| Tüm Maçlar | ||
| Tuggen | 2 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Collina dOro | 1 | |
| Tuggen Evindeki Maçlar | ||
| Tuggen | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Collina dOro | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
İSV1C
|
24.08.2024 | MS | Tuggen | 3 - 0 | Collina dOro | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV1C
|
08.03.2025 | MS | Collina dOro | 0 - 0 | Tuggen | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV1C
|
11.10.2025 | MS | Tuggen | 0 - 3 | Collina dOro | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV1C
|
25.04.2026 | MS | Collina dOro | 0 - 2 | Tuggen | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSV1C | 07.03 | Tuggen | 2 - 1 | St. Gallen II |
|
| İSV1C | 18.03 | Winterthur II | 5 - 0 | Tuggen |
|
| İSV1C | 21.03 | Tuggen | 5 - 4 | Kosova |
|
| İSV1C | 28.03 | Baden | 1 - 2 | Tuggen |
|
| İSV1C | 02.04 | Tuggen | 3 - 1 | SV Schaffa |
|
| İSV1C | 11.04 | Wettswil | 5 - 0 | Tuggen |
|
| İSV1C | 18.04 | Tuggen | 5 - 1 | Freienbach |
|
| İSV1C | 25.04 | Collina dOro | 0 - 2 | Tuggen |
|
| İSV1C | 02.05 | Tuggen | 0 - 1 | Widnau |
|
| İSV1C | 09.05 | Höngg | 2 - 6 | Tuggen |
|
| İSV1C | 16.05 | Tuggen | v | YF Juventus | |
| İSV1C | 23.05 | Mendrisio | v | Tuggen | |
| İSV1C | 30.05 | Tuggen | v | Eschen |
| İSV1C | 07.03 | Collina dOro | 1 - 0 | Freienbach |
|
| İSV1C | 18.03 | Collina dOro | 0 - 1 | Dietikon |
|
| İSV1C | 22.03 | Widnau | 2 - 2 | Collina dOro |
|
| İSV1C | 28.03 | Collina dOro | 3 - 0 | Höngg |
|
| İSV1C | 04.04 | YF Juventus | 4 - 0 | Collina dOro |
|
| İSV1C | 11.04 | Collina dOro | 1 - 1 | Mendrisio |
|
| İSV1C | 18.04 | Eschen | 0 - 0 | Collina dOro |
|
| İSV1C | 25.04 | Collina dOro | 0 - 2 | Tuggen |
|
| İSV1C | 02.05 | Taverne | 1 - 0 | Collina dOro |
|
| İSV1C | 09.05 | Collina dOro | 0 - 2 | St. Gallen II |
|
| İSV1C | 17.05 | Winterthur II | v | Collina dOro | |
| İSV1C | 23.05 | Collina dOro | v | Kosova | |
| İSV1C | 30.05 | Baden | v | Collina dOro |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 17 | %63 | 9 | %69 |
|
| Berabere | 4 | %15 | - | %0 |
|
| Kaybetti | 6 | %22 | 4 | %31 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %33 | 3 | %23 |
|
| Berabere | 7 | %26 | 5 | %38 |
|
| Kaybetti | 11 | %41 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %4 | - | %0 |
|
| Berabere | 25 | %93 | 13 | %100 |
|
| Kaybetti | 1 | %4 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %22 | 1 | %8 |
|
| Berabere | 18 | %67 | 12 | %92 |
|
| Kaybetti | 3 | %11 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %59 | 7 | %54 |
|
| Yok | 11 | %41 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %59 | 9 | %69 |
|
| Yok | 11 | %41 | 4 | %31 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %19 | 4 | %31 |
|
| Üst | 22 | %81 | 9 | %69 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %15 | 2 | %15 |
|
| Üst | 23 | %85 | 11 | %85 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %30 | 5 | %38 |
|
| Üst | 19 | %70 | 8 | %62 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %37 | 3 | %23 |
|
| Üst | 17 | %63 | 10 | %77 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %41 | 7 | %54 |
|
| Üst | 16 | %59 | 6 | %46 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %70 | 8 | %62 |
|
| Üst | 8 | %30 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %19 | 4 | %31 |
|
| 2-3 | 6 | %22 | 3 | %23 |
|
| 4-5 | 6 | %22 | 4 | %31 |
|
| 6+ | 10 | %37 | 2 | %15 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %15 | 2 | %15 |
|
| 2-3 | 15 | %56 | 6 | %46 |
|
| 4-5 | 6 | %22 | 4 | %31 |
|
| 6+ | 2 | %7 | 1 | %8 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| X/1 | 10 | %37 | 9 | %69 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 4 | %14 | - | - |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 11 | %40 | 4 | %30 |
|
| 2/2 | 1 | %3 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %11 | - | - |
|
| X/1 | 7 | %25 | 5 | %38 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/X | 2 | %7 | - | - |
|
| X/X | 5 | %18 | 5 | %38 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 6 | %22 | 2 | %15 |
|
| 2/2 | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | YF Juventus | 27 | 69 | +55 | |
| 2 | Taverne | 27 | 55 | +21 | |
| 3 | Tuggen | 27 | 55 | +16 | |
| 4 | Wettswil-Bonstetten | 27 | 53 | +30 | |
| 5 | Baden | 27 | 40 | +10 | |
| 6 | Winterthur II | 27 | 38 | +9 | |
| 7 | Dietikon | 27 | 38 | +6 | |
| 8 | Freienbach | 28 | 37 | -5 | |
| 9 | Kosova | 28 | 36 | +2 | |
| 10 | Collina dOro | 27 | 34 | +1 | |
| 11 | Mendrisio-Stabio | 27 | 33 | -4 | |
| 12 | Eschen / Mauren | 27 | 29 | -13 | |
| 13 | St. Gallen II | 27 | 28 | -16 | |
| 14 | Höngg | 27 | 21 | -29 | |
| 15 | Widnau | 27 | 21 | -31 | |
| 16 | SV Schaffhausen | 27 | 14 | -52 | |