | -10 | |