Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Macon
3
Beraberlik
0
Union Cosnoise
0
Macon Evindeki Maçlar
Macon
2
Beraberlik
0
Union Cosnoise
0
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2020/2021  FRK 07.02.2021 MS   Macon 2 - 1 Union Cosnoise   0 - 0      
2025/2026  FRUL3 31.01.2026 MS Union Cosnoise 0 - 2 Macon   0 - 1      
2025/2026  FRUL3 25.04.2026 MS   Macon 4 - 1 Union Cosnoise   0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Macon - Form Durumu
FRUL3 14.02   Romorantin 0 - 0 Macon  
FRUL3 21.02   Macon 1 - 0 Dijon II  
FRUL3 07.03   Chamalieres 2 - 3 Macon  
FRUL3 14.03   Macon 4 - 3 Saran Municipal  
FRUL3 21.03   Yzeure 0 - 6 Macon  
FRUL3 28.03   Macon 2 - 0 Jura Sud  
FRUL3 11.04   Hauts Lyonnais 1 - 1 Macon  
FRUL3 18.04   Macon 0 - 0 Vierzon  
FRUL3 25.04   Macon 4 - 1 Union Cosnoise  
FRUL3 09.05   Etienne II 1 - 0 Macon  
FRUL3 16.05 Macon v Orléans II  
Union Cosnoise - Form Durumu
FRUL3 14.02   Feurs 1 - 1 Union Cosnoise  
FRUL3 21.02   Union Cosnoise 0 - 1 Romorantin  
FRUL3 07.03   Dijon II 0 - 0 Union Cosnoise  
FRUL3 14.03 Union Cosnoise 2 - 2 Chamalieres
FRUL3 21.03   Saran Municipal 2 - 1 Union Cosnoise  
FRUL3 28.03   Union Cosnoise 0 - 1 Yzeure  
FRUL3 11.04   Jura Sud 1 - 2 Union Cosnoise
FRUL3 18.04   Union Cosnoise 0 - 2 Hauts Lyonnais  
FRUL3 25.04   Macon 4 - 1 Union Cosnoise  
FRUL3 09.05   Vierzon 3 - 0 Union Cosnoise  
FRUL3 16.05 Union Cosnoise v Etienne II  
Bu ligde Macon evinde 12 maçtır kaybetmiyor.
Bu ligde Union Cosnoise toplamda 3 maçtır kaybediyor.
İstatistikler
Macon - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 15 %60 9 %75
 
 
Berabere 6 %24 3 %25
 
 
Kaybetti 4 %16 - %0
 
 
Union Cosnoise - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 4 %16 1 %8
 
 
Berabere 8 %32 5 %38
 
 
Kaybetti 13 %52 7 %54
 
 
 Macon - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 2 %8 - %0
 
 
Berabere 22 %88 12 %100
 
 
Kaybetti 1 %4 - %0
 
 
 Union Cosnoise - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 23 %92 12 %92
 
 
Kaybetti 2 %8 1 %8
 
 
Macon - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 12 %48 6 %50
 
 
Yok 13 %52 6 %50
 
 
Union Cosnoise - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 14 %56 8 %62
 
 
Yok 11 %44 5 %38
 
 
Macon - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 6 %24 4 %33
 
 
Üst 19 %76 8 %67
 
 
Union Cosnoise - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 7 %28 3 %23
 
 
Üst 18 %72 10 %77
 
 
Macon - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 13 %52 6 %50
 
 
Üst 12 %48 6 %50
 
 
Union Cosnoise - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 13 %52 7 %54
 
 
Üst 12 %48 6 %46
 
 
Macon - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 17 %68 8 %67
 
 
Üst 8 %32 4 %33
 
 
Union Cosnoise - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 19 %76 10 %77
 
 
Üst 6 %24 3 %23
 
 
Macon - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 6 %24 4 %33
 
 
2-3 11 %44 4 %33
 
 
4-5 4 %16 1 %8
 
 
6+ 4 %16 3 %25
 
 
Union Cosnoise - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 7 %28 3 %23
 
 
2-3 12 %48 7 %54
 
 
4-5 4 %16 2 %15
 
 
6+ 2 %8 1 %8
 
 
Macon - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 1 %4 - -
 
 
X/1 12 %48 9 %75
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 6 %24 3 %25
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 4 %16 - -
 
 
2/2 2 %8 - -
 
 
Union Cosnoise - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 1 %4 1 %7
 
 
X/1 9 %36 6 %46
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 8 %32 5 %38
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 6 %24 1 %7
 
 
2/2 1 %4 - -
 
 
Macon - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Aly Yirango
K
0,10 M € 24    
Marjolain Zoumboi
D
  22 4  
Yanis Achour
D
  13    
Arnaud Farras
D
  24 1 1
Abdourahmane Ndiaye
O
  21   1
Adil Hitouss
F
  14 7  
Nacim EL Hassani
F
  22 3  
Timothee Taufflieb
F
0,15 M € 24 7  
N. Herisse
B
  25 2  
L. Bouchet
B
  25 20  
Ohiri Dignan
B
  23    
Toplam: 0,25 M €   44  
Union Cosnoise - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Niamke Thomas Sangah
D
  19   1
Amaury Jaures
D
  22    
Abdel Toure
D
  21 1  
Steven Jeunet
O
  23   1
Noa Hurtault
F
  10    
Clayton Kamassu
F
  4    
A. Mendes Da Silva
B
  23 3  
A. Desmergee
B
  11    
K. Lecomte-Soukhotine
B
  24 2  
W. Pronzola
B
  12    
M. Kolazafy
B
  25 2  
Toplam:     8  
Macon - En Golcüler
L. Bouchet 20
Adil Hitouss 7
Timothee Taufflieb 7
Union Cosnoise - En Golcüler
Matteo Berthe 5
Julien Grebert 3
J. Duarte 3
Fransa Ulusal Lig 3 Grup G Puan Durumu
  O P Av
1 Hauts Lyonnais   25 55 +27
2 Macon   25 51 +26
3 Dijon II   25 39 +9
4 Romorantin   25 37 +14
5 Orléans II   25 36 +5
6 Auxerre II   25 35 +1
7 Saran Municipal   25 33 -3
8 Vierzon FC   25 33 -9
9 Feurs   25 31 -4
10 Chamalieres   25 27 -4
11 Saint-Etienne II   25 27 -8
12 Yzeure   25 26 -21
13 Jura Sud   25 25 -16
14 Union Cosnoise   25 20 -17