| Tüm Maçlar | ||
| Troyes II | 3 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Besançon FC | 0 | |
| Troyes II Evindeki Maçlar | ||
| Troyes II | 2 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Besançon FC | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 |
FR5
|
29.10.2016 | MS | Besançon FC | 2 - 3 | Troyes II | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2016/2017 |
FR5
|
18.03.2017 | MS | Troyes II | 5 - 1 | Besançon FC | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FRUL3
|
23.08.2025 | MS | Troyes II | 4 - 1 | Besançon FC | 2 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FRUL3 | 14.02 | Troyes II | 5 - 1 | Thaon |
|
| FRUL3 | 28.02 | Belfort | 1 - 1 | Troyes II |
|
| FRUL3 | 07.03 |
|
1 - 3 |
Troyes II
|
|
| FRUL3 | 14.03 | Troyes II | 4 - 2 | Sochaux II |
|
| FRUL3 | 21.03 | Racing Besançon | 2 - 1 | Troyes II |
|
| FRUL3 | 28.03 | Troyes II | 3 - 0 | JuraDolois |
|
| FRUL3 | 12.04 | Strasbou B | 2 - 2 | Troyes II |
|
| FRUL3 | 18.04 | Troyes II | 2 - 2 | Thonon Evian |
|
| FRUL3 | 25.04 | Torcy | 2 - 1 | Troyes II |
|
| FRUL3 | 09.05 | Troyes II | 5 - 0 | Mulhouse |
|
| FRUL3 | 16.05 | Besançon FC | v | Troyes II |
| FRUL3 | 14.02 | JuraDolois | 0 - 0 | Besançon FC |
|
| FRUL3 | 21.02 | Besançon FC | 3 - 1 |
Strasbou B
|
|
| FRUL3 | 07.03 | Thonon Evian | 5 - 0 | Besançon FC |
|
| FRUL3 | 14.03 | Besançon FC | 0 - 1 | Torcy |
|
| FRUL3 | 21.03 |
|
2 - 1 | Besançon FC |
|
| FRUL3 | 28.03 | Besançon FC | 1 - 2 | Pontarlier |
|
| FRUL3 | 11.04 | Besançon FC | 0 - 3 | Ivry |
|
| FRUL3 | 18.04 | FC Chalon | 2 - 0 | Besançon FC |
|
| FRUL3 | 25.04 |
|
0 - 2 | Thaon |
|
| FRUL3 | 09.05 | Belfort | 5 - 1 | Besançon FC |
|
| FRUL3 | 16.05 | Besançon FC | v | Troyes II |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %56 | 10 | %77 |
|
| Berabere | 6 | %24 | 1 | %8 |
|
| Kaybetti | 5 | %20 | 2 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %8 | - | %0 |
|
| Berabere | 7 | %28 | 4 | %31 |
|
| Kaybetti | 16 | %64 | 9 | %69 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %24 | 6 | %46 |
|
| Berabere | 14 | %56 | 4 | %31 |
|
| Kaybetti | 5 | %20 | 3 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 19 | %76 | 11 | %85 |
|
| Kaybetti | 6 | %24 | 2 | %15 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %68 | 7 | %54 |
|
| Yok | 8 | %32 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %44 | 5 | %38 |
|
| Yok | 14 | %56 | 8 | %62 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %12 | 2 | %15 |
|
| Üst | 22 | %88 | 11 | %85 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %24 | 3 | %23 |
|
| Üst | 19 | %76 | 10 | %77 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %32 | 3 | %23 |
|
| Üst | 17 | %68 | 10 | %77 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %48 | 5 | %38 |
|
| Üst | 13 | %52 | 8 | %62 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %56 | 5 | %38 |
|
| Üst | 11 | %44 | 8 | %62 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %60 | 6 | %46 |
|
| Üst | 10 | %40 | 7 | %54 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %12 | 2 | %15 |
|
| 2-3 | 11 | %44 | 3 | %23 |
|
| 4-5 | 9 | %36 | 6 | %46 |
|
| 6+ | 2 | %8 | 2 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %24 | 3 | %23 |
|
| 2-3 | 9 | %36 | 3 | %23 |
|
| 4-5 | 9 | %36 | 6 | %46 |
|
| 6+ | 1 | %4 | 1 | %8 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 5 | %20 | 5 | %38 |
|
| X/1 | 7 | %28 | 4 | %30 |
|
| 2/1 | 1 | %4 | 1 | %7 |
|
| 1/X | 2 | %8 | 1 | %7 |
|
| X/X | 4 | %16 | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %4 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %12 | - | - |
|
| 2/2 | 2 | %8 | 2 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %8 | 2 | %15 |
|
| X/1 | 9 | %36 | 7 | %53 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 7 | %28 | 4 | %30 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %12 | - | - |
|
| 2/2 | 4 | %16 | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Tom Chupin |
D
|
25 | 1 | ||
| Nathan Deheppe |
D
|
11 | |||
| Roman Murcy |
O
|
11 | 2 | ||
| Aly Sidibe |
F
|
13 | 1 | ||
| Christ Batola |
F
|
14 | 7 | ||
| P. Zenga |
B
|
17 | |||
| F. Ondoa Onambele |
B
|
23 | 7 | ||
| E. Kost |
B
|
18 | 2 | ||
| N. Donkor |
B
|
13 | |||
| A. Nade |
B
|
24 | 14 | ||
| Toplam: | 34 | ||||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Robin Vauthey |
K
|
24 | |||
| Wilfred Tsala Edouma |
D
|
14 | |||
| Arthur Dirand |
D
|
25 | |||
| Saïd Saber |
O
|
21 | |||
| Hamel Hakkar |
O
|
0,10 M € | 20 | 2 | |
| Taylor Salibur |
F
|
24 | 2 | ||
| Kevin Leboeuf |
F
|
9 | |||
| David Omouri |
F
|
16 | |||
| Leny Cote |
F
|
13 | |||
| F. Saidani |
B
|
1 | |||
| J. Pellissard |
B
|
24 | 6 | ||
| Toplam: | 0,10 M € | 10 | |||
| A. Nade | 14 |
| F. Ondoa Onambele | 7 |
| Christ Batola | 7 |
| J. Pellissard | 6 |
| Hamel Hakkar | 2 |
| Taylor Salibur | 2 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Troyes II | 25 | 48 | +21 | |
| 2 | FC Chalon Sur Saone | 25 | 44 | +12 | |
| 3 | Thonon Evian | 25 | 43 | +11 | |
| 4 | Racing Besançon | 25 | 42 | +14 | |
| 5 | Jura Dolois | 25 | 42 | +7 | |
| 6 | Pontarlier | 25 | 36 | +8 | |
| 7 | Torcy | 25 | 36 | +2 | |
| 8 | Ivry | 25 | 32 | -4 | |
| 9 | Thaon | 25 | 31 | +2 | |
| 10 | Belfort | 25 | 30 | +4 | |
| 11 | Mulhouse | 25 | 30 | -10 | |
| 12 | RC Strasbourg II | 25 | 25 | -21 | |
| 13 | Sochaux II | 25 | 24 | -8 | |
| 14 | Besançon FC | 25 | 13 | -38 | |