| Tüm Maçlar | ||
| Feurs | 1 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Auxerre II | 1 | |
| Feurs Evindeki Maçlar | ||
| Feurs | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Auxerre II | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013/2014 |
FR5
|
07.09.2013 | MS | Auxerre II | 2 - 2 | Feurs | - | ||||||||||||
| 2013/2014 |
FR5
|
02.03.2014 | MS | Feurs | 0 - 1 | Auxerre II | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FRUL3
|
01.11.2025 | MS | Feurs | 3 - 2 | Auxerre II | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FRUL3
|
14.03.2026 | MS | Auxerre II | 1 - 1 | Feurs | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FRUL3 | 14.02 | Feurs | 1 - 1 | Union Cosnoise |
|
| FRUL3 | 22.02 |
|
3 - 1 |
Feurs
|
|
| FRUL3 | 07.03 |
|
4 - 2 |
Orléans II
|
|
| FRUL3 | 14.03 | Auxerre II | 1 - 1 | Feurs |
|
| FRUL3 | 21.03 | Vierzon | 3 - 1 | Feurs |
|
| FRUL3 | 28.03 | Feurs | 1 - 1 | Romorantin |
|
| FRUL3 | 11.04 | Dijon II | 1 - 1 | Feurs |
|
| FRUL3 | 19.04 |
|
2 - 1 | Chamalieres |
|
| FRUL3 | 25.04 | Saran Municipal | 2 - 2 | Feurs |
|
| FRUL3 | 09.05 | Feurs | 0 - 4 | Yzeure |
|
| FRUL3 | 16.05 | Jura Sud | v | Feurs |
| FRUL3 | 14.02 | Auxerre II | 0 - 0 | Etienne II |
|
| FRUL3 | 21.02 |
|
0 - 1 | Auxerre II |
|
| FRUL3 | 07.03 | Vierzon | 0 - 1 | Auxerre II |
|
| FRUL3 | 14.03 | Auxerre II | 1 - 1 | Feurs |
|
| FRUL3 | 21.03 | Romorantin | 0 - 0 |
Auxerre II
|
|
| FRUL3 | 28.03 | Auxerre II | 2 - 4 | Dijon II |
|
| FRUL3 | 11.04 | Chamalieres | 1 - 0 | Auxerre II |
|
| FRUL3 | 18.04 | Auxerre II | 0 - 1 | Saran Municipal |
|
| FRUL3 | 25.04 | Yzeure | 2 - 2 | Auxerre II |
|
| FRUL3 | 09.05 | Auxerre II | 0 - 0 | Jura Sud |
|
| FRUL3 | 16.05 | Hauts Lyonnais | v | Auxerre II |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %28 | 5 | %38 |
|
| Berabere | 10 | %40 | 4 | %31 |
|
| Kaybetti | 8 | %32 | 4 | %31 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %36 | 3 | %25 |
|
| Berabere | 8 | %32 | 5 | %42 |
|
| Kaybetti | 8 | %32 | 4 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %8 | 1 | %8 |
|
| Berabere | 19 | %76 | 12 | %92 |
|
| Kaybetti | 4 | %16 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %16 | 2 | %17 |
|
| Berabere | 19 | %76 | 10 | %83 |
|
| Kaybetti | 2 | %8 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %80 | 10 | %77 |
|
| Yok | 5 | %20 | 3 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 12 | %48 | 5 | %42 |
|
| Yok | 13 | %52 | 7 | %58 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 2 | %8 | 2 | %15 |
|
| Üst | 23 | %92 | 11 | %85 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %40 | 7 | %58 |
|
| Üst | 15 | %60 | 5 | %42 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %36 | 4 | %31 |
|
| Üst | 16 | %64 | 9 | %69 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %60 | 8 | %67 |
|
| Üst | 10 | %40 | 4 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %52 | 7 | %54 |
|
| Üst | 12 | %48 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %68 | 8 | %67 |
|
| Üst | 8 | %32 | 4 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 2 | %8 | 2 | %15 |
|
| 2-3 | 11 | %44 | 5 | %38 |
|
| 4-5 | 8 | %32 | 3 | %23 |
|
| 6+ | 4 | %16 | 3 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %40 | 7 | %58 |
|
| 2-3 | 7 | %28 | 1 | %8 |
|
| 4-5 | 5 | %20 | 3 | %25 |
|
| 6+ | 3 | %12 | 1 | %8 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %12 | 1 | %7 |
|
| X/1 | 6 | %24 | 4 | %30 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %8 | - | - |
|
| X/X | 7 | %28 | 4 | %30 |
|
| 2/X | 1 | %4 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 6 | %24 | 4 | %30 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %8 | - | - |
|
| X/1 | 8 | %32 | 4 | %33 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 7 | %28 | 5 | %41 |
|
| 2/X | 1 | %4 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %16 | 1 | %8 |
|
| 2/2 | 3 | %12 | 2 | %16 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Axel Kacou |
K
|
0,10 M € | 24 | ||
| Amelien Bonnier |
D
|
21 | 1 | 1 | |
| Joe Pinna |
D
|
20 | 2 | ||
| Quentin Canales |
O
|
22 | 1 | ||
| Prince Mombong |
F
|
21 | 7 | ||
| Lionnel Manga Tabi |
F
|
15 | 3 | ||
| Y. Touati |
B
|
19 | 1 | 2 | |
| Yanice Abbou |
B
|
23 | |||
| I. Baghough |
B
|
25 | 4 | ||
| V. Larue |
B
|
15 | 3 | ||
| Noa Deschamps |
B
|
23 | 5 | ||
| Toplam: | 0,10 M € | 27 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Louis Mezerette |
K
|
7 | |||
| Alvin Petit Dol |
D
|
18 | |||
| Evan Diamalunda Bakari Soumare |
D
|
19 | |||
| Elikya Legros |
D
|
12 | 1 | 1 | |
| Lamfia Dioubate |
O
|
21 | 5 | ||
| Tidiane Devernois |
O
|
8 | 2 | ||
| Youssef Khoudda |
F
|
20 | 3 | ||
| Clement Betoubam |
F
|
21 | 1 | ||
| K. Assougrou |
B
|
8 | |||
| M. Coulibaly |
B
|
16 | 1 | ||
| G. Kanza |
B
|
16 | 1 | ||
| Toplam: | 14 | ||||
| Prince Mombong | 7 |
| Idriss Hamdi | 7 |
| Noa Deschamps | 5 |
| Lamfia Dioubate | 5 |
| Ryan Rodin | 4 |
| Nimetigna Sacko | 3 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hauts Lyonnais | 25 | 55 | +27 | |
| 2 | Macon | 25 | 51 | +26 | |
| 3 | Dijon II | 25 | 39 | +9 | |
| 4 | Romorantin | 25 | 37 | +14 | |
| 5 | Orléans II | 25 | 36 | +5 | |
| 6 | Auxerre II | 25 | 35 | +1 | |
| 7 | Saran Municipal | 25 | 33 | -3 | |
| 8 | Vierzon FC | 25 | 33 | -9 | |
| 9 | Feurs | 25 | 31 | -4 | |
| 10 | Chamalieres | 25 | 27 | -4 | |
| 11 | Saint-Etienne II | 25 | 27 | -8 | |
| 12 | Yzeure | 25 | 26 | -21 | |
| 13 | Jura Sud | 25 | 25 | -16 | |
| 14 | Union Cosnoise | 25 | 20 | -17 | |