Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
FC Santa Coloma
18
Beraberlik
9
FC Rangers
12
FC Santa Coloma Evindeki Maçlar
FC Santa Coloma
8
Beraberlik
6
FC Rangers
6
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2011/2012  ANDK 12.02.2012 MS   FC Rangers 0 - 7 FC S.Coloma   -      
2011/2012  ANDK 19.02.2012 MS   FC S.Coloma 10 - 0 FC Rangers   -      
2011/2012  AND 04.03.2012 MS   FC Rangers 0 - 13 FC S.Coloma   -      
2024/2025  AND 21.09.2024 MS   FC S.Coloma 1 - 1 FC Rangers   1 - 0      
2024/2025  AND 23.02.2025 MS   FC Rangers 1 - 0 FC S.Coloma   1 - 0      
2024/2025  ANDK 13.03.2025 Pen   FC S.Coloma 1 - 1 FC Rangers 0 - 0      
2024/2025  AND 18.05.2025 MS   FC S.Coloma 0 - 5 FC Rangers   0 - 2      
2025/2026  AND 09.11.2025 MS   FC Rangers 0 - 0 FC S.Coloma   0 - 0      
2025/2026  AND 21.12.2025 MS   FC S.Coloma 2 - 0 FC Rangers 1 - 0      
2025/2026  ANDK 13.03.2026 MS   FC Rangers 0 - 1 FC S.Coloma   0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
FC Santa Coloma - Form Durumu
AND 15.02   Ordino 2 - 1 FC S.Coloma
AND 22.02   FC S.Coloma 3 - 0 Descaldes
AND 01.03   Carroi 0 - 2 FC S.Coloma  
AND 08.03   FC S.Coloma 3 - 2 Int Escaldes
ANDK 13.03   FC Rangers 0 - 1 FC S.Coloma  
AND 21.03   Penya 0 - 1 FC S.Coloma  
AND 19.04 FC S.Coloma 0 - 4 Esperança
AND 25.04   UE S.Coloma 0 - 0 FC S.Coloma  
ANDK 30.04   FC S.Coloma 3 - 0 UE S.Coloma
AND 10.05   FC S.Coloma 0 - 1 Ordino  
AND 16.05 FC Rangers v FC S.Coloma  
FC Rangers - Form Durumu
AND 08.02   Carroi 0 - 3 FC Rangers  
AND 14.02   Descaldes 0 - 2 FC Rangers  
AND 22.02   Esperança 1 - 1 FC Rangers  
AND 01.03 FC Rangers 1 - 2 UE S.Coloma  
AND 07.03 Ordino 1 - 2 FC Rangers  
ANDK 13.03   FC Rangers 0 - 1 FC S.Coloma  
AND 11.04   FC Rangers 3 - 1 Descaldes  
AND 19.04 Carroi 1 - 2 FC Rangers  
AND 25.04 FC Rangers 3 - 5 Int Escaldes  
AND 10.05   Penya 1 - 2 FC Rangers  
AND 16.05 FC Rangers v FC S.Coloma  
Bu ligde FC Santa Coloma toplamda 3 maçtır kazanamıyor.
Bu ligde FC Rangers deplasmanda 3 maçtır kazanıyor, deplasmanda 6 maçtır kaybetmiyor.
İstatistikler
FC Santa Coloma - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 12 %52 7 %58
 
 
Berabere 4 %17 - %0
 
 
Kaybetti 7 %30 5 %42
 
 
FC Rangers - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 14 %61 8 %62
 
 
Berabere 3 %13 2 %15
 
 
Kaybetti 6 %26 3 %23
 
 
 FC Santa Coloma - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 7 %30 4 %33
 
 
Berabere 11 %48 4 %33
 
 
Kaybetti 5 %22 4 %33
 
 
 FC Rangers - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 10 %43 5 %38
 
 
Berabere 6 %26 4 %31
 
 
Kaybetti 7 %30 4 %31
 
 
FC Santa Coloma - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 9 %39 4 %33
 
 
Yok 14 %61 8 %67
 
 
FC Rangers - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 12 %52 7 %54
 
 
Yok 11 %48 6 %46
 
 
FC Santa Coloma - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 6 %26 3 %25
 
