Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Pau II
2
Beraberlik
1
Blagnac
3
Pau II Evindeki Maçlar
Pau II
2
Beraberlik
0
Blagnac
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2023/2024  FRUL3 20.10.2023 MS   Blagnac 1 - 1 Pau II   0 - 0      
2023/2024  FRUL3 10.03.2024 MS   Pau II 1 - 0 Blagnac   0 - 0      
2024/2025  FRUL3 14.12.2024 MS   Blagnac 3 - 1 Pau II   2 - 1      
2024/2025  FRUL3 19.04.2025 MS   Pau II 1 - 2 Blagnac   0 - 0      
2025/2026  FRUL3 18.10.2025 MS   Pau II 3 - 2 Blagnac   0 - 0      
2025/2026  FRUL3 07.03.2026 MS   Blagnac 2 - 0 Pau II 2 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Pau II - Form Durumu
FRUL3 21.02   Pau II 1 - 1 Lege-Cap-Fer  
FRUL3 28.02   As Canet 0 - 0 Pau II
FRUL3 07.03   Blagnac 2 - 0 Pau II
FRUL3 14.03   Pau II 0 - 0 Les Genets  
FRUL3 21.03   Bassin 0 - 0 Pau II  
FRUL3 28.03   Pau II 4 - 0 US Castanéenne  
FRUL3 11.04   Alberes Argeles 2 - 0 Pau II  
FRUL3 18.04   Pau II 0 - 1 Tarbes
FRUL3 25.04   Pau II 1 - 0 Onet-le-Chat  
FRUL3 09.05   Colomiers 1 - 4 Pau II  
FRUL3 16.05 Pau II v Agde  
Blagnac - Form Durumu
FRUL3 21.02   Alberes Argeles 2 - 0 Blagnac  
FRUL3 28.02   Bassin 0 - 1 Blagnac  
FRUL3 07.03   Blagnac 2 - 0 Pau II
FRUL3 14.03   Onet-le-Chat 0 - 3 Blagnac  
FRUL3 21.03   Blagnac 1 - 0 Colomiers  
FRUL3 28.03   Agde 1 - 0 Blagnac  
FRUL3 11.04   Blagnac 0 - 1 SAGC  
FRUL3 19.04   Toulouse 2 0 - 1 Blagnac  
FRUL3 25.04 Blagnac 0 - 0 As Canet  
FRUL3 09.05 Lege-Cap-Fer 1 - 4 Blagnac  
FRUL3 16.05 Blagnac v Tarbes  
Bu ligde Blagnac toplamda 3 maçtır kaybetmiyor.
İstatistikler
Pau II - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 9 %36 5 %42
 
 
Berabere 7 %28 3 %25
 
 
Kaybetti 9 %36 4 %33
 
 
Blagnac - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 8 %32 6 %46
 
 
Berabere 8 %32 2 %15
 
 
Kaybetti 9 %36 5 %38
 
 
 Pau II - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 2 %8 - %0
 
 
Berabere 19 %76 11 %92
 
 
Kaybetti 4 %16 1 %8
 
 
 Blagnac - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 5 %20 2 %15
 
 
Berabere 18 %72 10 %77
 
 
Kaybetti 2 %8 1 %8
 
 
Pau II - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 11 %44 5 %42
 
 
Yok 14 %56 7 %58
 
 
Blagnac - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 13 %52 6 %46
 
 
Yok 12 %48 7 %54
 
 
Pau II - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 8 %32 4 %33
 
 
Üst 17 %68 8 %67
 
 
Blagnac - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 8 %32 4 %31
 
 
Üst 17 %68 9 %69
 
 
Pau II - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 15 %60 8 %67
 
 
Üst 10 %40 4 %33
 
 
Blagnac - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 13 %52 7 %54
 
 
Üst 12 %48 6 %46
 
 
Pau II - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 21 %84 10 %83
 
 
Üst 4 %16 2 %17
 
 
Blagnac - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 18 %72 10 %77
 
 
Üst 7 %28 3 %23
 
 
Pau II - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 8 %32 4 %33
 
 
2-3 13 %52 6 %50
 
 
4-5 4 %16 2 %17
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
Blagnac - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 8 %32 4 %31
 
 
2-3 10 %40 6 %46
 
 
4-5 5 %20 2 %15
 
 
6+ 2 %8 1 %8
 
 
Pau II - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 2 %8 - -
 
 
X/1 8 %32 5 %41
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 6 %24 2 %16
 
 
2/X 1 %4 1 %8
 
 
1/2 1 %4 - -
 
 
X/2 5 %20 4 %33
 
 
2/2 2 %8 - -
 
 
Blagnac - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 2 %8 1 %7
 
 
X/1 5 %20 4 %30
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 1 %4 - -
 
 
X/X 7 %28 2 %15
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 1 %4 - -
 
 
X/2 6 %24 4 %30
 
 
2/2 3 %12 2 %15
 
 
Pau II - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Louis Forestier
K
  1    
Wa Il Jaafar
D
  17    
Diara Aly Naite
D
  16    
Clement Pujos
O
  25    
Cheikh Sane
O
  24 2  
Mathieu Dauriac
O
  20 1  
Valentin Lienard
O
  18   1
Tidjan Diaby
O
  13    
Abdoulaye Mbaye
F
  7 4  
Enzo Derouin
B
  18 2 1
N. Maluzo Lawol
B
  9    
Toplam:     9  
Blagnac - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Foued Baba Alla
K
  14    
Nassim Lamiliki
D
  19    
Vincent Gauthier
D
  19 2 1
Ibrahima Sow
D
  9    
Clement Boudjema
O
  18    
Yannis Wilibona
O
  23 6  
Nicolas Bories
O
  21 3  
Illiesse Lamhaf
O
  17    
Tom Husson
O
  22 1  
Dimitri Quenet
F
  23 8  
Abdoulaye Sackho
F
  17 2  
Toplam:     22  
Pau II - En Golcüler
Salif Lebouath 5
Abdoulaye Mbaye 4
Kylian Gasnier 3
Fransa Ulusal Lig 3 Grup A Puan Durumu
  O P Av
1 Tarbes   25 47 +25
2 As Canet   25 45 +16
3 Colomiers   25 45 +7
4 Les Genets DAnglet   25 40 +8
5 Onet-le-Chateau   25 36 -2
6 Pau II   25 34 +3
7 Bassin d Arcachon   25 33 +1
8 Toulouse II   25 32 +4
9 Blagnac   25 32 +2
10 US Castanet-Tolosan   25 31 -5
11 Lege-Cap-Ferret   25 28 -10
12 SAG Cestas   25 25 -17
13 Agde   25 24 -17
14 Alberes Argeles   25 21 -15