Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Naters
3
Beraberlik
4
Chenois
9
Naters Evindeki Maçlar
Naters
2
Beraberlik
3
Chenois
3
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2018/2019  İSV1C 14.10.2018 MS   Naters 0 - 1 Chenois   -      
2018/2019  İSV1C 04.05.2019 MS   Chenois 2 - 0 Naters   -      
2019/2020  İSV1C 03.08.2019 MS   Chenois 0 - 3 Naters   -      
2019/2020  İSV1C 09.11.2019 MS   Naters 2 - 2 Chenois   -      
2023/2024  İSV1C 14.10.2023 MS   Naters 3 - 1 Chenois   -      
2023/2024  İSV1C 27.04.2024 MS   Chenois 2 - 1 Naters   -      
2024/2025  İSV1C 28.09.2024 MS   Naters 0 - 1 Chenois   -      
2024/2025  İSV1C 12.04.2025 MS   Chenois 2 - 1 Naters   -      
2025/2026  İSV1C 09.08.2025 MS   Chenois 2 - 2 Naters   -      
2025/2026  İSV1C 08.04.2026 MS   Naters 1 - 1 Chenois   -      
Aralarındaki Maçları Göster
Naters - Form Durumu
İSV1C 18.03   Coffrane 3 - 1 Naters  
İSV1C 22.03   Payerne 2 - 1 Naters  
İSV1C 28.03   Naters 3 - 2 Sion II  
İSV1C 02.04   LaChxdeFn 1 - 1 Naters  
İSV1C 08.04   Naters 1 - 1 Chenois  
İSV1C 11.04   Naters 1 - 2 La Sarraz  
İSV1C 19.04   Servette II 5 - 0 Naters  
İSV1C 25.04   Naters 3 - 4 Amical St-Prex  
İSV1C 02.05   Martigny 5 - 2 Naters  
İSV1C 09.05   Naters 2 - 1 Prishtina  
İSV1C 17.05 Portalban v Naters  
İSV1C 23.05 Naters v Coffrane  
İSV1C 30.05 Echallens v Naters  
Chenois - Form Durumu
İSV1C 18.03   Chenois 2 - 0 Payerne  
İSV1C 22.03   Sion II 6 - 1 Chenois  
İSV1C 28.03   Chenois 2 - 1 LaChxdeFn  
İSV1C 01.04   La Sarraz 0 - 2 Chenois  
İSV1C 08.04   Naters 1 - 1 Chenois  
İSV1C 11.04   Chenois 2 - 1 Servette II  
İSV1C 18.04   Amical St-Prex 0 - 5 Chenois  
İSV1C 25.04   Chenois 1 - 1 Martigny  
İSV1C 02.05   Prishtina 2 - 4 Chenois  
İSV1C 09.05   Chenois 1 - 0 Portalban  
İSV1C 17.05 Coffrane v Chenois  
İSV1C 23.05 Chenois v Echallens  
İSV1C 30.05 Meyrin v Chenois  
Bu ligde Chenois deplasmanda 4 maçtır kaybetmiyor, toplamda 8 maçtır kaybetmiyor.
İstatistikler
Naters - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 8 %30 4 %29
 
 
Berabere 8 %30 4 %29
 
 
Kaybetti 11 %41 6 %43
 
 
Chenois - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 13 %48 7 %54
 
 
Berabere 10 %37 4 %31
 
 
Kaybetti 4 %15 2 %15
 
 
 Naters - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 24 %89 13 %93
 
 
Kaybetti 3 %11 1 %7
 
 
 Chenois - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 5 %19 2 %15
 
 
Berabere 19 %70 11 %85
 
 
Kaybetti 3 %11 - %0
 
 
Naters - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 20 %74 11 %79
 
 
Yok 7 %26 3 %21
 
 
Chenois - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 18 %67 6 %46
 
 
Yok 9 %33 7 %54
 
 
Naters - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 3 %11 1 %7
 
 
Üst 24 %89 13 %93
 
 
Chenois - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 4 %15 3 %23
 
 
Üst 23 %85 10 %77
 
 
Naters - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 6 %22 3 %21
 
 
Üst 21 %78 11 %79
 
 
Chenois - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 10 %37 7 %54
 
 
Üst 17 %63 6 %46
 
 
Naters - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 12 %44 6 %43
 
 
Üst 15 %56 8 %57
 
 
Chenois - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 16 %59 8 %62
 
 
Üst 11 %41 5 %38
 
 
Naters - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 3 %11 1 %7
 
 
2-3 9 %33 5 %36
 
 
4-5 13 %48 7 %50
 
 
6+ 2 %7 1 %7
 
 
Chenois - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 4 %15 3 %23
 
 
2-3 12 %44 5 %38
 
 
4-5 8 %30 2 %15
 
 
6+ 3 %11 3 %23
 
 
Naters - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 2 %7 - -
 
 
X/1 7 %25 4 %28
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 7 %25 3 %21
 
 
2/X 1 %3 1 %7
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 10 %37 6 %42
 
 
2/2 - - - -
 
 
Chenois - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 2 %7 - -
 
 
X/1 5 %18 2 %15
 
 
2/1 1 %3 - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 8 %29 3 %23
 
 
2/X 2 %7 1 %7
 
 
1/2 1 %3 - -
 
 
X/2 6 %22 6 %46
 
 
2/2 2 %7 1 %7
 
 
Naters - En Golcüler
Chenois - En Golcüler
İsviçre 1.Lig Classic Grup 1 Puan Durumu
  O P Av
1 Amical Saint-Prex   27 52 +16
2 Servette II   27 50 +37
3 Chenois   27 49 +13
4 Monthey   27 46 +15
5 Prishtina Bern   27 44 +9
6 Lancy   27 38 -1
7 Echallens   27 37 -5
8 Portalban / Gletterens   27 36 -6
9 Sion II   27 33 -3
10 Meyrin   27 33 -6
11 Stade Payerne   27 33 -9
12 Naters   27 32 -6
13 Coffrane   27 32 -11
14 La Chaux-de-Fonds   27 31 -13
15 La Sarraz-Eclepens   27 27 -15
16 Martigny Sports   27 26 -15