 
Üst 17 %74 9 %75
 
 
FC Rangers - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 3 %13 1 %8
 
 
Üst 20 %87 12 %92
 
 
FC Santa Coloma - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 10 %43 4 %33
 
 
Üst 13 %57 8 %67
 
 
FC Rangers - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 9 %39 7 %54
 
 
Üst 14 %61 6 %46
 
 
FC Santa Coloma - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 15 %65 7 %58
 
 
Üst 8 %35 5 %42
 
 
FC Rangers - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 17 %74 12 %92
 
 
Üst 6 %26 1 %8
 
 
FC Santa Coloma - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 6 %26 3 %25
 
 
2-3 9 %39 4 %33
 
 
4-5 6 %26 4 %33
 
 
6+ 2 %9 1 %8
 
 
FC Rangers - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 3 %13 1 %8
 
 
2-3 14 %61 11 %85
 
 
4-5 5 %22 1 %8
 
 
6+ 1 %4 0 %0
 
 
FC Santa Coloma - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 5 %21 4 %33
 
 
X/1 1 %4 1 %8
 
 
2/1 3 %13 2 %16
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 4 %17 - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 6 %26 3 %25
 
 
2/2 4 %17 2 %16
 
 
FC Rangers - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 7 %30 3 %23
 
 
X/1 1 %4 - -
 
 
2/1 1 %4 - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 2 %8 1 %7
 
 
2/X 1 %4 1 %7
 
 
1/2 2 %8 1 %7
 
 
X/2 3 %13 3 %23
 
 
2/2 6 %26 4 %30
 
 
FC Santa Coloma - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Alejandro Ruiz Campagne
K
  18    
Martin Lopez Ross
D
  20    
Moises San Nicolas
D
0,05 M € 21 2  
David Junca
D
0,65 M € 5   1
Jesus Rubio
O
  11 2  
Adrià Arjona
O
  21    
Sergio Recio Blecua
O
  10    
Guillaume Lopez
F
0,30 M € 23 16  
Fernando Andreu Lahrach
F
  23 6  
Yenerey
B
  17 7  
Hugo Silva
B
  18 1  
Toplam: 1,00 M €   34  
FC Rangers - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Matias Ruben Acevedo
K
  1    
Julio Nava
D
0,65 M € 20 4  
Jorge Padilla
D
  15 1  
David Andrade
O
0,30 M € 22 2  
Jesus Miranda
O
  4    
Benjamin Alfredo Munoz Magdaleno
O
  19 2 1
Jesus Salvador de Lucio Caro
O
  13   1
David Segura Garcia
F
  10 1  
Leonel Prieto
F
  22 8  
Borja Morales
B
  9 2  
Francisco Rabago
B
  15 2  
Toplam: 0,95 M €   22  
FC Santa Coloma - En Golcüler
Guillaume Lopez 16
Yenerey 7
Fernando Andreu Lahrach 6
FC Rangers - En Golcüler
Leonel Prieto 8
Armando Leon 8
Julio Nava 4
Maç Sonucu 30485 MBS:
1
1.63
X
3.12
2
3.55
Andorra 1.Lig Puan Durumu
  O P Av
1 Inter Club   24 57 +27
2 UE Santa Coloma   25 54 +35
3 FC Rangers   23 45 +22
4 FC Santa Coloma   23 40 +16
5 Atletic Club DEscaldes   23 31 +3
6 Penya Encarnada   23 24 -20
7 Ordino   23 21 -15
8 Esperança dAndorra   23 15 -21
9 Carroi   24 15 -41
10 Pas de la Casa   3 1 -6
Maç Sonucu 30485  
1
X
2
Çifte Şans 30486  
1-X
1-2
X-2
Handikaplı Maç Sonucu (0:1) 30487  
1
X
2
2,5 Alt/Üst 30488  
Alt
Üst
Karşılıklı Gol 30489  
Var
Yok
Evsahibi 1,5 Alt/Üst 30490  
Alt
Üst
Deplasman 0,5 Alt/Üst 30491  
Alt
Üst
Tek/Çift 30492  
Tek
Çift