Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Macon
1
Beraberlik
1
Auxerre II
2
Macon Evindeki Maçlar
Macon
0
Beraberlik
1
Auxerre II
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2023/2024  FR4 23.09.2023 MS   Auxerre II 3 - 0 Macon   1 - 0      
2023/2024  FR4 24.02.2024 MS   Macon 1 - 2 Auxerre II   0 - 0      
2025/2026  FRUL3 30.08.2025 MS   Macon 0 - 0 Auxerre II 0 - 0      
2025/2026  FRUL3 24.01.2026 MS   Auxerre II 1 - 3 Macon   0 - 2      
Aralarındaki Maçları Göster
Macon - Form Durumu
FRUL3 14.02   Romorantin 0 - 0 Macon  
FRUL3 21.02   Macon 1 - 0 Dijon II  
FRUL3 07.03   Chamalieres 2 - 3 Macon  
FRUL3 14.03   Macon 4 - 3 Saran Municipal  
FRUL3 21.03   Yzeure 0 - 6 Macon  
FRUL3 28.03   Macon 2 - 0 Jura Sud  
FRUL3 11.04   Hauts Lyonnais 1 - 1 Macon  
FRUL3 18.04   Macon 0 - 0 Vierzon  
FRUL3 25.04   Macon 4 - 1 Union Cosnoise  
FRUL3 09.05   Etienne II 1 - 0 Macon  
Auxerre II - Form Durumu
FRUL3 14.02   Auxerre II 0 - 0 Etienne II  
FRUL3 21.02 Orléans II 0 - 1 Auxerre II  
FRUL3 07.03   Vierzon 0 - 1 Auxerre II  
FRUL3 14.03   Auxerre II 1 - 1 Feurs  
FRUL3 21.03   Romorantin 0 - 0 Auxerre II
FRUL3 28.03   Auxerre II 2 - 4 Dijon II  
FRUL3 11.04   Chamalieres 1 - 0 Auxerre II  
FRUL3 18.04   Auxerre II 0 - 1 Saran Municipal  
FRUL3 25.04   Yzeure 2 - 2 Auxerre II  
FRUL3 09.05   Auxerre II 0 - 0 Jura Sud  
Bu ligde Macon evinde 12 maçtır kaybetmiyor.
Bu ligde Auxerre II deplasmanda 3 maçtır kazanamıyor, toplamda 7 maçtır kazanamıyor.
İstatistikler
Macon - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 15 %60 9 %75
 
 
Berabere 6 %24 3 %25
 
 
Kaybetti 4 %16 - %0
 
 
Auxerre II - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 9 %36 3 %25
 
 
Berabere 8 %32 5 %42
 
 
Kaybetti 8 %32 4 %33
 
 
 Macon - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 2 %8 - %0
 
 
Berabere 22 %88 12 %100
 
 
Kaybetti 1 %4 - %0
 
 
 Auxerre II - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 4 %16 2 %17
 
 
Berabere 19 %76 10 %83
 
 
Kaybetti 2 %8 - %0
 
 
Macon - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 12 %48 6 %50
 
 
Yok 13 %52 6 %50
 
 
Auxerre II - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 12 %48 5 %42
 
 
Yok 13 %52 7 %58
 
 
Macon - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 6 %24 4 %33
 
 
Üst 19 %76 8 %67
 
 
Auxerre II - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 10 %40 7 %58
 
 
Üst 15 %60 5 %42
 
 
Macon - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 13 %52 6 %50
 
 
Üst 12 %48 6 %50
 
 
Auxerre II - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 15 %60 8 %67
 
 
Üst 10 %40 4 %33
 
 
Macon - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 17 %68 8 %67
 
 
Üst 8 %32 4 %33
 
 
Auxerre II - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 17 %68 8 %67
 
 
Üst 8 %32 4 %33
 
 
Macon - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 6 %24 4 %33
 
 
2-3 11 %44 4 %33
 
 
4-5 4 %16 1 %8
 
 
6+ 4 %16 3 %25
 
 
Auxerre II - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 10 %40 7 %58
 
 
2-3 7 %28 1 %8
 
 
4-5 5 %20 3 %25
 
 
6+ 3 %12 1 %8
 
 
Macon - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 1 %4 - -
 
 
X/1 12 %48 9 %75
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 6 %24 3 %25
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 4 %16 - -
 
 
2/2 2 %8 - -
 
 
Auxerre II - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 2 %8 - -
 
 
X/1 8 %32 4 %33
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 7 %28 5 %41
 
 
2/X 1 %4 - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 4 %16 1 %8
 
 
2/2 3 %12 2 %16
 
 
Macon - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Aly Yirango
K
0,10 M € 24    
Marjolain Zoumboi
D
  22 4  
Yanis Achour
D
  13    
Arnaud Farras
D
  24 1 1
Abdourahmane Ndiaye
O
  21   1
Adil Hitouss
F
  14 7  
Nacim EL Hassani
F
  22 3  
Timothee Taufflieb
F
0,15 M € 24 7  
N. Herisse
B
  25 2  
L. Bouchet
B
  25 20  
Ohiri Dignan
B
  23    
Toplam: 0,25 M €   44  
Auxerre II - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Louis Mezerette
K
  7    
Alvin Petit Dol
D
  18    
Evan Diamalunda Bakari Soumare
D
  19    
Elikya Legros
D
  12 1 1
Lamfia Dioubate
O
  21 5  
Tidiane Devernois
O
  8 2  
Youssef Khoudda
F
  20 3  
Clement Betoubam
F
  21 1  
K. Assougrou
B
  8    
M. Coulibaly
B
  16 1  
G. Kanza
B
  16 1  
Toplam:     14  
Macon - En Golcüler
L. Bouchet 20
Adil Hitouss 7
Timothee Taufflieb 7
Auxerre II - En Golcüler
Lamfia Dioubate 5
Ryan Rodin 4
Nimetigna Sacko 3
Fransa Ulusal Lig 3 Grup G Puan Durumu
  O P Av
1 Hauts Lyonnais   25 55 +27
2 Macon   25 51 +26
3 Dijon II   26 40 +9
4 Romorantin   25 37 +14
5 Orléans II   25 36 +5
6 Auxerre II   25 35 +1
7 Saran Municipal   26 34 -3
8 Vierzon FC   25 33 -9
9 Feurs   25 31 -4
10 Chamalieres   25 27 -4
11 Saint-Etienne II   25 27 -8
12 Yzeure   25 26 -21
13 Jura Sud   25 25 -16
14 Union Cosnoise   25 20 -17