Aralarındaki Maçlar
Val Minor U18 Evindeki Maçlar
Val Minor U18
1
Beraberlik
0
Racing Ferrol U19
0
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2025/2026  ISPU18 16.11.2025 MS   R. Ferrol 0 - 3 Val Minor U18   -      
2025/2026  ISPU18 15.03.2026 MS   Val Minor U18 2 - 0 R. Ferrol   -      
Aralarındaki Maçları Göster
Val Minor U18 - Form Durumu
ISPU18 22.02   Val Minor U18 1 - 2 Montañeros  
ISPU18 01.03   Val Minor U18 0 - 2 Roces U18  
ISPU18 07.03   Vigo U18 3 - 1 Val Minor U18  
ISPU18 15.03   Val Minor U18 2 - 0 R. Ferrol  
ISPU18 21.03   Oviedo U19 2 - 0 Val Minor U18  
ISPU18 05.04   Val Minor U18 3 - 1 Gimnástica  
ISPU18 11.04   Solares 0 - 0 Val Minor U18  
ISPU18 19.04   Val Minor U18 3 - 0 Arosa  
ISPU18 26.04   Lugo U19 1 - 0 Val Minor U18  
ISPU18 03.05   Val Minor U18 2 - 1 La Coruna U19  
Racing Ferrol U19 - Form Durumu
ISPU18 22.02   R. Ferrol 0 - 4 R.Santander U19  
ISPU18 01.03   Bansander U19 0 - 2 R. Ferrol  
ISPU18 08.03   R. Ferrol 1 - 0 Montañeros  
ISPU18 15.03   Val Minor U18 2 - 0 R. Ferrol  
ISPU18 22.03   R. Ferrol 1 - 2 Vigo U18  
ISPU18 02.04   R. Ferrol 1 - 0 Roces U18  
ISPU18 11.04   Oviedo U19 1 - 0 R. Ferrol  
ISPU18 19.04   R. Ferrol 0 - 2 Gimnástica  
ISPU18 26.04   Solares 2 - 2 R. Ferrol  
ISPU18 03.05   R. Ferrol 2 - 3 Arosa  
Bu ligde Val Minor U18 evinde 4 maçtır kazanıyor.
Bu ligde Racing Ferrol U19 deplasmanda 3 maçtır kazanamıyor, toplamda 4 maçtır kazanamıyor.
İstatistikler
Val Minor U18 - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 11 %37 8 %53
 
 
Berabere 4 %13 1 %7
 
 
Kaybetti 15 %50 6 %40
 
 
Racing Ferrol U19 - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 5 %17 1 %7
 
 
Berabere 4 %13 3 %20
 
 
Kaybetti 21 %70 11 %73
 
 
 Val Minor U18 - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 2 %7 1 %7
 
 
Berabere 26 %87 14 %93
 
 
Kaybetti 2 %7 - %0
 
 
 Racing Ferrol U19 - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 1 %3 - %0
 
 
Berabere 25 %83 12 %80
 
 
Kaybetti 4 %13 3 %20
 
 
Val Minor U18 - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 11 %37 6 %40
 
 
Yok 19 %63 9 %60
 
 
Racing Ferrol U19 - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 10 %33 5 %33
 
 
Yok 20 %67 10 %67
 
 
Val Minor U18 - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 13 %43 6 %40
 
 
Üst 17 %57 9 %60
 
 
Racing Ferrol U19 - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 8 %27 4 %27
 
 
Üst 22 %73 11 %73
 
 
Val Minor U18 - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 16 %53 8 %53
 
 
Üst 14 %47 7 %47
 
 
Racing Ferrol U19 - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 17 %57 9 %60
 
 
Üst 13 %43 6 %40
 
 
Val Minor U18 - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 25 %83 13 %87
 
 
Üst 5 %17 2 %13
 
 
Racing Ferrol U19 - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 20 %67 9 %60
 
 
Üst 10 %33 6 %40
 
 
Val Minor U18 - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 13 %43 6 %40
 
 
2-3 12 %40 7 %47
 
 
4-5 4 %13 2 %13
 
 
6+ 1 %3 0 %0
 
 
Racing Ferrol U19 - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 8 %27 4 %27
 
 
2-3 12 %40 5 %33
 
 
4-5 8 %27 4 %27
 
 
6+ 2 %7 2 %13
 
 
Val Minor U18 - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 3 %10 1 %6
 
 
X/1 14 %46 7 %46
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 4 %13 1 %6
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 8 %26 6 %40
 
 
2/2 1 %3 - -
 
 
Racing Ferrol U19 - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 3 %10 3 %20
 
 
X/1 12 %40 8 %53
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 1 %3 - -
 
 
X/X 3 %10 3 %20
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 10 %33 1 %6
 
 
2/2 1 %3 - -
 
 
Val Minor U18 - En Golcüler
Racing Ferrol U19 - En Golcüler
İspanya Gençler Onur Ligi Grup 1 Puan Durumu
  O P Av
1 Celta de Vigo U18   30 78 +91
2 Deportivo La Coruna U19   30 68 +61
3 Sporting Gijon U19   30 62 +37
4 Racing Santander U19   30 47 +10
5 Real Oviedo U19   30 43 -8
6 Roces U18   30 41 -1
7 Bansander U19   30 39 -5
8 Gimnástica U19   30 38 -7
9 Val Minor U18   30 37 -6
10 Lugo U19   30 37 -14
11 Compostela U19   30 36 -4
12 Coruña Montañeros U19   30 34 -19
13 Solares U19   30 34 -33
14 Arosa U19   30 33 -19
15 Racing Ferrol U19   30 19 -39
16 Pontevedra U18   30 17 -44