| Tüm Maçlar | ||
| Angers II | 7 | |
| Beraberlik | 7 | |
| USSA Vertou | 4 | |
| Angers II Evindeki Maçlar | ||
| Angers II | 4 | |
| Beraberlik | 5 | |
| USSA Vertou | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 |
FR5
|
12.12.2015 | MS | USSA | 2 - 1 | Angers II | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2015/2016 |
FR5
|
08.05.2016 | MS | Angers II | 7 - 0 | USSA | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2016/2017 |
FR5
|
20.08.2016 | MS | Angers II | 1 - 0 | USSA | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2016/2017 |
FR5
|
20.05.2017 | MS | USSA | 2 - 2 | Angers II | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2017/2018 |
FR5
|
18.11.2017 | MS |
|
1 - 1 | USSA | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2017/2018 |
FR5
|
07.04.2018 | MS |
|
0 - 2 | Angers II | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
FRUL3
|
21.09.2024 | MS | Angers II | 1 - 1 | USSA | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
FRUL3
|
15.02.2025 | MS | USSA | 0 - 3 | Angers II | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FRUL3
|
08.11.2025 | MS | Angers II | 1 - 1 | USSA | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FRUL3
|
21.03.2026 | MS |
|
0 - 1 | Angers II | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FRUL3 | 14.02 | Angers II | 2 - 3 | Les Sables |
|
| FRUL3 | 21.02 | St-Philbert GL | 3 - 1 | Angers II |
|
| FRUL3 | 07.03 | Angers II | 1 - 0 | Chatellera |
|
| FRUL3 | 14.03 | Fontenay | 0 - 4 | Angers II |
|
| FRUL3 | 21.03 |
|
0 - 1 | Angers II |
|
| FRUL3 | 28.03 | Angers II | 0 - 1 |
Nantes II
|
|
| FRUL3 | 11.04 | Chate II | 0 - 0 | Angers II |
|
| FRUL3 | 18.04 | Angers II | 0 - 3 | UF Touraine |
|
| FRUL3 | 25.04 | Le Poire | 2 - 0 | Angers II |
|
| FRUL3 | 09.05 | Angers II | 2 - 2 | La Chata |
|
| FRUL3 | 16.05 | Panazol | v | Angers II |
| FRUL3 | 14.02 | USSA | 2 - 1 | Chatellera |
|
| FRUL3 | 21.02 | La Chata | 2 - 1 | USSA |
|
| FRUL3 | 07.03 | USSA | 2 - 0 | Fontenay |
|
| FRUL3 | 15.03 | Panazol | 1 - 0 | USSA |
|
| FRUL3 | 21.03 |
|
0 - 1 | Angers II |
|
| FRUL3 | 28.03 |
|
2 - 3 | USSA |
|
| FRUL3 | 11.04 | USSA | 1 - 2 | Nantes II |
|
| FRUL3 | 18.04 | Challans | 0 - 0 | USSA |
|
| FRUL3 | 25.04 | USSA | 1 - 2 | Chate II |
|
| FRUL3 | 09.05 | USSA | 0 - 2 | Les Sables |
|
| FRUL3 | 16.05 | UF Touraine | v | USSA |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %16 | 1 | %8 |
|
| Berabere | 8 | %32 | 4 | %31 |
|
| Kaybetti | 13 | %52 | 8 | %62 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %28 | 5 | %42 |
|
| Berabere | 7 | %28 | 4 | %33 |
|
| Kaybetti | 11 | %44 | 3 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %8 | 1 | %8 |
|
| Berabere | 20 | %80 | 9 | %69 |
|
| Kaybetti | 3 | %12 | 3 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 2 | %8 | 1 | %8 |
|
| Berabere | 21 | %84 | 11 | %92 |
|
| Kaybetti | 2 | %8 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 8 | %32 | 5 | %38 |
|
| Yok | 17 | %68 | 8 | %62 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %68 | 10 | %83 |
|
