| Tüm Maçlar | ||
| Rijnsburgse Boys | 2 | |
| Beraberlik | 1 | |
| RKAV Volendam | 0 | |
| Rijnsburgse Boys Evindeki Maçlar | ||
| Rijnsburgse Boys | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| RKAV Volendam | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
HOLTW
|
31.08.2024 | MS | Rijnsburgs | 5 - 1 | RKAV Volendam | 2 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
HOLTW
|
25.01.2025 | MS | RKAV Volendam | 2 - 2 | Rijnsburgs | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
HOLTW
|
13.12.2025 | MS | RKAV Volendam | 3 - 4 | Rijnsburgs | 1 - 2 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| HOLTW | 28.02 | AFC | 3 - 2 | Rijnsburgs |
|
| HOLTW | 07.03 | Rijnsburgs | 2 - 1 | J Almere |
|
| HOLTW | 14.03 |
|
2 - 2 | Rijnsburgs |
|
| HOLTW | 21.03 | Rijnsburgs | 1 - 1 | ACV |
|
| HOLTW | 28.03 | Rijnsburgs | 2 - 2 | De Treffer |
|
| HOLTW | 11.04 | Katwijk | 3 - 2 | Rijnsburgs |
|
| HOLTW | 18.04 | Rijnsburgs | 2 - 0 | HFC |
|
| HOLTW | 25.04 |
|
3 - 2 | Rijnsburgs |
|
| HOLTW | 09.05 | Rijnsburgs | 4 - 2 | J Sparta |
|
| HOLTW | 16.05 | Hoek | 2 - 0 | Rijnsburgs |
|
| HOLTW | 23.05 | Rijnsburgs | v | RKAV Volendam |
| HOLTW | 07.03 | RKAV Volendam | 4 - 0 | Maassluis |
|
| HOLTW | 14.03 | GVVV | 1 - 3 | RKAV Volendam |
|
| HOLTW | 21.03 | RKAV Volendam | 1 - 0 | HHC |
|
| HOLTW | 28.03 | Quick Boys | 1 - 0 | RKAV Volendam |
|
| HOLTW | 04.04 | RKAV Volendam | 0 - 1 | De Treffer |
|
| HOLTW | 11.04 | RKAV Volendam | 0 - 2 | Ijsselmeer |
|
| HOLTW | 18.04 | Kozakken | 0 - 0 | RKAV Volendam |
|
| HOLTW | 25.04 | RKAV Volendam | 0 - 3 | AFC |
|
| HOLTW | 09.05 | J Almere | 3 - 2 | RKAV Volendam |
|
| HOLTW | 16.05 | RKAV Volendam | 5 - 2 | Barendrecht |
|
| HOLTW | 23.05 | Rijnsburgs | v | RKAV Volendam |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 15 | %45 | 9 | %56 |
|
| Berabere | 8 | %24 | 3 | %19 |
|
| Kaybetti | 10 | %30 | 4 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %39 | 6 | %38 |
|
| Berabere | 3 | %9 | 1 | %6 |
|
| Kaybetti | 17 | %52 | 9 | %56 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %39 | 8 | %50 |
|
| Berabere | 8 | %24 | 3 | %19 |
|
| Kaybetti | 12 | %36 | 5 | %31 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %21 | 3 | %19 |
|
| Berabere | 14 | %42 | 7 | %44 |
|
| Kaybetti | 12 | %36 | 6 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 24 | %73 | 9 | %56 |
|
| Yok | 9 | %27 | 7 | %44 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %58 | 10 | %63 |
|
| Yok | 14 | %42 | 6 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %9 | 2 | %13 |
|
| Üst | 30 | %91 | 14 | %88 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 7 | %21 | 4 | %25 |
|
| Üst | 26 | %79 | 12 | %75 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %24 | 5 | %31 |
|
| Üst | 25 | %76 | 11 | %69 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %33 | 4 | %25 |
|
| Üst | 22 | %67 | 12 | %75 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %42 | 8 | %50 |
