| Tüm Maçlar | ||
| Muttenz | 5 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Zug 94 | 2 | |
| Muttenz Evindeki Maçlar | ||
| Muttenz | 2 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Zug 94 | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2007/2008 |
İSV1C
|
22.09.2007 | MS | Zug 94 | 0 - 4 | Muttenz | - | ||||||||||||
| 2007/2008 |
İSV1C
|
12.04.2008 | MS | Muttenz | 3 - 1 | Zug 94 | - | ||||||||||||
| 2008/2009 |
İSV1C
|
09.11.2008 | MS | Muttenz | 1 - 2 | Zug 94 | - | ||||||||||||
| 2008/2009 |
İSV1C
|
16.05.2009 | MS | Zug 94 | 2 - 0 | Muttenz | - | ||||||||||||
| 2019/2020 |
İSV1C
|
17.08.2019 | MS | Zug 94 | 0 - 3 | Muttenz | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV1C
|
06.09.2025 | MS | Zug 94 | 2 - 3 | Muttenz | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV1C
|
21.03.2026 | MS | Muttenz | 4 - 0 | Zug 94 | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSV1C | 07.03 | Muttenz | 1 - 4 | Schötz |
|
| İSV1C | 18.03 | Münsingen | 0 - 0 | Muttenz |
|
| İSV1C | 21.03 | Muttenz | 4 - 0 | Zug 94 |
|
| İSV1C | 28.03 | Wohlen | 2 - 2 | Muttenz |
|
| İSV1C | 02.04 | Muttenz | 1 - 1 | Grasshopper II |
|
| İSV1C | 11.04 | Muttenz | 1 - 1 | Besa B/B |
|
| İSV1C | 18.04 | Old Boys | 2 - 2 | Muttenz |
|
| İSV1C | 25.04 | Muttenz | 2 - 1 | Buochs |
|
| İSV1C | 03.05 | Langenthal | 3 - 3 | Muttenz |
|
| İSV1C | 09.05 | Muttenz | 3 - 2 | Solothurn |
|
| İSV1C | 16.05 | Delemont | v | Muttenz | |
| İSV1C | 23.05 | Muttenz | v | Courtetelle | |
| İSV1C | 30.05 | B.Stars | v | Muttenz |
| İSV1C | 07.03 | Wohlen | 1 - 1 | Zug 94 |
|
| İSV1C | 14.03 | Zug 94 | 1 - 2 | Grasshopper II |
|
| İSV1C | 21.03 | Muttenz | 4 - 0 | Zug 94 |
|
| İSV1C | 28.03 | Zug 94 | 1 - 0 | Old Boys |
|
| İSV1C | 04.04 | Buochs | 1 - 3 | Zug 94 |
|
| İSV1C | 11.04 | Zug 94 | 0 - 0 | Langenthal |
|
| İSV1C | 18.04 | Solothurn | 0 - 2 | Zug 94 |
|
| İSV1C | 25.04 | Zug 94 | 0 - 2 | Delemont |
|
| İSV1C | 02.05 | Courtetelle | 4 - 1 | Zug 94 |
|
| İSV1C | 09.05 | Zug 94 | 5 - 0 | B.Stars |
|
| İSV1C | 16.05 | Concordia | v | Zug 94 | |
| İSV1C | 23.05 | Zug 94 | v | Bassecourt | |
| İSV1C | 30.05 | Schötz | v | Zug 94 |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %44 | 7 | %50 |
|
| Berabere | 9 | %33 | 4 | %29 |
|
| Kaybetti | 6 | %22 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %33 | 4 | %31 |
|
| Berabere | 9 | %33 | 5 | %38 |
|
| Kaybetti | 9 | %33 | 4 | %31 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | - | %0 | - | %0 |
|
| Berabere | 26 | %96 | 13 | %93 |
|
| Kaybetti | 1 | %4 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %4 | 1 | %8 |
|
| Berabere | 25 | %93 | 11 | %85 |
|
| Kaybetti | 1 | %4 | 1 | %8 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 21 | %78 | 12 | %86 |
|
| Yok | 6 | %22 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 14 | %52 | 8 | %62 |
|
| Yok | 13 | %48 | 5 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %11 | 0 | %0 |
|
| Üst | 24 | %89 | 14 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %19 | 1 | %8 |
|
| Üst | 22 | %81 | 12 | %92 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %22 | 3 | %21 |
|
| Üst | 21 | %78 | 11 | %79 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %44 | 7 | %54 |
|
| Üst | 15 | %56 | 6 | %46 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %44 | 6 | %43 |
|
| Üst | 15 | %56 | 8 | %57 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %59 | 7 | %54 |
|
| Üst | 11 | %41 | 6 | %46 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %11 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 9 | %33 | 6 | %43 |
|
| 4-5 | 12 | %44 | 8 | %57 |
|
| 6+ | 3 | %11 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %19 | 1 | %8 |
|
| 2-3 | 11 | %41 | 6 | %46 |
|
| 4-5 | 10 | %37 | 6 | %46 |
|
| 6+ | 1 | %4 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 9 | %33 | 6 | %42 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 9 | %33 | 4 | %28 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 8 | %29 | 3 | %21 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| X/1 | 8 | %29 | 3 | %23 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 9 | %33 | 5 | %38 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 8 | %29 | 3 | %23 |
|
| 2/2 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grasshopper II | 27 | 60 | +39 | |
| 2 | Langenthal | 27 | 51 | +22 | |
| 3 | Courtetelle | 27 | 49 | +15 | |
| 4 | Muttenz | 27 | 45 | +15 | |
| 5 | Solothurn | 27 | 41 | +6 | |
| 6 | Concordia | 27 | 39 | +12 | |
| 7 | Black Stars | 27 | 38 | -9 | |
| 8 | Zug 94 | 27 | 36 | -5 | |
| 9 | Schötz | 27 | 35 | -8 | |
| 10 | Münsingen | 27 | 34 | -4 | |
| 11 | Wohlen | 27 | 34 | -5 | |
| 12 | Buochs | 27 | 33 | -8 | |
| 13 | Bassecourt | 27 | 30 | -7 | |
| 14 | Besa Biel/Bienne | 27 | 28 | -26 | |
| 15 | Delemont | 27 | 27 | -9 | |
| 16 | Old Boys | 27 | 21 | -28 | |