| Tüm Maçlar | ||
| Kloetinge | 2 | |
| Beraberlik | 4 | |
| SteDoCo | 3 | |
| Kloetinge Evindeki Maçlar | ||
| Kloetinge | 2 | |
| Beraberlik | 3 | |
| SteDoCo | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 |
HOL4
|
15.09.2012 | MS | Kloetinge | 0 - 0 | SteDoCo | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2012/2013 |
HOL4
|
02.02.2013 | MS | SteDoCo | 3 - 1 | Kloetinge | - | ||||||||||||
| 2013/2014 |
HOL4
|
09.11.2013 | MS | Kloetinge | 2 - 2 | SteDoCo | - | ||||||||||||
| 2013/2014 |
HOL4
|
05.04.2014 | MS | SteDoCo | 1 - 1 | Kloetinge | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
HOL4
|
02.12.2023 | MS | SteDoCo | 2 - 0 | Kloetinge | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
HOL4
|
11.05.2024 | MS | Kloetinge | 1 - 1 | SteDoCo | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HOL4
|
14.09.2024 | MS | SteDoCo | 1 - 0 | Kloetinge | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HOL4
|
08.02.2025 | MS | Kloetinge | 1 - 0 | SteDoCo | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HOL4
|
13.12.2025 | MS | Kloetinge | 3 - 0 | SteDoCo | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HOL4 | 28.02 | Meerssen | 2 - 2 | Kloetinge |
|
| HOL4 | 07.03 | Kloetinge | 2 - 1 | VVSB |
|
| HOL4 | 13.03 | GOES | 0 - 3 | Kloetinge |
|
| HOL4 | 21.03 | Kloetinge | 2 - 0 | Rijnvogels |
|
| HOL4 | 28.03 | UNA | 2 - 2 | Kloetinge |
|
| HOL4 | 04.04 | Gemert | 1 - 1 | Kloetinge |
|
| HOL4 | 11.04 | Kloetinge | 3 - 1 | Roosendaal |
|
| HOL4 | 18.04 | Schevenin | 0 - 2 | Kloetinge |
|
| HOL4 | 25.04 | Kloetinge | 2 - 1 | Zwaluwen |
|
| HOL4 | 09.05 | GroeneSter | 1 - 2 | Kloetinge |
|
| HOL4 | 16.05 | Kloetinge | v | Noordwijk | |
| HOL4 | 23.05 | SteDoCo | v | Kloetinge |
| HOL4 | 21.02 | SteDoCo | 3 - 1 | Meerssen |
|
| HOL4 | 28.02 | VVSB | 5 - 0 | SteDoCo |
|
| HOL4 | 07.03 | SteDoCo | 0 - 1 | GOES |
|
| HOL4 | 14.03 | Rijnvogels | 4 - 1 | SteDoCo |
|
| HOL4 | 21.03 | SteDoCo | 1 - 2 | UNA |
|
| HOL4 | 28.03 | Roosendaal | 1 - 1 | SteDoCo |
|
| HOL4 | 11.04 | SteDoCo | 1 - 2 | Schevenin |
|
| HOL4 | 18.04 | Zwaluwen | 3 - 1 | SteDoCo |
|
| HOL4 | 25.04 | SteDoCo | 3 - 0 | GroeneSter |
|
| HOL4 | 09.05 | Noordwijk | 3 - 1 | SteDoCo |
|
| HOL4 | 16.05 | Gemert | v | SteDoCo | |
| HOL4 | 23.05 | SteDoCo | v | Kloetinge |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 21 | %66 | 13 | %81 |
|
| Berabere | 6 | %19 | 2 | %13 |
|
| Kaybetti | 5 | %16 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %31 | 4 | %25 |
|
| Berabere | 4 | %13 | 3 | %19 |
|
| Kaybetti | 18 | %56 | 9 | %56 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %3 | - | %0 |
|
| Berabere | 29 | %91 | 16 | %100 |
|
| Kaybetti | 2 | %6 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| Berabere | 27 | %84 | 11 | %69 |
|
| Kaybetti | 4 | %13 | 4 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 23 | %72 | 13 | %81 |
|
| Yok | 9 | %28 | 3 | %19 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %53 | 7 | %44 |
|
| Yok | 15 | %47 | 9 | %56 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Üst | 31 | %97 | 16 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %22 | 5 | %31 |
|
| Üst | 25 | %78 | 11 | %69 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %28 | 3 | %19 |
|
| Üst | 23 | %72 | 13 | %81 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %41 | 9 | %56 |
|
| Üst | 19 | %59 | 7 | %44 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %66 | 11 | %69 |
|
| Üst | 11 | %34 | 5 | %31 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %69 | 11 | %69 |
|
| Üst | 10 | %31 | 5 | %31 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 20 | %63 | 11 | %69 |
|
| 4-5 | 11 | %34 | 5 | %31 |
|
| 6+ | 0 | %0 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 7 | %22 | 5 | %31 |
|
| 2-3 | 15 | %47 | 6 | %38 |
|
| 4-5 | 9 | %28 | 5 | %31 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| X/1 | 16 | %50 | 13 | %81 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %3 | - | - |
|
| X/X | 4 | %12 | 2 | %12 |
|
| 2/X | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 9 | %28 | 1 | %6 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 4 | %12 | 4 | %25 |
|
| X/1 | 10 | %31 | 4 | %25 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 4 | %12 | 3 | %18 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 13 | %40 | 4 | %25 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kloetinge | 32 | 69 | +21 | |
| 2 | Rijnvogels | 32 | 63 | +27 | |
| 3 | Lisse | 32 | 62 | +31 | |
| 4 | VVSB | 32 | 62 | +29 | |
| 5 | Gemert | 32 | 57 | +20 | |
| 6 | Roosendaal | 32 | 51 | +13 | |
| 7 | TOGB | 32 | 47 | -2 | |
| 8 | Zwaluwen Vlaardingen | 32 | 45 | +5 | |
| 9 | Blauw Geel 38 | 32 | 45 | +4 | |
| 10 | Noordwijk | 32 | 43 | +6 | |
| 11 | UDI 19 | 32 | 39 | -14 | |
| 12 | GOES | 32 | 36 | -17 | |
| 13 | UNA | 32 | 35 | -9 | |
| 14 | SteDoCo | 32 | 34 | -25 | |
| 15 | Groene Ster | 32 | 33 | -17 | |
| 16 | Scheveningen | 32 | 32 | -13 | |
| 17 | Meerssen | 32 | 27 | -24 | |
| 18 | ASWH | 32 | 25 | -35 | |