|
| Üst | 19 | %58 | 8 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %67 | 10 | %63 |
|
| Üst | 11 | %33 | 6 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %9 | 2 | %13 |
|
| 2-3 | 11 | %33 | 6 | %38 |
|
| 4-5 | 13 | %39 | 6 | %38 |
|
| 6+ | 6 | %18 | 2 | %13 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 7 | %21 | 4 | %25 |
|
| 2-3 | 15 | %45 | 6 | %38 |
|
| 4-5 | 7 | %21 | 4 | %25 |
|
| 6+ | 4 | %12 | 2 | %13 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 11 | %33 | 6 | %37 |
|
| X/1 | 4 | %12 | 3 | %18 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 3 | %9 | 2 | %12 |
|
| X/X | 3 | %9 | - | - |
|
| 2/X | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| 1/2 | 1 | %3 | - | - |
|
| X/2 | 1 | %3 | - | - |
|
| 2/2 | 8 | %24 | 4 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 7 | %21 | 4 | %25 |
|
| X/1 | 7 | %21 | 4 | %25 |
|
| 2/1 | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| 1/X | 1 | %3 | - | - |
|
| X/X | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 2/X | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/2 | 2 | %6 | 2 | %12 |
|
| X/2 | 6 | %18 | 2 | %12 |
|
| 2/2 | 6 | %18 | 2 | %12 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Wesley Zonneveld |
K
|
33 | 1 | ||
| Rob Zandbergen |
D
|
32 | 3 | ||
| Daan Walraven |
D
|
30 | 1 | ||
| Thomas van Haaften |
D
|
30 | 1 | ||
| Bram Ros |
O
|
6 | 1 | ||
| Joao Paulo Ambrosio Simões |
F
|
29 | 6 | ||
| Jeroen Spruijt |
F
|
33 | 9 | ||
| M. van der Weijden |
B
|
29 | 23 | ||
| Y. Tufi |
B
|
32 | 1 | ||
| Ezechiel Fiemawhle |
B
|
31 | 7 | ||
| N. Klaver |
B
|
33 | 2 | ||
| Toplam: | 54 | ||||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Perry Karregat |
D
|
26 | 1 | ||
| Waleed Aït Abdellah |
D
|
29 | 1 | ||
| Roy Tol |
O
|
29 | 6 | ||
| Nick Runderkamp |
O
|
31 | 5 | ||
| Dave Zwarthoed |
O
|
13 | |||
| Patrick Plugboer |
O
|
31 | 12 | ||
| Daan Sier |
O
|
22 | |||
| Pieter Kroon |
F
|
31 | 1 | ||
| T. Smit |
B
|
15 | 1 | ||
| Rob Tol |
B
|
22 | |||
| Dominique Witte |
B
|
18 | |||
| Toplam: | 27 | ||||
| M. van der Weijden | 23 |
| Jeroen Spruijt | 9 |
| Ilias Kariouh | 7 |
| Patrick Plugboer | 12 |
| Roy Tol | 6 |
| Nick Runderkamp | 5 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Quick Boys | 33 | 64 | +33 | |
| 2 | De Treffers | 33 | 62 | +27 | |
| 3 | Hoek | 33 | 62 | +23 | |
| 4 | SV Spakenburg | 33 | 56 | +13 | |
| 5 | Rijnsburgse Boys | 33 | 53 | +14 | |
| 6 | HHC Hardenberg | 33 | 53 | +13 | |
| 7 | Katwijk | 33 | 49 | +2 | |
| 8 | Jong Almere City | 33 | 47 | +7 | |
| 9 | Kozakken Boys | 33 | 47 | -7 | |
| 10 | Jong Sparta | 33 | 45 | +1 | |
| 11 | AFC Amsterdamsche | 33 | 45 | -7 | |
| 12 | BVV Barendrecht | 33 | 43 | -21 | |
| 13 | RKAV Volendam | 33 | 42 | -5 | |
| 14 | GVVV | 33 | 42 | -14 | |
| 15 | Koninklijke HFC | 33 | 36 | -17 | |
| 16 | Ijsselmeervogels | 33 | 31 | -17 | |
| 17 | Excelsior Maassluis | 33 | 28 | -20 | |
| 18 | ACV | 33 | 27 | -25 | |