Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Pau II
2
Beraberlik
2
As Canet
2
Pau II Evindeki Maçlar
Pau II
1
Beraberlik
1
As Canet
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2023/2024  FRUL3 25.11.2023 MS   Pau II 1 - 1 As Canet   0 - 0      
2023/2024  FRUL3 06.04.2024 MS   As Canet 0 - 4 Pau II   0 - 0      
2024/2025  FRUL3 23.11.2024 MS   As Canet 1 - 0 Pau II 0 - 0      
2024/2025  FRUL3 05.04.2025 MS Pau II 2 - 4 As Canet   0 - 0      
2025/2026  FRUL3 20.09.2025 MS   Pau II 2 - 1 As Canet   0 - 0      
2025/2026  FRUL3 28.02.2026 MS   As Canet 0 - 0 Pau II 0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Pau II - Form Durumu
FRUL3 21.02   Pau II 1 - 1 Lege-Cap-Fer  
FRUL3 28.02   As Canet 0 - 0 Pau II
FRUL3 07.03   Blagnac 2 - 0 Pau II
FRUL3 14.03   Pau II 0 - 0 Les Genets  
FRUL3 21.03   Bassin 0 - 0 Pau II  
FRUL3 28.03   Pau II 4 - 0 US Castanéenne  
FRUL3 11.04   Alberes Argeles 2 - 0 Pau II  
FRUL3 18.04   Pau II 0 - 1 Tarbes
FRUL3 25.04   Pau II 1 - 0 Onet-le-Chat  
FRUL3 09.05   Colomiers 1 - 4 Pau II  
FRUL3 16.05 Pau II v Agde  
As Canet - Form Durumu
FRUL3 22.02   Onet-le-Chat 0 - 2 As Canet  
FRUL3 28.02   As Canet 0 - 0 Pau II
FRUL3 07.03 As Canet 3 - 3 Colomiers
FRUL3 14.03   Agde 1 - 3 As Canet  
FRUL3 21.03   As Canet 0 - 0 SAGC  
FRUL3 28.03   Toulouse 2 2 - 0 As Canet  
FRUL3 11.04   Tarbes 0 - 1 As Canet  
FRUL3 18.04   As Canet 3 - 0 Lege-Cap-Fer  
FRUL3 25.04 Blagnac 0 - 0 As Canet  
FRUL3 09.05   As Canet 3 - 1 Les Genets  
FRUL3 16.05 Bassin v As Canet  
Bu ligde As Canet toplamda 4 maçtır kaybetmiyor.
İstatistikler
Pau II - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 9 %36 5 %42
 
 
Berabere 7 %28 3 %25
 
 
Kaybetti 9 %36 4 %33
 
 
As Canet - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 12 %48 6 %50
 
 
Berabere 9 %36 2 %17
 
 
Kaybetti 4 %16 4 %33
 
 
 Pau II - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 2 %8 - %0
 
 
Berabere 19 %76 11 %92
 
 
Kaybetti 4 %16 1 %8
 
 
 As Canet - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 23 %92 11 %92
 
 
Kaybetti 2 %8 1 %8
 
 
Pau II - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 11 %44 5 %42
 
 
Yok 14 %56 7 %58
 
 
As Canet - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 11 %44 6 %50
 
 
Yok 14 %56 6 %50
 
 
Pau II - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 8 %32 4 %33
 
 
Üst 17 %68 8 %67
 
 
As Canet - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 7 %28 2 %17
 
 
Üst 18 %72 10 %83
 
 
Pau II - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 15 %60 8 %67
 
 
Üst 10 %40 4 %33
 
 
As Canet - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 16 %64 6 %50
 
 
Üst 9 %36 6 %50
 
 
Pau II - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 21 %84 10 %83
 
 
Üst 4 %16 2 %17
 
 
As Canet - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 20 %80 9 %75
 
 
Üst 5 %20 3 %25
 
 
Pau II - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 8 %32 4 %33
 
 
2-3 13 %52 6 %50
 
 
4-5 4 %16 2 %17
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
As Canet - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 7 %28 2 %17
 
 
2-3 13 %52 7 %58
 
 
4-5 4 %16 3 %25
 
 
6+ 1 %4 0 %0
 
 
Pau II - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 2 %8 - -
 
 
X/1 8 %32 5 %41
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 6 %24 2 %16
 
 
2/X 1 %4 1 %8
 
 
1/2 1 %4 - -
 
 
X/2 5 %20 4 %33
 
 
2/2 2 %8 - -
 
 
As Canet - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 1 %4 1 %8
 
 
X/1 9 %36 3 %25
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 8 %32 2 %16
 
 
2/X 1 %4 - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 6 %24 6 %50
 
 
2/2 - - - -
 
 
Pau II - En Golcüler
Salif Lebouath 5
Kylian Gasnier 3
Titouan Nihouarn 2
Fransa Ulusal Lig 3 Grup A Puan Durumu
  O P Av
1 Tarbes   25 47 +25
2 As Canet   25 45 +16
3 Colomiers   25 45 +7
4 Les Genets DAnglet   25 40 +8
5 Onet-le-Chateau   25 36 -2
6 Pau II   25 34 +3
7 Bassin d Arcachon   25 33 +1
8 Toulouse II   25 32 +4
9 Blagnac   25 32 +2
10 US Castanet-Tolosan   25 31 -5
11 Lege-Cap-Ferret   25 28 -10
12 SAG Cestas   25 25 -17
13 Agde   25 24 -17
14 Alberes Argeles   25 21 -15