Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Sion II
7
Beraberlik
3
Meyrin
6
Sion II Evindeki Maçlar
Sion II
6
Beraberlik
1
Meyrin
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2010/2011  İSV1C 28.08.2010 MS   Meyrin 2 - 1 Sion II   -      
2010/2011  İSV1C 06.03.2011 MS   Sion II 1 - 0 Meyrin   -      
2011/2012  İSV1C 27.08.2011 MS   Meyrin 3 - 1 Sion II   -      
2011/2012  İSV1C 24.03.2012 MS   Sion II 2 - 1 Meyrin   -      
2023/2024  İSV1C 21.02.2024 MS   Sion II 2 - 1 Meyrin   -      
2023/2024  İSV1C 11.05.2024 MS   Meyrin 2 - 1 Sion II   -      
2024/2025  İSV1C 16.11.2024 MS   Sion II 3 - 1 Meyrin   -      
2024/2025  İSV1C 24.05.2025 MS   Meyrin 4 - 0 Sion II   -      
2025/2026  İSV1C 11.10.2025 MS   Meyrin 1 - 1 Sion II   -      
2025/2026  İSV1C 25.04.2026 MS   Sion II 1 - 4 Meyrin   -      
Aralarındaki Maçları Göster
Sion II - Form Durumu
İSV1C 07.03   Sion II 1 - 0 Coffrane  
İSV1C 22.03   Sion II 6 - 1 Chenois  
İSV1C 25.03   Echallens 0 - 3 Sion II  
İSV1C 28.03   Naters 3 - 2 Sion II  
İSV1C 04.04   Sion II 0 - 0 Lancy  
İSV1C 11.04   Monthey 2 - 3 Sion II  
İSV1C 18.04   Sion II 2 - 2 Payerne  
İSV1C 25.04   Sion II 1 - 4 Meyrin  
İSV1C 02.05   LaChxdeFn 2 - 0 Sion II  
İSV1C 09.05   Sion II 0 - 2 La Sarraz  
İSV1C 17.05 Servette II v Sion II  
İSV1C 23.05 Sion II v Amical St-Prex  
İSV1C 30.05 Martigny v Sion II  
Meyrin - Form Durumu
İSV1C 07.03   Meyrin 0 - 1 Amical St-Prex  
İSV1C 18.03   Lancy 3 - 1 Meyrin  
İSV1C 21.03   Meyrin 4 - 1 Martigny  
İSV1C 28.03   Monthey 0 - 2 Meyrin  
İSV1C 03.04   Meyrin 0 - 2 Prishtina  
İSV1C 11.04   Payerne 0 - 3 Meyrin  
İSV1C 18.04   Portalban 2 - 0 Meyrin  
İSV1C 25.04   Sion II 1 - 4 Meyrin  
İSV1C 02.05   Meyrin 4 - 1 Coffrane  
İSV1C 09.05   LaChxdeFn 2 - 1 Meyrin  
İSV1C 17.05 Meyrin v Echallens  
İSV1C 23.05 La Sarraz v Meyrin  
İSV1C 30.05 Meyrin v Chenois  
Bu ligde Sion II evinde 4 maçtır kazanamıyor, toplamda 3 maçtır kaybediyor, toplamda 4 maçtır kazanamıyor
İstatistikler
Sion II - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 9 %33 4 %29
 
 
Berabere 6 %22 2 %14
 
 
Kaybetti 12 %44 8 %57
 
 
Meyrin - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 10 %37 5 %36
 
 
Berabere 3 %11 2 %14
 
 
Kaybetti 14 %52 7 %50
 
 
 Sion II - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 3 %11 1 %7
 
 
Berabere 22 %81 13 %93
 
 
Kaybetti 1 %4 - %0
 
 
 Meyrin - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 1 %4 1 %7
 
 
Berabere 22 %81 13 %93
 
 
Kaybetti 4 %15 - %0
 
 
Sion II - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 16 %59 9 %64
 
 
Yok 11 %41 5 %36
 
 
Meyrin - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 16 %59 11 %79
 
 
Yok 11 %41 3 %21
 
 
Sion II - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 5 %19 2 %14
 
 
Üst 22 %81 12 %86
 
 
Meyrin - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 4 %15 0 %0
 
 
Üst 23 %85 14 %100
 
 
Sion II - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 11 %41 4 %29
 
 
Üst 16 %59 10 %71
 
 
Meyrin - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 10 %37 4 %29
 
 
Üst 17 %63 10 %71
 
 
Sion II - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 18 %67 9 %64
 
 
Üst 9 %33 5 %36
 
 
Meyrin - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 18 %67 8 %57
 
 
Üst 9 %33 6 %43
 
 
Sion II - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 5 %19 2 %14
 
 
2-3 13 %48 7 %50
 
 
4-5 7 %26 4 %29
 
 
6+ 2 %7 1 %7
 
 
Meyrin - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 4 %15 0 %0
 
 
2-3 14 %52 8 %57
 
 
4-5 7 %26 5 %36
 
 
6+ 2 %7 1 %7
 
 
Sion II - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 1 %3 1 %7
 
 
X/1 7 %25 3 %21
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 5 %18 2 %14
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 1 %3 - -
 
 
X/2 10 %37 8 %57
 
 
2/2 2 %7 - -
 
 
Meyrin - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 10 %37 6 %42
 
 
2/1 2 %7 1 %7
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 3 %11 2 %14
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 9 %33 5 %35
 
 
2/2 3 %11 - -
 
 
Sion II - En Golcüler
Meyrin - En Golcüler
İsviçre 1.Lig Classic Grup 1 Puan Durumu
  O P Av
1 Amical Saint-Prex   27 52 +16
2 Servette II   27 50 +37
3 Chenois   27 49 +13
4 Monthey   27 46 +15
5 Prishtina Bern   27 44 +9
6 Lancy   27 38 -1
7 Echallens   27 37 -5
8 Portalban / Gletterens   27 36 -6
9 Sion II   27 33 -3
10 Meyrin   27 33 -6
11 Stade Payerne   27 33 -9
12 Naters   27 32 -6
13 Coffrane   27 32 -11
14 La Chaux-de-Fonds   27 31 -13
15 La Sarraz-Eclepens   27 27 -15
16 Martigny Sports   27 26 -15