Aralarındaki Maçlar
C Chartres U19 Evindeki Maçlar
C Chartres U19
0
Beraberlik
0
Racing Club U19
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2025/2026  FRU19 28.09.2025 MS   C Chartres U19 0 - 2 Racing Club U19   -      
2025/2026  FRU19 08.02.2026 MS   Racing Club U19 3 - 0 C Chartres U19   -      
Aralarındaki Maçları Göster
C Chartres U19 - Form Durumu
FRU19 25.01   C Chartres U19 1 - 0 Amiens SC  
FRU19 08.02   Racing Club U19 3 - 0 C Chartres U19  
FRU19 15.02   C Chartres U19 2 - 1 Sarcelles  
FRU19 08.03   Dunkerque U19 0 - 1 C Chartres U19  
FRU19 15.03   C Chartres U19 3 - 0 Creil  
FRU19 22.03   Orleans U19 4 - 1 C Chartres U19  
FRU19 12.04   C Chartres U19 1 - 0 Quevilly U19  
FRU19 19.04   PSG U19 7 - 1 C Chartres U19  
FRU19 03.05   C Chartres U19 3 - 1 Paris U19  
FRU19 10.05   Lille U19 5 - 2 C Chartres U19  
Racing Club U19 - Form Durumu
FRU19 25.01   Caen U19 3 - 0 Racing Club U19  
FRU19 08.02   Racing Club U19 3 - 0 C Chartres U19  
FRU19 15.02   Amiens SC 2 - 1 Racing Club U19  
FRU19 08.03   Valenciennes 19 1 - 1 Racing Club U19  
FRU19 15.03   Racing Club U19 1 - 0 Sarcelles  
FRU19 22.03   Dunkerque U19 1 - 2 Racing Club U19  
FRU19 12.04   Racing Club U19 2 - 2 Creil  
FRU19 19.04   Orleans U19 2 - 3 Racing Club U19  
FRU19 03.05   Racing Club U19 3 - 3 Quevilly U19  
FRU19 08.05   PSG U19 2 - 2 Racing Club U19  
Bu ligde C Chartres U19 evinde 6 maçtır kazanıyor, evinde 8 maçtır kaybetmiyor.
Bu ligde Racing Club U19 deplasmanda 4 maçtır kaybetmiyor, toplamda 7 maçtır kaybetmiyor.
İstatistikler
C Chartres U19 - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 9 %35 8 %62
 
 
Berabere 4 %15 3 %23
 
 
Kaybetti 13 %50 2 %15
 
 
Racing Club U19 - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 11 %42 6 %46
 
 
Berabere 10 %38 3 %23
 
 
Kaybetti 5 %19 4 %31
 
 
 C Chartres U19 - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 1 %4 1 %8
 
 
Berabere 18 %69 12 %92
 
 
Kaybetti 7 %27 - %0
 
 
 Racing Club U19 - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 4 %15 1 %8
 
 
Berabere 18 %69 9 %69
 
 
Kaybetti 4 %15 3 %23
 
 
C Chartres U19 - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 15 %58 7 %54
 
 
Yok 11 %42 6 %46
 
 
Racing Club U19 - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 13 %50 8 %62
 
 
Yok 13 %50 5 %38
 
 
C Chartres U19 - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 5 %19 2 %15
 
 
Üst 21 %81 11 %85
 
 
Racing Club U19 - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 4 %15 1 %8
 
 
Üst 22 %85 12 %92
 
 
C Chartres U19 - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 11 %42 8 %62
 
 
Üst 15 %58 5 %38
 
 
Racing Club U19 - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 12 %46 5 %38
 
 
Üst 14 %54 8 %62
 
 
C Chartres U19 - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 16 %62 11 %85
 
 
Üst 10 %38 2 %15
 
 
Racing Club U19 - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 19 %73 9 %69
 
 
Üst 7 %27 4 %31
 
 
C Chartres U19 - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 5 %19 2 %15
 
 
2-3 11 %42 9 %69
 
 
4-5 6 %23 1 %8
 
 
6+ 4 %15 1 %8
 
 
Racing Club U19 - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 4 %15 1 %8
 
 
2-3 15 %58 8 %62
 
 
4-5 6 %23 4 %31
 
 
6+ 1 %4 0 %0
 
 
C Chartres U19 - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 8 %30 1 %7
 
 
X/1 11 %42 7 %53
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 4 %15 3 %23
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 3 %11 2 %15
 
 
2/2 - - - -
 
 
Racing Club U19 - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 3 %11 - -
 
 
X/1 6 %23 4 %30
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 1 %3 1 %7
 
 
X/X 8 %30 2 %15
 
 
2/X 1 %3 - -
 
 
1/2 2 %7 2 %15
 
 
X/2 4 %15 3 %23
 
 
2/2 1 %3 1 %7
 
 
C Chartres U19 - En Golcüler
Racing Club U19 - En Golcüler
Fransa U19 Ulusal Şampiyona Grup A Puan Durumu
  O P Av
1 Paris SG U19   26 52 +36
2 Valenciennes U19   26 51 +16
3 Quevilly U19   26 45 +6
4 Racing Club U19   26 43 +12
5 Amiens SC U19   26 40 +14
6 Caen U19   26 40 +3
7 Lille U19   26 38 +8
8 Le Havre U19   26 33 -5
9 Paris U19   26 33 -8
10 Dunkerque U19   26 31 -1
11 C Chartres U19   26 31 -19
12 Orleans U19   26 24 -12
13 Sarcelles U19   26 24 -19
14 Creil U19   26 19 -31