| Tüm Maçlar | ||
| Macon | 2 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Yzeure | 0 | |
| Macon Evindeki Maçlar | ||
| Macon | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Yzeure | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
FRUL3
|
08.11.2025 | MS | Macon | 5 - 1 | Yzeure | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FRUL3
|
21.03.2026 | MS | Yzeure | 0 - 6 | Macon | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FRUL3 | 14.02 | Romorantin | 0 - 0 | Macon |
|
| FRUL3 | 21.02 | Macon | 1 - 0 | Dijon II |
|
| FRUL3 | 07.03 | Chamalieres | 2 - 3 | Macon |
|
| FRUL3 | 14.03 | Macon | 4 - 3 | Saran Municipal |
|
| FRUL3 | 21.03 | Yzeure | 0 - 6 | Macon |
|
| FRUL3 | 28.03 | Macon | 2 - 0 | Jura Sud |
|
| FRUL3 | 11.04 | Hauts Lyonnais | 1 - 1 | Macon |
|
| FRUL3 | 18.04 | Macon | 0 - 0 | Vierzon |
|
| FRUL3 | 25.04 | Macon | 4 - 1 | Union Cosnoise |
|
| FRUL3 | 09.05 | Etienne II | 1 - 0 | Macon |
|
| FRUL3 | 16.05 | Macon | v | Orléans II |
| FRUL3 | 21.02 | Yzeure | 0 - 1 |
Vierzon
|
|
| FRUL3 | 01.03 | Saran Municipal | 1 - 1 | Yzeure |
|
| FRUL3 | 07.03 | Yzeure | 2 - 0 | Jura Sud |
|
| FRUL3 | 14.03 | Hauts Lyonnais | 2 - 0 | Yzeure |
|
| FRUL3 | 21.03 | Yzeure | 0 - 6 | Macon |
|
| FRUL3 | 28.03 | Union Cosnoise | 0 - 1 | Yzeure |
|
| FRUL3 | 11.04 | Yzeure | 1 - 1 | Etienne II |
|
| FRUL3 | 18.04 | Orléans II | 2 - 2 | Yzeure |
|
| FRUL3 | 25.04 | Yzeure | 2 - 2 | Auxerre II |
|
| FRUL3 | 09.05 | Feurs | 0 - 4 | Yzeure |
|
| FRUL3 | 16.05 | Yzeure | v | Romorantin |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 15 | %60 | 9 | %75 |
|
| Berabere | 6 | %24 | 3 | %25 |
|
| Kaybetti | 4 | %16 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %24 | 4 | %31 |
|
| Berabere | 8 | %32 | 3 | %23 |
|
| Kaybetti | 11 | %44 | 6 | %46 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %8 | - | %0 |
|
| Berabere | 22 | %88 | 12 | %100 |
|
| Kaybetti | 1 | %4 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %4 | 1 | %8 |
|
| Berabere | 22 | %88 | 11 | %85 |
|
| Kaybetti | 2 | %8 | 1 | %8 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 12 | %48 | 6 | %50 |
|
| Yok | 13 | %52 | 6 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 12 | %48 | 8 | %62 |
|
| Yok | 13 | %52 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %24 | 4 | %33 |
|
| Üst | 19 | %76 | 8 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %20 | 1 | %8 |
|
| Üst | 20 | %80 | 12 | %92 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %52 | 6 | %50 |
|
| Üst | 12 | %48 | 6 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %52 | 5 | %38 |
|
| Üst | 12 | %48 | 8 | %62 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %68 | 8 | %67 |
|
| Üst | 8 | %32 | 4 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %68 | 8 | %62 |
|
| Üst | 8 | %32 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %24 | 4 | %33 |
|
| 2-3 | 11 | %44 | 4 | %33 |
|
| 4-5 | 4 | %16 | 1 | %8 |
|
| 6+ | 4 | %16 | 3 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %20 | 1 | %8 |
|
| 2-3 | 12 | %48 | 7 | %54 |
|
| 4-5 | 6 | %24 | 4 | %31 |
|
| 6+ | 2 | %8 | 1 | %8 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %4 | - | - |
|
| X/1 | 12 | %48 | 9 | %75 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 6 | %24 | 3 | %25 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %16 | - | - |
|
| 2/2 | 2 | %8 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %4 | 1 | %7 |
|
| X/1 | 7 | %28 | 5 | %38 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 8 | %32 | 3 | %23 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %28 | 3 | %23 |
|
| 2/2 | 2 | %8 | 1 | %7 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Mathis Vilaro-Riou |
K
|
13 | |||
| Maxime Aguad |
D
|
16 | 1 | ||
| Loody Bellamy |
D
|
24 | 1 | ||
| Kylian Lambert |
D
|
20 | 2 | ||
| Evan Flouzat |
D
|
22 | |||
| Lucas Marceau |
F
|
24 | 3 | ||
| Luis Ribeiro Castro |
F
|
24 | 3 | 1 | |
| Ansou Sow |
F
|
23 | 3 | ||
| R. N'ganzi |
B
|
18 | 8 | ||
| Emmanuel Adams |
B
|
19 | 1 | ||
| Raphael Merault |
B
|
22 | |||
| Toplam: | 19 | ||||
| L. Bouchet | 20 |
| Adil Hitouss | 7 |
| Timothee Taufflieb | 7 |
| R. N'ganzi | 8 |
| Ansou Sow | 3 |
| Lucas Marceau | 3 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hauts Lyonnais | 25 | 55 | +27 | |
| 2 | Macon | 25 | 51 | +26 | |
| 3 | Dijon II | 25 | 39 | +9 | |
| 4 | Romorantin | 25 | 37 | +14 | |
| 5 | Orléans II | 25 | 36 | +5 | |
| 6 | Auxerre II | 25 | 35 | +1 | |
| 7 | Saran Municipal | 25 | 33 | -3 | |
| 8 | Vierzon FC | 25 | 33 | -9 | |
| 9 | Feurs | 25 | 31 | -4 | |
| 10 | Chamalieres | 25 | 27 | -4 | |
| 11 | Saint-Etienne II | 25 | 27 | -8 | |
| 12 | Yzeure | 25 | 26 | -21 | |
| 13 | Jura Sud | 25 | 25 | -16 | |
| 14 | Union Cosnoise | 25 | 20 | -17 | |