| Tüm Maçlar | ||
| İFA | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Bigaspor | 1 | |
| İFA Evindeki Maçlar | ||
| İFA | 0 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Bigaspor | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
BAL
|
12.10.2025 | MS | Bigaspor | 0 - 0 | İFA | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
BAL
|
25.01.2026 | MS |
|
2 - 3 |
Bigaspor
|
0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| BAL | 25.02 | İFA | 1 - 0 | Beylikdüzüspor |
|
| BAL | 01.03 |
|
1 - 0 |
İFA
|
|
| BAL | 08.03 |
|
1 - 1 |
Küçükçekmece S
|
|
| BAL | 15.03 | Ezinespor | 1 - 0 |
İFA
|
|
| BAL | 29.03 | İFA | 2 - 0 | Tekirdağspor |
|
| BAL | 05.04 | Levent FSK | 2 - 1 | İFA |
|
| BAL | 12.04 | İFA | 2 - 0 | Uzunköprüspor |
|
| BAL | 19.04 | Çatalcaspor | 0 - 2 | İFA |
|
| BAL | 26.04 | İFA | 8 - 0 | Tepecikspor |
|
| BAL | 03.05 | Velimeşespor | 1 - 2 | İFA |
|
| BAL | 22.02 | KİY | 1 - 4 | Bigaspor |
|
| BAL | 25.02 |
|
0 - 0 | Küçükçekmece S |
|
| BAL | 01.03 | Ezinespor | 0 - 1 | Bigaspor |
|
| BAL | 08.03 | Bigaspor | 2 - 0 | Tekirdağspor |
|
| BAL | 15.03 |
|
0 - 1 | Bigaspor |
|
| BAL | 29.03 | Bigaspor | 2 - 1 |
Uzunköprüspor
|
|
| BAL | 05.04 | Çatalcaspor | 0 - 3 | Bigaspor |
|
| BAL | 12.04 | Bigaspor | 6 - 0 | Tepecikspor |
|
| BAL | 19.04 | Velimeşespor | 0 - 1 | Bigaspor |
|
| BAL | 03.05 | Bigaspor | 3 - 0 | Kapaklıspor |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 17 | %61 | 10 | %71 |
|
| Berabere | 5 | %18 | 2 | %14 |
|
| Kaybetti | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 20 | %71 | 12 | %86 |
|
| Berabere | 4 | %14 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 4 | %14 | 2 | %14 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 28 | %100 | 14 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 28 | %100 | 14 | %100 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 8 | %29 | 4 | %29 |
|
| Yok | 20 | %71 | 10 | %71 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %39 | 4 | %29 |
|
| Yok | 17 | %61 | 10 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %36 | 4 | %29 |
|
| Üst | 18 | %64 | 10 | %71 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %32 | 7 | %50 |
|
| Üst | 19 | %68 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %68 | 9 | %64 |
|
| Üst | 9 | %32 | 5 | %36 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %43 | 8 | %57 |
|
| Üst | 16 | %57 | 6 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %89 | 11 | %79 |
|
| Üst | 3 | %11 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %61 | 11 | %79 |
|
| Üst | 11 | %39 | 3 | %21 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %36 | 4 | %29 |
|
| 2-3 | 15 | %54 | 7 | %50 |
|
| 4-5 | 2 | %7 | 2 | %14 |
|
| 6+ | 1 | %4 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 9 | %32 | 7 | %50 |
|
| 2-3 | 8 | %29 | 4 | %29 |
|
| 4-5 | 9 | %32 | 3 | %21 |
|
| 6+ | 2 | %7 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 14 | %50 | 10 | %71 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 5 | %17 | 2 | %14 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 9 | %32 | 2 | %14 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 10 | %35 | 2 | %14 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 4 | %14 | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 14 | %50 | 12 | %85 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Erol Karaman |
K
|
3 | |||
| Ömer Faruk Konya |
O
|
1 | |||
| Berkay Yılmaz |
O
|
13 | 2 | ||
| Enes Çokünlü |
B
|
1 | |||
| Muhammed Ünlü |
B
|
1 | |||
| M. Gölçek |
B
|
1 | |||
| D. Demir |
B
|
15 | |||
| Onur Tazegül |
B
|
6 | |||
| M. Bulgur |
B
|
6 | 3 | ||
| O. Yıldırım |
B
|
14 | 2 | ||
| E. Özdal |
B
|
4 | |||
| Toplam: | 7 | ||||
| Enes Yıldırım | 6 |
| İbrahim Türkoğlu | 6 |
| Tarık Bakırtaş | 5 |
| Serdal Öz | 21 |
| Fatih Deniz | 10 |
| Eren Akkaya | 6 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bigaspor | 28 | 64 | +36 | |
| 2 | Beylikdüzüspor | 28 | 60 | +27 | |
| 3 | İFA | 28 | 56 | +30 | |
| 4 | Küçükçekmece Sportif | 28 | 52 | +29 | |
| 5 | Tekirdağspor | 28 | 48 | +17 | |
| 6 | Vefa | 28 | 45 | +11 | |
| 7 | Ergene Velimeşe | 28 | 45 | +8 | |
| 8 | Küçükçekmece İdman Yurdu | 28 | 41 | +6 | |
| 9 | Levent FSK | 28 | 40 | +2 | |
| 10 | Ezinespor | 28 | 39 | -2 | |
| 11 | Uzunköprüspor | 28 | 33 | +8 | |
| 12 | Kapaklıspor | 28 | 29 | -12 | |
| 13 | Çatalcaspor | 28 | 23 | -23 | |
| 14 | Edirne 1922 | 28 | 8 | -66 | |
| 15 | Büyükçekmece Tepecikspor | 28 | 5 | -71 | |