| Tüm Maçlar | ||
| Concarneau | 3 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Chateauroux | 4 | |
| Concarneau Evindeki Maçlar | ||
| Concarneau | 2 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Chateauroux | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 |
FR3
|
27.11.2016 | MS | Concarneau | 1 - 1 |
Chateauroux
|
1 - 0 | ||||||||||||
| 2016/2017 |
FR3
|
22.04.2017 | MS | Chateauroux | 2 - 0 | Concarneau | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
FR3
|
08.10.2021 | MS | Chateauroux | 0 - 2 | Concarneau | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
FR3
|
21.03.2022 | MS | Concarneau | 0 - 0 | Chateauroux | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
FR3
|
03.10.2022 | MS | Concarneau | 2 - 0 | Chateauroux | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
FR3
|
10.03.2023 | MS | Chateauroux | 4 - 2 | Concarneau | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
FR3
|
04.10.2024 | MS | Concarneau | 3 - 1 | Chateauroux | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
FR3
|
07.03.2025 | MS | Chateauroux | 1 - 0 | Concarneau | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR3
|
21.10.2025 | MS | Concarneau | 0 - 0 | Chateauroux | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
FR3
|
27.03.2026 | MS | Chateauroux | 3 - 1 | Concarneau | 2 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| FR3 | 06.03 | Concarneau | 1 - 1 | Dijon |
|
| FR3 | 13.03 | Sochaux | 2 - 0 |
Concarneau
|
|
| FR3 | 20.03 | Concarneau | 1 - 2 | Valenciennes |
|
| FR3 | 27.03 | Chateauroux | 3 - 1 | Concarneau |
|
| FR3 | 03.04 | Concarneau | 0 - 3 | Le Puy |
|
| FR3 | 10.04 | Orleans | 1 - 1 | Concarneau |
|
| FR3 | 17.04 | Concarneau | 0 - 0 | Rouen |
|
| FR3 | 24.04 |
|
1 - 2 | Concarneau |
|
| FR3 | 30.04 | Concarneau | 0 - 0 | Paris 13 |
|
| FR3 | 09.05 | Caen | 0 - 0 | Concarneau |
|
| FR3 | 15.05 | Concarneau | v | Villefranc |
| FR3 | 06.03 | Caen | 2 - 2 | Chateauroux |
|
| FR3 | 13.03 | Chateauroux | 0 - 1 |
Villefranc
|
|
| FR3 | 17.03 | Stade Brioch | 2 - 0 |
Chateauroux
|
|
| FR3 | 27.03 | Chateauroux | 3 - 1 | Concarneau |
|
| FR3 | 03.04 | Aubagne | 1 - 1 | Chateauroux |
|
| FR3 | 10.04 |
|
3 - 5 | Quevilly |
|
| FR3 | 17.04 | Versailles | 4 - 0 |
Chateauroux
|
|
| FR3 | 24.04 | Chateauroux | 0 - 2 | FC Fleury 91 |
|
| FR3 | 30.04 |
|
1 - 2 | Chateauroux |
|
| FR3 | 09.05 | Chateauroux | 2 - 1 | Sochaux |
|
| FR3 | 15.05 | Valenciennes | v | Chateauroux |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %26 | 4 | %27 |
|
| Berabere | 13 | %42 | 6 | %40 |
|
| Kaybetti | 10 | %32 | 5 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %19 | 3 | %20 |
|
| Berabere | 12 | %39 | 8 | %53 |
|
| Kaybetti | 13 | %42 | 4 | %27 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %26 | 3 | %20 |
|
| Berabere | 15 | %48 | 8 | %53 |
|
| Kaybetti | 8 | %26 | 4 | %27 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %23 | 5 | %33 |
|
| Berabere | 14 | %45 | 5 | %33 |
|
| Kaybetti | 10 | %32 | 5 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 12 | %39 | 5 | %33 |
|
| Yok | 19 | %61 | 10 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %55 | 9 | %60 |
|
| Yok | 14 | %45 | 6 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %35 | 7 | %47 |
|
| Üst | 20 | %65 | 8 | %53 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %26 | 3 | %20 |
|
| Üst | 23 | %74 | 12 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %58 | 9 | %60 |
