Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Feurs
0
Beraberlik
0
Vierzon FC
2
Feurs Evindeki Maçlar
Feurs
0
Beraberlik
0
Vierzon FC
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2025/2026  FRUL3 08.11.2025 MS Feurs 2 - 4 Vierzon   0 - 0      
2025/2026  FRUL3 21.03.2026 MS   Vierzon 3 - 1 Feurs   0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Feurs - Form Durumu
FRUL3 14.02   Feurs 1 - 1 Union Cosnoise  
FRUL3 22.02 Etienne II 3 - 1 Feurs
FRUL3 07.03 Feurs 4 - 2 Orléans II
FRUL3 14.03   Auxerre II 1 - 1 Feurs  
FRUL3 21.03   Vierzon 3 - 1 Feurs  
FRUL3 28.03   Feurs 1 - 1 Romorantin  
FRUL3 11.04   Dijon II 1 - 1 Feurs  
FRUL3 19.04 Feurs 2 - 1 Chamalieres  
FRUL3 25.04   Saran Municipal 2 - 2 Feurs  
FRUL3 09.05   Feurs 0 - 4 Yzeure  
FRUL3 16.05 Jura Sud v Feurs  
Vierzon FC - Form Durumu
FRUL3 14.02   Vierzon 2 - 1 Orléans II  
FRUL3 21.02   Yzeure 0 - 1 Vierzon
FRUL3 07.03   Vierzon 0 - 1 Auxerre II  
FRUL3 21.03   Vierzon 3 - 1 Feurs  
FRUL3 28.03   Hauts Lyonnais 3 - 3 Vierzon  
FRUL3 03.04   Jura Sud 2 - 1 Vierzon  
FRUL3 11.04   Vierzon 2 - 7 Romorantin  
FRUL3 18.04   Macon 0 - 0 Vierzon  
FRUL3 25.04   Vierzon 1 - 3 Dijon II  
FRUL3 09.05   Vierzon 3 - 0 Union Cosnoise  
FRUL3 16.05 Chamalieres v Vierzon  
Bu ligde Vierzon FC deplasmanda 3 maçtır kazanamıyor.
İstatistikler
Feurs - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 7 %28 5 %38
 
 
Berabere 10 %40 4 %31
 
 
Kaybetti 8 %32 4 %31
 
 
Vierzon FC - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 10 %40 3 %25
 
 
Berabere 3 %12 2 %17
 
 
Kaybetti 12 %48 7 %58
 
 
 Feurs - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 2 %8 1 %8
 
 
Berabere 19 %76 12 %92
 
 
Kaybetti 4 %16 - %0
 
 
 Vierzon FC - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 2 %8 - %0
 
 
Berabere 19 %76 10 %83
 
 
Kaybetti 4 %16 2 %17
 
 
Feurs - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 20 %80 10 %77
 
 
Yok 5 %20 3 %23
 
 
Vierzon FC - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 16 %64 7 %58
 
 
Yok 9 %36 5 %42
 
 
Feurs - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 2 %8 2 %15
 
 
Üst 23 %92 11 %85
 
 
Vierzon FC - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 6 %24 3 %25
 
 
Üst 19 %76 9 %75
 
 
Feurs - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 9 %36 4 %31
 
 
Üst 16 %64 9 %69
 
 
Vierzon FC - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 6 %24 3 %25
 
 
Üst 19 %76 9 %75
 
 
Feurs - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 13 %52 7 %54
 
 
Üst 12 %48 6 %46
 
 
Vierzon FC - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 13 %52 6 %50
 
 
Üst 12 %48 6 %50
 
 
Feurs - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 2 %8 2 %15
 
 
2-3 11 %44 5 %38
 
 
4-5 8 %32 3 %23
 
 
6+ 4 %16 3 %23
 
 
Vierzon FC - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 6 %24 3 %25
 
 
2-3 7 %28 3 %25
 
 
4-5 6 %24 3 %25
 
 
6+ 6 %24 3 %25
 
 
Feurs - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 3 %12 1 %7
 
 
X/1 6 %24 4 %30
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 2 %8 - -
 
 
X/X 7 %28 4 %30
 
 
2/X 1 %4 - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 6 %24 4 %30
 
 
2/2 - - - -
 
 
Vierzon FC - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 3 %12 1 %8
 
 
X/1 10 %40 6 %50
 
 
2/1 1 %4 - -
 
 
1/X 1 %4 1 %8
 
 
X/X 2 %8 1 %8
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 7 %28 3 %25
 
 
2/2 1 %4 - -
 
 
Feurs - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Axel Kacou
K
0,10 M € 24    
Amelien Bonnier
D
  21 1 1
Joe Pinna
D
  20 2  
Quentin Canales
O
  22 1  
Prince Mombong
F
  21 7  
Lionnel Manga Tabi
F
  15 3  
Y. Touati
B
  19 1 2
Yanice Abbou
B
  23    
I. Baghough
B
  25 4  
V. Larue
B
  15 3  
Noa Deschamps
B
  23 5  
Toplam: 0,10 M €   27  
Vierzon FC - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Enzo Pauchet
K
  19    
Bilal Benosmane
D
  25 5  
Youssouf Traore
O
  21 3  
Guevin Tormin
O
0,45 M € 17 7  
Matteo Makhabe
O
  20 3  
Donald Onana
F
  24 12  
Benjamin Duvoux
F
  25 2  
Nihad Chamoueni
F
  21    
N. Turner
B
  7   1
E. Schioppa
B
  22   1
K. Paul
B
  22 1  
Toplam: 0,45 M €   33  
Feurs - En Golcüler
Prince Mombong 7
Idriss Hamdi 7
Noa Deschamps 5
Vierzon FC - En Golcüler
Donald Onana 12
Guevin Tormin 7
Bilal Benosmane 5
Fransa Ulusal Lig 3 Grup G Puan Durumu
  O P Av
1 Hauts Lyonnais   25 55 +27
2 Macon   25 51 +26
3 Dijon II   25 39 +9
4 Romorantin   25 37 +14
5 Orléans II   25 36 +5
6 Auxerre II   25 35 +1
7 Saran Municipal   25 33 -3
8 Vierzon FC   25 33 -9
9 Feurs   25 31 -4
10 Chamalieres   25 27 -4
11 Saint-Etienne II   25 27 -8
12 Yzeure   25 26 -21
13 Jura Sud   25 25 -16
14 Union Cosnoise   25 20 -17