| Tüm Maçlar | ||
| Unionistas | 1 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Real Aviles | 0 | |
| Unionistas Evindeki Maçlar | ||
| Unionistas | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Real Aviles | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025/2026 |
İS3
|
21.09.2025 | MS | Unionistas | 3 - 2 | Real Avile | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İS3
|
18.04.2026 | MS | Real Avile | 1 - 1 | Unionistas | 1 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İS3 | 08.03 | Pontevedra | 0 - 0 |
Unionistas
|
|
| İS3 | 15.03 | Unionistas | 0 - 3 | Barakaldo |
|
| İS3 | 21.03 |
|
3 - 1 |
Unionistas
|
|
| İS3 | 28.03 | Unionistas | 3 - 1 |
Arenteiro
|
|
| İS3 | 05.04 | Zamora CF | 2 - 3 | Unionistas |
|
| İS3 | 12.04 | Unionistas | 1 - 0 | Guadalajar |
|
| İS3 | 18.04 | Real Avile | 1 - 1 | Unionistas |
|
| İS3 | 26.04 |
|
1 - 1 | Ath Bilbao II |
|
| İS3 | 02.05 | Real Madrid II | 1 - 0 | Unionistas |
|
| İS3 | 09.05 | Unionistas | 2 - 1 | Tenerife |
|
| İS3 | 17.05 | Merida AD | v | Unionistas | |
| İS3 | 23.05 | Unionistas | v | RaciFerrol |
| İS3 | 08.03 | Real Avile | 0 - 2 | Zamora CF |
|
| İS3 | 14.03 | Talavera | 1 - 1 | Real Avile |
|
| İS3 | 22.03 | Real Avile | 1 - 1 | Cacereno |
|
| İS3 | 28.03 | Arenas Getxo | 3 - 2 | Real Avile |
|
| İS3 | 05.04 | Real Avile | 2 - 1 |
Ourense CF
|
|
| İS3 | 11.04 |
|
0 - 1 | Real Avile |
|
| İS3 | 18.04 | Real Avile | 1 - 1 | Unionistas |
|
| İS3 | 26.04 | RaciFerrol | 2 - 2 | Real Avile |
|
| İS3 | 02.05 | Real Avile | 2 - 2 | Guadalajar |
|
| İS3 | 09.05 | Ponferradina | 3 - 1 | Real Avile |
|
| İS3 | 17.05 | Real Avile | v | Barakaldo | |
| İS3 | 23.05 | Pontevedra | v | Real Avile |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %39 | 9 | %50 |
|
| Berabere | 10 | %28 | 6 | %33 |
|
| Kaybetti | 12 | %33 | 3 | %17 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 11 | %31 | 6 | %33 |
|
| Berabere | 10 | %28 | 4 | %22 |
|
| Kaybetti | 15 | %42 | 8 | %44 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %25 | 6 | %33 |
|
| Berabere | 17 | %47 | 9 | %50 |
|
| Kaybetti | 10 | %28 | 3 | %17 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %25 | 6 | %33 |
|
| Berabere | 13 | %36 | 6 | %33 |
|
| Kaybetti | 14 | %39 | 6 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %44 | 8 | %44 |
|
| Yok | 20 | %56 | 10 | %56 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 24 | %67 | 13 | %72 |
|
| Yok | 12 | %33 | 5 | %28 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %28 | 5 | %28 |
|
| Üst | 26 | %72 | 13 | %72 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %14 | 2 | %11 |
|
| Üst | 31 | %86 | 16 | %89 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 20 | %56 | 10 | %56 |
|
| Üst | 16 | %44 | 8 | %44 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %39 | 5 | %28 |
|
| Üst | 22 | %61 | 13 | %72 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %69 | 13 | %72 |
|
| Üst | 11 | %31 | 5 | %28 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 24 | %67 | 8 | %44 |
|