|
| Üst | 13 | %42 | 6 | %40 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %45 | 7 | %47 |
|
| Üst | 17 | %55 | 8 | %53 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %81 | 12 | %80 |
|
| Üst | 6 | %19 | 3 | %20 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 22 | %71 | 11 | %73 |
|
| Üst | 9 | %29 | 4 | %27 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 11 | %35 | 7 | %47 |
|
| 2-3 | 14 | %45 | 5 | %33 |
|
| 4-5 | 5 | %16 | 2 | %13 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %26 | 3 | %20 |
|
| 2-3 | 14 | %45 | 8 | %53 |
|
| 4-5 | 8 | %26 | 4 | %27 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 7 | %22 | 3 | %20 |
|
| X/1 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 9 | %29 | 4 | %26 |
|
| 2/X | 4 | %12 | 2 | %13 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %16 | 3 | %20 |
|
| 2/2 | 4 | %12 | 2 | %13 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 4 | %12 | 3 | %20 |
|
| X/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 2/1 | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| 1/X | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| X/X | 7 | %22 | 4 | %26 |
|
| 2/X | 3 | %9 | 3 | %20 |
|
| 1/2 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| X/2 | 6 | %19 | 1 | %6 |
|
| 2/2 | 5 | %16 | 1 | %6 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Vincent Viot |
K
|
0,05 M € | 23 | ||
| Djessine Seba |
D
|
27 | 2 | ||
| Thibault Sinquin |
O
|
28 | 1 | ||
| Sacha Inquel |
O
|
18 | |||
| Guillaume Jannez |
O
|
30 | |||
| Garland Gbelle |
O
|
29 | 2 | 1 | |
| Loic Goujon |
O
|
25 | 1 | ||
| Flavio Da Silva |
O
|
14 | 3 | ||
| Sohan Baldoni |
F
|
14 | 3 | ||
| Jimmy Halby |
F
|
29 | 1 | ||
| Jordan Tell |
F
|
0,55 M € | 23 | 4 | |
| Toplam: | 0,60 M € | 15 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lucas Lavallee |
K
|
0,15 M € | 30 | ||
| Djibril Diarra |
D
|
26 | 1 | ||
| Paul Wade |
D
|
0,20 M € | 13 | 2 | |
| Mehdi Beneddine |
D
|
0,15 M € | 12 | 2 | |
| Ronaldo Freitas |
O
|
25 | 1 | ||
| Georges Tjomb |
O
|
6 | |||
| Gregory Kelo |
O
|
13 | |||
| Willsem Boussaid |
F
|
15 | |||
| Jad Koembo |
F
|
31 | |||
| Loïck Piquionne |
F
|
17 | 6 | 1 | |
| Y. Chahid |
B
|
10 | 2 | 1 | |
| Toplam: | 0,50 M € | 14 | |||
| Youssouf Soukouna | 7 |
| Jordan Tell | 4 |
| Flavio Da Silva | 3 |
| Loïck Piquionne | 6 |
| Issam Bouaoune | 3 |
| Y. Verdier | 3 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Stephane Le Mignan | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Marco Simone | 0 | |
| Stephane Le Mignan Evindeki Maçlar | ||||
| Stephane Le Mignan | 0 | |||
| Beraberlik | 0 | |||
| Marco Simone | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
1.79
|
X
2.85
|
2
3.16
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dijon | 31 | 62 | +26 | |
| 2 | Sochaux | 30 | 54 | +22 | |
| 3 | Fleury-Merogis | 31 | 54 | +18 | |
| 4 | Rouen | 31 | 52 | +13 | |
| 5 | Versailles | 31 | 52 | +12 | |
| 6 | Orleans | 31 | 51 | +1 | |
| 7 | Le Puy | 31 | 46 | +7 | |
| 8 | Caen | 31 | 40 | +7 | |
| 9 | Concarneau | 31 | 37 | -5 | |
| 10 | Valenciennes | 30 | 37 | -6 | |
| 11 | Villefranche | 31 | 36 | -11 | |
| 12 | Aubagne | 31 | 34 | -10 | |
| 13 | Paris 13 Atletico | 31 | 32 | -14 | |
| 14 | Bourg en Bresse 01 | 32 | 31 | -19 | |
| 15 | Quevilly | 31 | 30 | -12 | |
| 16 | Chateauroux | 31 | 30 | -14 | |
| 17 | Stade Briochin | 31 | 26 | -15 | |
| 18 | Ajaccio | 0 | 0 | 0 | |