| Tüm Maçlar | ||
| Eemdijk | 3 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Genemuiden | 7 | |
| Eemdijk Evindeki Maçlar | ||
| Eemdijk | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Genemuiden | 4 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 |
HOL4
|
15.10.2016 | MS | Genemuiden | 5 - 1 | Eemdijk | - | ||||||||||||
| 2016/2017 |
HOL4
|
25.03.2017 | MS | Eemdijk | 1 - 4 | Genemuiden | - | ||||||||||||
| 2017/2018 |
HOL4
|
14.10.2017 | MS | Eemdijk | 2 - 1 | Genemuiden | - | ||||||||||||
| 2017/2018 |
HOL4
|
31.03.2018 | MS | Genemuiden | 2 - 4 | Eemdijk | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
HOL4
|
09.09.2023 | MS | Genemuiden | 4 - 0 | Eemdijk | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
HOL4
|
03.02.2024 | MS | Eemdijk | 1 - 4 | Genemuiden | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HOL4
|
24.08.2024 | MS | Eemdijk | 0 - 1 | Genemuiden | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HOL4
|
18.01.2025 | MS | Genemuiden | 5 - 0 | Eemdijk | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HOL4
|
30.08.2025 | MS | Eemdijk | 2 - 3 | Genemuiden | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HOL4
|
24.01.2026 | MS | Genemuiden | 1 - 2 | Eemdijk | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HOL4 | 28.02 | ROHDA Raalte | 2 - 2 | Eemdijk |
|
| HOL4 | 07.03 | Eemdijk | 2 - 0 | USV |
|
| HOL4 | 14.03 | Harkemase | 3 - 2 | Eemdijk |
|
| HOL4 | 21.03 | Eemdijk | 3 - 1 | TEC |
|
| HOL4 | 28.03 | Staphorst | 1 - 2 | Eemdijk |
|
| HOL4 | 11.04 | Eemdijk | 5 - 3 | Urk |
|
| HOL4 | 18.04 | VV Scherpenzee | 1 - 1 | Eemdijk |
|
| HOL4 | 25.04 | Eemdijk | 2 - 1 | DOVO |
|
| HOL4 | 09.05 | Hoogeveen | 1 - 0 | Eemdijk |
|
| HOL4 | 16.05 | Eemdijk | 2 - 3 | DVS 33 |
|
| HOL4 | 23.05 | Sp.Nijkerk | v | Eemdijk |
| HOL4 | 28.02 | HSC 21 | 0 - 2 | Genemuiden |
|
| HOL4 | 07.03 | Genemuiden | 2 - 1 | Excelsio31 |
|
| HOL4 | 14.03 | ROHDA Raalte | 1 - 1 | Genemuiden |
|
| HOL4 | 21.03 | Genemuiden | 3 - 2 | USV |
|
| HOL4 | 28.03 | Harkemase | 0 - 2 | Genemuiden |
|
| HOL4 | 11.04 | Genemuiden | 0 - 2 | TEC |
|
| HOL4 | 18.04 | Staphorst | 0 - 4 | Genemuiden |
|
| HOL4 | 25.04 | Genemuiden | 3 - 0 | Urk |
|
| HOL4 | 09.05 | VV Scherpenzee | 4 - 0 | Genemuiden |
|
| HOL4 | 16.05 | Genemuiden | 2 - 6 | DOVO |
|
| HOL4 | 23.05 | Hoogeveen | v | Genemuiden |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %42 | 6 | %35 |
|
| Berabere | 8 | %24 | 5 | %29 |
|
| Kaybetti | 11 | %33 | 6 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 17 | %52 | 8 | %50 |
|
| Berabere | 5 | %15 | 3 | %19 |
|
| Kaybetti | 11 | %33 | 5 | %31 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 32 | %97 | 17 | %100 |
|
| Kaybetti | 1 | %3 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| Berabere | 32 | %97 | 15 | %94 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 25 | %76 | 15 | %88 |
|
| Yok | 8 | %24 | 2 | %12 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %58 | 6 | %38 |
|
| Yok | 14 | %42 | 10 | %63 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Üst | 32 | %97 | 17 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %12 | 2 | %13 |
|
| Üst | 29 | %88 | 14 | %88 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %30 | 5 | %29 |
|
| Üst | 23 | %70 | 12 | %71 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %36 | 9 | %56 |
|
| Üst | 21 | %64 | 7 | %44 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %52 | 7 | %41 |
|
| Üst | 16 | %48 | 10 | %59 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %55 | 10 | %63 |
|
| Üst | 15 | %45 | 6 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 16 | %48 | 7 | %41 |
|
| 4-5 | 10 | %30 | 6 | %35 |
|
| 6+ | 6 | %18 | 4 | %24 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %12 | 2 | %13 |
|
| 2-3 | 14 | %42 | 8 | %50 |
|
| 4-5 | 13 | %39 | 6 | %38 |
|
| 6+ | 2 | %6 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| X/1 | 10 | %30 | 6 | %35 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 8 | %24 | 5 | %29 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 14 | %42 | 6 | %35 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 14 | %42 | 5 | %31 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 5 | %15 | 3 | %18 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 13 | %39 | 7 | %43 |
|
| 2/2 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ROHDA Raalte | 33 | 67 | +28 | |
| 2 | ADO 20 | 33 | 60 | +11 | |
| 3 | DVS 33 | 33 | 59 | +19 | |
| 4 | Sparta Nijkerk | 33 | 58 | +39 | |
| 5 | Genemuiden | 33 | 56 | +10 | |
| 6 | Staphorst | 33 | 51 | +9 | |
| 7 | Eemdijk | 33 | 50 | +11 | |
| 8 | DOVO Veenendaal | 33 | 49 | +9 | |
| 9 | Harkemase Boys | 33 | 49 | +9 | |
| 10 | VV Scherpenzeel | 33 | 48 | +10 | |
| 11 | Sportlust 46 | 33 | 47 | +5 | |
| 12 | Hoogeveen | 33 | 45 | -11 | |
| 13 | USV Hercules | 33 | 43 | -4 | |
| 14 | Huizen | 33 | 40 | -11 | |
| 15 | TEC | 33 | 39 | -16 | |
| 16 | Excelsior 31 | 33 | 37 | -9 | |
| 17 | Urk | 33 | 33 | -34 | |
| 18 | HSC 21 | 33 | 6 | -75 | |