| Tüm Maçlar | ||
| Hercules | 4 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Alcorcon | 5 | |
| Hercules Evindeki Maçlar | ||
| Hercules | 3 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Alcorcon | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011/2012 |
İS2
|
06.06.2012 | MS | Hercules | 1 - 1 | Alcorcon | 0 - 1 | 1,85 | 3,00 | 3,10 | |||||||||
| 2011/2012 |
İS2
|
10.06.2012 | MS | Alcorcon | 0 - 0 |
Hercules
|
0 - 0 | 1,80 | 3,00 | 3,20 | |||||||||
| 2012/2013 |
İS2
|
02.09.2012 | MS | Alcorcon | 1 - 0 | Hercules | 1 - 0 | 1,95 | 2,90 | 2,90 | |||||||||
| 2012/2013 |
İS2
|
02.02.2013 | MS | Hercules | 3 - 0 |
Alcorcon
|
2 - 0 | 2,20 | 3,00 | 2,40 | |||||||||
| 2013/2014 |
İS2
|
14.12.2013 | MS | Alcorcon | 0 - 2 | Hercules | 0 - 0 | 1,70 | 3,10 | 3,50 | |||||||||
| 2013/2014 |
İS2
|
17.05.2014 | MS | Hercules | 1 - 2 | Alcorcon | 0 - 0 | 2,20 | 2,90 | 2,50 | |||||||||
| 2024/2025 |
İS3
|
31.08.2024 | MS | Alcorcon | 4 - 1 | Hercules | 1 - 1 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İS3
|
27.04.2025 | MS | Hercules | 2 - 0 | Alcorcon | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İS3
|
28.09.2025 | MS | Hercules | 0 - 0 | Alcorcon | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İS3
|
05.04.2026 | MS | Alcorcon | 4 - 0 | Hercules | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İS3 | 15.03 | Hercules | 2 - 0 | Real Murcia |
|
| İS3 | 20.03 |
|
2 - 1 | Hercules |
|
| İS3 | 29.03 | Hercules | 2 - 0 |
Marbella
|
|
| İS3 | 05.04 | Alcorcon | 4 - 0 | Hercules |
|
| İS3 | 12.04 |
|
0 - 0 | Sanluqueno |
|
| İS3 | 19.04 | Sabadell | 1 - 0 | Hercules |
|
| İS3 | 26.04 | Hercules | 3 - 1 | Teruel |
|
| İS3 | 03.05 | Villarreal II | 1 - 0 | Hercules |
|
| İS3 | 09.05 | Hercules | 2 - 1 |
Ibiza
|
|
| İS3 | 16.05 | Algeciras | 0 - 2 | Hercules |
|
| İS3 | 23.05 | Hercules | v | Gimnastic |
| İS3 | 15.03 | Alcorcon | 0 - 0 |
Algeciras
|
|
| İS3 | 21.03 |
|
1 - 2 | Alcorcon |
|
| İS3 | 29.03 | Ibiza | 2 - 2 | Alcorcon |
|
| İS3 | 05.04 | Alcorcon | 4 - 0 | Hercules |
|
| İS3 | 11.04 | Tarazona | 2 - 0 | Alcorcon |
|
| İS3 | 19.04 | Alcorcon | 2 - 3 | Villarreal II |
|
| İS3 | 25.04 | Sanluqueno | 0 - 1 | Alcorcon |
|
| İS3 | 01.05 |
|
0 - 1 | Europa |
|
| İS3 | 08.05 | Cartagena | 2 - 1 | Alcorcon |
|
| İS3 | 16.05 | Alcorcon | 6 - 2 | Marbella |
|
| İS3 | 23.05 | Sevilla II | v | Alcorcon |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %38 | 12 | %67 |
|
| Berabere | 11 | %30 | 3 | %17 |
|
| Kaybetti | 12 | %32 | 3 | %17 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %32 | 5 | %28 |
|
| Berabere | 14 | %38 | 6 | %33 |
|
| Kaybetti | 11 | %30 | 7 | %39 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %19 | 5 | %28 |
|
| Berabere | 22 | %59 | 13 | %72 |
|
| Kaybetti | 8 | %22 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %35 | 5 | %28 |
|
| Berabere | 14 | %38 | 7 | %39 |
|
| Kaybetti | 10 | %27 | 6 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %46 | 6 | %33 |
|
| Yok | 20 | %54 | 12 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 18 | %49 | 9 | %50 |
|
| Yok | 19 | %51 | 9 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %30 | 7 | %39 |
|
| Üst | 26 | %70 | 11 | %61 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %41 | 8 | %44 |
|
| Üst | 22 | %59 | 10 | %56 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %59 | 11 | %61 |
|
| Üst | 15 | %41 | 7 | %39 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 20 | %54 | 9 | %50 |
|
| Üst | 17 | %46 | 9 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 31 | %84 | 16 | %89 |
|
| Üst | 6 | %16 | 2 | %11 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 31 | %84 | 16 | %89 |
|
| Üst | 6 | %16 | 2 | %11 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 11 | %30 | 7 | %39 |
|
| 2-3 | 20 | %54 | 9 | %50 |
|
| 4-5 | 5 | %14 | 1 | %6 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 15 | %41 | 8 | %44 |
|
| 2-3 | 16 | %43 | 8 | %44 |
|
| 4-5 | 5 | %14 | 2 | %11 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 11 | %29 | 5 | %27 |
|
| X/1 | 10 | %27 | 7 | %38 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 2 | %5 | - | - |
|
| X/X | 8 | %21 | 3 | %16 |
|
| 2/X | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %10 | 3 | %16 |
|
| 2/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %24 | 4 | %22 |
|
| X/1 | 4 | %10 | 2 | %11 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 4 | %10 | 1 | %5 |
|
| X/X | 8 | %21 | 4 | %22 |
|
| 2/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | 1 | %5 |
|
| X/2 | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 2/2 | 6 | %16 | 3 | %16 |
|
| Fran Sol | 8 |
| Unai Ropero | 6 |
| Alberto Toril Domingo | 4 |
| Esteban Garcia | 7 |
| Vladyslav Koptoun | 6 |
| Mariano Emilio Carmona Cerezo | 6 |
|
1
1.73
|
X
2.72
|
2
3.47
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Eldense | 37 | 69 | +21 | |
| 2 | Sabadell | 36 | 64 | +24 | |
| 3 | Atletico Madrid II | 37 | 64 | +18 | |
| 4 | Villarreal II | 37 | 62 | +22 | |
| 5 | Europa | 37 | 57 | +4 | |
| 6 | Algeciras | 37 | 55 | +1 | |
| 7 | Cartagena | 36 | 55 | -1 | |
| 8 | Hercules | 37 | 53 | +2 | |
| 9 | Antequera | 37 | 53 | +1 | |
| 10 | UD Ibiza | 37 | 50 | +7 | |
| 11 | Alcorcon | 37 | 50 | +6 | |
| 12 | Real Murcia | 37 | 49 | 0 | |
| 13 | Teruel | 37 | 49 | -4 | |
| 14 | Juventud Torremolinos | 37 | 46 | -4 | |
| 15 | Gimnastic Tarragona | 37 | 46 | -9 | |
| 16 | Tarazona | 37 | 45 | -7 | |
| 17 | Real Betis II | 37 | 44 | -11 | |
| 18 | Marbella | 37 | 31 | -21 | |
| 19 | Atletico Sanluqueno | 37 | 30 | -26 | |
| 20 | Sevilla II | 37 | 27 | -23 | |