| Üst | 12 | %33 | 10 | %56 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 10 | %28 | 5 | %28 |
|
| 2-3 | 15 | %42 | 8 | %44 |
|
| 4-5 | 8 | %22 | 4 | %22 |
|
| 6+ | 3 | %8 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %14 | 2 | %11 |
|
| 2-3 | 19 | %53 | 6 | %33 |
|
| 4-5 | 9 | %25 | 7 | %39 |
|
| 6+ | 3 | %8 | 3 | %17 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 11 | %30 | 6 | %33 |
|
| X/1 | 7 | %19 | 3 | %16 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %2 | - | - |
|
| X/X | 7 | %19 | 4 | %22 |
|
| 2/X | 2 | %5 | 2 | %11 |
|
| 1/2 | 1 | %2 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %8 | 2 | %11 |
|
| 2/2 | 4 | %11 | 1 | %5 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 7 | %19 | 5 | %27 |
|
| X/1 | 4 | %11 | 2 | %11 |
|
| 2/1 | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 1/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| X/X | 5 | %13 | 2 | %11 |
|
| 2/X | 3 | %8 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %11 | 2 | %11 |
|
| 2/2 | 9 | %25 | 4 | %22 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Marco Suarez Coronas Lastra |
K
|
8 | |||
| Vadim Murria Soriano |
D
|
16 | 2 | ||
| Jose Maria Perez Garcia |
D
|
33 | 1 | ||
| Mounir Errahaly |
D
|
11 | 3 | 2 | |
| Victor Olmedo |
D
|
0,30 M € | 31 | 5 | 1 |
| Juan Jesus Rodriguez Rodriguez |
O
|
0,30 M € | 34 | 2 | |
| Aaron Pinan De La Fuente |
O
|
27 | 1 | ||
| Alvaro Gomez |
O
|
35 | 6 | ||
| Carlos de la Nava |
F
|
34 | 5 | ||
| Aleix Gorjón |
B
|
33 | |||
| Jota |
B
|
33 | 1 | ||
| Toplam: | 0,60 M € | 25 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Hernando Almodovar Marrufo |
K
|
9 | |||
| Guzman Ortega San Juan |
D
|
26 | 1 | ||
| Andres Lopez Carmona |
D
|
9 | 1 | ||
| Jean-Sylvain Babin |
D
|
3,00 M € | 36 | 2 | |
| Alvaro Gutierrez Gete |
O
|
30 | 1 | ||
| Alberto Fernandez |
O
|
33 | 4 | 1 | |
| Kevin Bautista |
O
|
32 | 8 | 1 | |
| Adrian Gomez Ramirez |
O
|
33 | 1 | ||
| Alvaro Santamaria |
F
|
32 | 6 | ||
| Aitor Uzkudun Arruti |
F
|
11 | 3 | ||
| Oscar Menendez Carracedo |
F
|
23 | |||
| Toplam: | 3,00 M € | 27 | |||
| Pere Marco Suner | 6 |
| Alvaro Gomez | 6 |
| Carlos de la Nava | 5 |
| Javier Cueto Suarez | 9 |
| Kevin Bautista | 8 |
| Alvaro Santamaria | 6 |
|
1
1.76
|
X
2.70
|
2
3.44
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tenerife | 36 | 72 | +35 | |
| 2 | Celta Vigo II | 36 | 64 | +14 | |
| 3 | Zamora CF | 36 | 61 | +13 | |
| 4 | Pontevedra | 36 | 57 | +21 | |
| 5 | Real Madrid II | 36 | 56 | +9 | |
| 6 | Barakaldo | 36 | 54 | +10 | |
| 7 | Ponferradina | 36 | 54 | +8 | |
| 8 | Unionistas | 36 | 52 | +3 | |
| 9 | Lugo | 36 | 49 | -5 | |
| 10 | Racing Ferrol | 36 | 48 | -5 | |
| 11 | Merida AD | 36 | 48 | -7 | |
| 12 | Arenas de Getxo | 36 | 48 | -10 | |
| 13 | Athletic Bilbao II | 36 | 46 | -8 | |
| 14 | Real Aviles | 36 | 43 | -9 | |
| 15 | Cacereno | 36 | 41 | -7 | |
| 16 | Talavera CF | 36 | 41 | -9 | |
| 17 | CD Guadalajara | 36 | 40 | -13 | |
| 18 | Ourense CF | 36 | 39 | -4 | |
| 19 | Osasuna II | 36 | 39 | -13 | |
| 20 | Arenteiro | 36 | 27 | -23 | |