Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Denzlingen
1
Beraberlik
1
Essingen
2
Denzlingen Evindeki Maçlar
Denzlingen
0
Beraberlik
1
Essingen
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2023/2024  OBER 05.08.2023 MS   Essingen 0 - 2 Denzlingen   -      
2023/2024  OBER 18.11.2023 MS   Denzlingen 0 - 0 Essingen   0 - 0      
2025/2026  OBER 11.10.2025 MS   Denzlingen 0 - 1 Essingen   -      
2025/2026  OBER 25.04.2026 MS   Essingen 3 - 2 Denzlingen   -      
Aralarındaki Maçları Göster
Denzlingen - Form Durumu
OBER 14.03   Reutlingen 3 - 0 Denzlingen  
OBER 21.03   Denzlingen 0 - 1 Villingen  
OBER 28.03   TS Neckarsulm 3 - 4 Denzlingen  
OBER 04.04   Denzlingen 0 - 5 CfR Pforzheim  
OBER 10.04   Oberachern 3 - 0 Denzlingen  
OBER 18.04   Denzlingen 3 - 2 Backnang  
OBER 22.04   Denzlingen 0 - 2 Aalen  
OBER 25.04   Essingen 3 - 2 Denzlingen  
OBER 02.05   Ravensburg 2 - 1 Denzlingen  
OBER 09.05   Denzlingen 1 - 4 Nottingen  
OBER 16.05 Bissingen v Denzlingen  
OBER 23.05 Denzlingen v Gmünd  
OBER 30.05 Göppinger SV v Denzlingen  
Essingen - Form Durumu
OBER 07.03   Göppinger SV 0 - 1 Essingen  
OBER 14.03   Essingen 5 - 1 CfR Pforzheim  
OBER 21.03   Aalen 2 - 3 Essingen  
OBER 29.03   Essingen 1 - 0 Oberachern  
OBER 04.04   Mannheim 2 - 2 Essingen  
OBER 11.04   Essingen 2 - 1 Backnang  
OBER 18.04   Hollenbach 2 - 1 Essingen  
OBER 25.04   Essingen 3 - 2 Denzlingen  
OBER 02.05   Karlsru(A) 1 - 1 Essingen  
OBER 09.05   Essingen 0 - 5 Ravensburg  
OBER 16.05 TSV Singen v Essingen  
OBER 22.05 Nottingen v Essingen  
OBER 30.05 Essingen v Reutlingen  
Bu ligde Denzlingen toplamda 4 maçtır kaybediyor.
Bu ligde Essingen deplasmanda 3 maçtır kazanamıyor.
İstatistikler
Denzlingen - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 5 %16 2 %13
 
 
Berabere 4 %13 1 %6
 
 
Kaybetti 22 %71 13 %81
 
 
Essingen - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 14 %45 6 %40
 
 
Berabere 11 %35 7 %47
 
 
Kaybetti 6 %19 2 %13
 
 
 Denzlingen - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 31 %100 16 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
 Essingen - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet - %0 - %0
 
 
Berabere 31 %100 15 %100
 
 
Kaybetti - %0 - %0
 
 
Denzlingen - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 16 %52 8 %50
 
 
Yok 15 %48 8 %50
 
 
Essingen - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 20 %65 11 %73
 
 
Yok 11 %35 4 %27
 
 
Denzlingen - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 8 %26 4 %25
 
 
Üst 23 %74 12 %75
 
 
Essingen - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 6 %19 3 %20
 
 
Üst 25 %81 12 %80
 
 
Denzlingen - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 10 %32 6 %38
 
 
Üst 21 %68 10 %63
 
 
Essingen - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 13 %42 7 %47
 
 
Üst 18 %58 8 %53
 
 
Denzlingen - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 18 %58 8 %50
 
 
Üst 13 %42 8 %50
 
 
Essingen - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 18 %58 9 %60
 
 
Üst 13 %42 6 %40
 
 
Denzlingen - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 8 %26 4 %25
 
 
2-3 10 %32 4 %25
 
 
4-5 10 %32 7 %44
 
 
6+ 3 %10 1 %6
 
 
Essingen - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 6 %19 3 %20
 
 
2-3 12 %39 6 %40
 
 
4-5 9 %29 6 %40
 
 
6+ 4 %13 0 %0
 
 
Denzlingen - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 - - - -
 
 
X/1 11 %35 2 %12
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 4 %12 1 %6
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 16 %51 13 %81
 
 
2/2 - - - -
 
 
Essingen - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 - - - -
 
 
X/1 10 %32 2 %13
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 11 %35 7 %46
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 10 %32 6 %40
 
 
2/2 - - - -
 
 
Denzlingen - En Golcüler
Essingen - En Golcüler
Almanya Oberliga Baden-Württemberg Puan Durumu
  O P Av
1 Aalen   31 77 +57
2 VfR Mannheim   32 63 +41
3 Nöttingen   31 54 +21
4 Ravensburg   31 53 +7
5 Essingen   31 53 +2
6 CfR Pforzheim   32 48 +12
7 Oberachern   31 48 -8
8 Villingen   32 44 0
9 Karlsruher SC II   32 43 -2
10 Reutlingen   31 41 +4
11 Backnang   31 36 -16
12 Normannia Gmünd   31 35 0
13 Göppinger SV   31 33 -3
14 Türkspor Neckarsulm   31 33 -9
15 Hollenbach   31 32 -11
16 Türkischer Singen   31 31 -35
17 Bissingen   31 27 -27
18 Denzlingen   31 19 -33