Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Cinfaes
0
Beraberlik
1
Florgrade
1
Cinfaes Evindeki Maçlar
Cinfaes
0
Beraberlik
1
Florgrade
0
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2025/2026  PORUŞ 14.09.2025 MS   Florgrade 1 - 0 Cinfaes   0 - 0      
2025/2026  PORUŞ 07.02.2026 MS   Cinfaes 1 - 1 Florgrade   0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Cinfaes - Form Durumu
PORUŞ 07.02   Cinfaes 1 - 1 Florgrade  
PORUŞ 15.02   Cinfaes 1 - 1 Vila Mea  
PORUŞ 22.02   Alpendorada 0 - 0 Cinfaes  
PORUŞ 01.03   Cinfaes 1 - 0 UniaoLamas
PORUŞ 08.03   Gouveia 0 - 2 Cinfaes  
PORUŞ 15.03   Cinfaes 2 - 2 Anadia  
PORUŞ 22.03   Beira-Mar 1 - 1 Cinfaes  
PORUŞ 04.04   Cinfaes 1 - 0 Salgueiros  
PORUŞ 12.04   Resende 0 - 2 Cinfaes  
PORUŞ 18.04   Cinfaes 5 - 2 Aparecida FC  
Florgrade - Form Durumu
PORUŞ 07.02   Cinfaes 1 - 1 Florgrade  
PORUŞ 15.02 Florgrade 2 - 2 Alpendorada  
PORUŞ 22.02   UniaoLamas 0 - 1 Florgrade  
PORUŞ 01.03   Florgrade 2 - 0 Gouveia  
PORUŞ 08.03   Anadia 2 - 2 Florgrade  
PORUŞ 15.03   Florgrade 1 - 0 Beira-Mar  
PORUŞ 22.03   Salgueiros 2 - 0 Florgrade  
PORUŞ 04.04   Florgrade 1 - 1 Resende  
PORUŞ 12.04   Aparecida FC 4 - 1 Florgrade  
PORUŞ 18.04   Florgrade 2 - 1 Rebordosa  
Bu ligde Cinfaes evinde 12 maçtır kaybetmiyor, toplamda 3 maçtır kazanıyor, toplamda 10 maçtır kaybetmiyor.
Bu ligde Florgrade deplasmanda 3 maçtır kazanamıyor.
İstatistikler
Cinfaes - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 10 %38 7 %54
 
 
Berabere 10 %38 5 %38
 
 
Kaybetti 6 %23 1 %8
 
 
Florgrade - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 9 %35 2 %15
 
 
Berabere 10 %38 5 %38
 
 
Kaybetti 7 %27 6 %46
 
 
 Cinfaes - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 9 %35 5 %38
 
 
Berabere 14 %54 5 %38
 
 
Kaybetti 3 %12 3 %23
 
 
 Florgrade - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 5 %19 - %0
 
 
Berabere 15 %58 8 %62
 
 
Kaybetti 6 %23 5 %38
 
 
Cinfaes - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 11 %42 5 %38
 
 
Yok 15 %58 8 %62
 
 
Florgrade - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 14 %54 5 %38
 
 
Yok 12 %46 8 %62
 
 
Cinfaes - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 9 %35 5 %38
 
 
Üst 17 %65 8 %62
 
 
Florgrade - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 10 %38 7 %54
 
 
Üst 16 %62 6 %46
 
 
Cinfaes - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 19 %73 10 %77
 
 
Üst 7 %27 3 %23
 
 
Florgrade - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 17 %65 10 %77
 
 
Üst 9 %35 3 %23
 
 
Cinfaes - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 22 %85 11 %85
 
 
Üst 4 %15 2 %15
 
 
Florgrade - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 20 %77 10 %77
 
 
Üst 6 %23 3 %23
 
 
Cinfaes - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 9 %35 5 %38
 
 
2-3 13 %50 6 %46
 
 
4-5 3 %12 1 %8
 
 
6+ 1 %4 1 %8
 
 
Florgrade - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 10 %38 7 %54
 
 
2-3 10 %38 3 %23
 
 
4-5 6 %23 3 %23
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
Cinfaes - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 5 %19 5 %38
 
 
X/1 7 %26 2 %15
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 7 %26 3 %23
 
 
2/X 3 %11 2 %15
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 - - - -
 
 
2/2 4 %15 1 %7
 
 
Florgrade - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 6 %23 4 %30
 
 
X/1 7 %26 2 %15
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 4 %15 1 %7
 
 
X/X 5 %19 4 %30
 
 
2/X 1 %3 - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 3 %11 2 %15
 
 
2/2 - - - -
 
 
Cinfaes - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Antonio Alvaro Mariani Reis
K
  1    
Mauricio Tomazi Pinheiro
D
  24 6  
Rodrigo da Costa Dias
D
  19    
Francisco de Assis Teixeira da Costa Junior
D
  25    
Francisco Afonso
D
0,20 M € 21   1
Lucas Ornellas Santiago Pinto
O
  13    
Helder Pedro Carvalho Teixeira
O
  15    
Sergio Leandro Ferreira Nogueira
O
  25 1  
Mathiola
O
  20    
Mboulou Nzigou Junior
F
  26 8  
Marco Leonardo Marques Costa
F
  23 3  
Toplam: 0,20 M €   18  
Florgrade - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Diogo Paiva Almeida
K
  22    
João
D
  24 3 1
Ricardo Machado
D
0,55 M € 19   1
Gabriel Alves Ramalho
D
  9 1  
Tiago Jogo
O
  20   1
John Anderson Souza Fonseca
O
  24 1  
Filipe Santos Carvalho
O
  26    
Gonçalo Costa
O
  25 9  
Ivo Francisco Machado Almeida
F
  25 6  
Julio Estevao Alves de Melo
F
  13 1  
Pedro Filipe Rocha Silva
F
  13    
Toplam: 0,55 M €   21  
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup B Puan Durumu
  O P Av
1 Rebordosa   26 58 +24
2 Leça   26 51 +27
3 Cinfaes   26 40 +12
4 Alpendorada   26 38 +8
5 Beira-Mar   26 38 +8
6 Florgrade   26 37 0
7 Vila Mea   26 34 +1
8 Uniao Lamas   26 33 -6
9 Salgueiros   26 32 +1
10 Aparecida FC   26 31 -15
11 Anadia   26 30 -6
12 Resende   26 28 -4
13 Vila Real   26 27 -7
14 Gouveia   26 7 -43