Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Salgueiros
0
Beraberlik
1
Resende
1
Salgueiros Evindeki Maçlar
Salgueiros
0
Beraberlik
1
Resende
0
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2025/2026  PORUŞ 27.09.2025 MS   Salgueiros 0 - 0 Resende   0 - 0      
2025/2026  PORUŞ 15.02.2026 MS   Resende 2 - 0 Salgueiros   0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Salgueiros - Form Durumu
PORUŞ 07.02   Vila Mea 1 - 1 Salgueiros
PORUŞ 15.02   Resende 2 - 0 Salgueiros  
PORUŞ 22.02   Salgueiros 1 - 1 Aparecida FC  
PORUŞ 01.03   Rebordosa 1 - 0 Salgueiros
PORUŞ 08.03   Salgueiros 1 - 1 Vila Real
PORUŞ 15.03 Leca 3 - 1 Salgueiros  
PORUŞ 22.03   Salgueiros 2 - 0 Florgrade  
PORUŞ 04.04   Cinfaes 1 - 0 Salgueiros  
PORUŞ 12.04   Salgueiros 0 - 2 Alpendorada
PORUŞ 18.04   UniaoLamas 0 - 0 Salgueiros  
Resende - Form Durumu
PORUŞ 07.02   Beira-Mar 1 - 0 Resende  
PORUŞ 15.02   Resende 2 - 0 Salgueiros  
PORUŞ 22.02 Vila Mea 0 - 0 Resende
PORUŞ 01.03   Aparecida FC 3 - 1 Resende  
PORUŞ 08.03 Resende 0 - 1 Rebordosa
PORUŞ 15.03   Vila Real 0 - 3 Resende  
PORUŞ 22.03   Resende 1 - 1 Leca  
PORUŞ 04.04   Florgrade 1 - 1 Resende  
PORUŞ 12.04   Resende 0 - 2 Cinfaes  
PORUŞ 18.04   Alpendorada 3 - 4 Resende  
Bu ligde Salgueiros toplamda 3 maçtır kazanamıyor.
Bu ligde Resende deplasmanda 3 maçtır kaybetmiyor.
İstatistikler
Salgueiros - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 7 %27 4 %31
 
 
Berabere 11 %42 5 %38
 
 
Kaybetti 8 %31 4 %31
 
 
Resende - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 6 %23 3 %23
 
 
Berabere 10 %38 5 %38
 
 
Kaybetti 10 %38 5 %38
 
 
 Salgueiros - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 4 %15 1 %8
 
 
Berabere 14 %54 9 %69
 
 
Kaybetti 8 %31 3 %23
 
 
 Resende - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 4 %15 2 %15
 
 
Berabere 14 %54 6 %46
 
 
Kaybetti 8 %31 5 %38
 
 
Salgueiros - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 8 %31 2 %15
 
 
Yok 18 %69 11 %85
 
 
Resende - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 11 %42 6 %46
 
 
Yok 15 %58 7 %54
 
 
Salgueiros - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 13 %50 8 %62
 
 
Üst 13 %50 5 %38
 
 
Resende - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 11 %42 5 %38
 
 
Üst 15 %58 8 %62
 
 
Salgueiros - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 23 %88 13 %100
 
 
Üst 3 %12 0 %0
 
 
Resende - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 17 %65 7 %54
 
 
Üst 9 %35 6 %46
 
 
Salgueiros - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 24 %92 13 %100
 
 
Üst 2 %8 0 %0
 
 
Resende - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 20 %77 8 %62
 
 
Üst 6 %23 5 %38
 
 
Salgueiros - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 13 %50 8 %62
 
 
2-3 11 %42 5 %38
 
 
4-5 2 %8 0 %0
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
Resende - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 11 %42 5 %38
 
 
2-3 9 %35 3 %23
 
 
4-5 4 %15 3 %23
 
 
6+ 2 %8 2 %15
 
 
Salgueiros - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 3 %11 1 %7
 
 
X/1 5 %19 3 %23
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 2 %7 - -
 
 
X/X 6 %23 4 %30
 
 
2/X 3 %11 1 %7
 
 
1/2 1 %3 - -
 
 
X/2 3 %11 2 %15
 
 
2/2 3 %11 2 %15
 
 
Resende - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 4 %15 3 %23
 
 
X/1 4 %15 2 %15
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 1 %3 1 %7
 
 
X/X 9 %34 4 %30
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 2 %7 1 %7
 
 
X/2 1 %3 - -
 
 
2/2 5 %19 2 %15
 
 
Salgueiros - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Chastre
K
  25 1 1
Pecks
D
0,60 M € 26 1  
Jorge Miguel
D
  24 1  
Caio Henrique Dias Ribas de Araujo
O
  4    
Miguel Ângelo Vasconcelos Sousa
O
  23    
Pedro Prazeres
O
  24 1  
Diogo Valente
O
0,15 M € 22 2 1
Guilherme Augusto
B
  19 2  
Ambroise Landry Nkolo Mvogo
B
  13    
Natanael
B
  17    
João Tentugal
B
  25 2  
Toplam: 0,75 M €   10  
Resende - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Kevin Douglas
K
  19    
Carlos Eduardo Mota Silva
D
  6    
Emanuel Jesus Brito
D
  26 2  
Gianluca Goudelis
D
  25    
Lucas Alves de Oliveira
D
  19    
Diogo Simao Faria da Cunha
O
  26 2  
Pedro Filipe Oliveira Marado Teles
O
  26 4  
Anthony Jofranyer Méndez Peña
O
  19 2 1
Tiago Filipe Silva Correia
O
  23 2  
Ruben Manuel Gomes Pereira
F
  25 4  
Gustavo
B
  24 1  
Toplam:     17  
Salgueiros - En Golcüler
Gustavo Coutinho Costa 2
Diogo Valente 2
João Tentugal 2
Portekiz Ulusal Şampiyona Grup B Puan Durumu
  O P Av
1 Rebordosa   26 58 +24
2 Leça   26 51 +27
3 Cinfaes   26 40 +12
4 Alpendorada   26 38 +8
5 Beira-Mar   26 38 +8
6 Florgrade   26 37 0
7 Vila Mea   26 34 +1
8 Uniao Lamas   26 33 -6
9 Salgueiros   26 32 +1
10 Aparecida FC   26 31 -15
11 Anadia   26 30 -6
12 Resende   26 28 -4
13 Vila Real   26 27 -7
14 Gouveia   26 7 -43