| Yok | 8 | %32 | 2 | %17 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %40 | 4 | %31 |
|
| Üst | 15 | %60 | 9 | %69 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %16 | 2 | %17 |
|
| Üst | 21 | %84 | 10 | %83 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %68 | 9 | %69 |
|
| Üst | 8 | %32 | 4 | %31 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %56 | 5 | %42 |
|
| Üst | 11 | %44 | 7 | %58 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %72 | 10 | %77 |
|
| Üst | 7 | %28 | 3 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %84 | 8 | %67 |
|
| Üst | 4 | %16 | 4 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %40 | 4 | %31 |
|
| 2-3 | 8 | %32 | 6 | %46 |
|
| 4-5 | 6 | %24 | 3 | %23 |
|
| 6+ | 1 | %4 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %16 | 2 | %17 |
|
| 2-3 | 17 | %68 | 6 | %50 |
|
| 4-5 | 2 | %8 | 2 | %17 |
|
| 6+ | 2 | %8 | 2 | %17 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 6 | %24 | 1 | %7 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 8 | %32 | 4 | %30 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %4 | 1 | %7 |
|
| X/2 | 6 | %24 | 4 | %30 |
|
| 2/2 | 4 | %16 | 3 | %23 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 5 | %20 | 3 | %25 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 7 | %28 | 4 | %33 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %4 | - | - |
|
| X/2 | 9 | %36 | 4 | %33 |
|
| 2/2 | 3 | %12 | 1 | %8 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Oumar Kalifa Pona |
K
|
11 | |||
| Junior Christian Ren Ngambi Bikoi |
D
|
21 | |||
| Salifou Sylla |
D
|
12 | |||
| Maurice Ngangue |
D
|
18 | 2 | ||
| Moussa Grange |
O
|
16 | 1 | ||
| Ilann Garin |
O
|
14 | 1 | ||
| Sofiane Tahri |
O
|
17 | 3 | ||
| Marius Savidan |
F
|
10 | 2 | ||
| A. Vidal |
B
|
3 | |||
| J. El Baraka |
B
|
14 | 1 | ||
| S. Attaba |
B
|
13 | |||
| Toplam: | 10 | ||||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Valentin Prevost |
K
|
20 | |||
| Keny Roger Mbala |
D
|
0,10 M € | 19 | ||
| Lucas Rouland |
D
|
17 | 1 | ||
| Keziah Bassila |
O
|
17 | |||
| Theophile Verremme |
O
|
15 | |||
| Florian Heguiabehere |
O
|
25 | 4 | ||
| Marceau Panhaleux |
O
|
17 | |||
| Gerard Jacob Waia |
F
|
9 | 3 | ||
| Serge Deble |
F
|
0,45 M € | 18 | 4 | |
| Lues Waya |
F
|
22 | 7 | 1 | |
| Nathan Pereira De Carvalho |
B
|
17 | |||
| Toplam: | 0,55 M € | 18 | |||
| Justin Kalumba | 3 |
| Sofiane Tahri | 3 |
| Maurice Ngangue | 2 |
| Lues Waya | 7 |
| Florian Heguiabehere | 4 |
| Serge Deble | 4 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Le Poire-Sur-Vie | 25 | 54 | +19 | |
| 2 | UF Touraine | 25 | 53 | +29 | |
| 3 | Nantes II | 25 | 51 | +18 | |
| 4 | FC Challans | 25 | 43 | +17 | |
| 5 | La Chataigneraie | 25 | 36 | -4 | |
| 6 | Panazol | 25 | 33 | 0 | |
| 7 | Chateauroux II | 25 | 31 | -1 | |
| 8 | St-Philbert Gd Lieu | 25 | 30 | -11 | |
| 9 | Les Sables | 25 | 29 | -2 | |
| 10 | Fontenay | 25 | 29 | -10 | |
| 11 | USSA Vertou | 25 | 28 | -4 | |
| 12 | Chauvigny | 25 | 24 | -10 | |
| 13 | Angers II | 25 | 20 | -13 | |
| 14 | Chatellerault | 25 | 18 | -28 | |