Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Cray Valley PM
4
Beraberlik
0
Ramsgate
0
Cray Valley PM Evindeki Maçlar
Cray Valley PM
1
Beraberlik
0
Ramsgate
0
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2024/2025  İNFAT 05.10.2024 MS   Ramsgate 1 - 3 Cray Valley   -      
2025/2026  İNGNLP 23.08.2025 MS   Cray Valley 4 - 1 Ramsgate   -      
2025/2026  FAK 30.08.2025 MS   Ramsgate 1 - 2 Cray Valley   -      
2025/2026  İNGNLP 03.04.2026 MS   Ramsgate 0 - 1 Cray Valley   -      
Aralarındaki Maçları Göster
Cray Valley PM - Form Durumu
İNGNLP 03.03   Cray Valley 1 - 4 Welling Utd.  
İNGNLP 07.03   Cray Valley 1 - 4 Billericay  
İNGNLP 14.03   Wingate 1 - 0 Cray Valley  
İNGNLP 21.03   Cray Valley 1 - 4 Chichester City  
İNGNLP 28.03   Cray Valley 2 - 0 St Albans  
İNGNLP 03.04   Ramsgate 0 - 1 Cray Valley  
İNGNLP 06.04   Cray Valley 1 - 2 Cray  
İNGNLP 11.04   Hashtag Utd 1 - 1 Cray Valley  
İNGNLP 18.04   Cray Valley 1 - 1 Folkestone  
İNGNLP 25.04   Dartford 2 - 3 Cray Valley  
Ramsgate - Form Durumu
İNGNLP 03.03   Dartford 1 - 0 Ramsgate  
İNGNLP 07.03   Cheshunt 0 - 3 Ramsgate  
İNGNLP 14.03   Ramsgate 2 - 4 Burgess  
İNGNLP 21.03   St Albans 2 - 0 Ramsgate  
İNGNLP 28.03   Chichester City 1 - 2 Ramsgate  
İNGNLP 03.04   Ramsgate 0 - 1 Cray Valley  
İNGNLP 06.04   Folkestone 3 - 2 Ramsgate  
İNGNLP 11.04   Ramsgate 0 - 1 Billericay  
İNGNLP 18.04   Ramsgate 0 - 2 Hashtag Utd  
İNGNLP 25.04   Canvey 2 - 4 Ramsgate  
Bu ligde Cray Valley PM toplamda 3 maçtır kaybetmiyor
İstatistikler
Cray Valley PM - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 11 %26 3 %14
 
 
Berabere 9 %21 5 %24
 
 
Kaybetti 22 %52 13 %62
 
 
Ramsgate - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 15 %36 8 %38
 
 
Berabere 12 %29 5 %24
 
 
Kaybetti 15 %36 8 %38
 
 
 Cray Valley PM - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 3 %7 1 %5
 
 
Berabere 36 %86 19 %90
 
 
Kaybetti 3 %7 1 %5
 
 
 Ramsgate - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 3 %7 2 %10
 
 
Berabere 38 %90 18 %86
 
 
Kaybetti 1 %2 1 %5
 
 
Cray Valley PM - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 27 %64 17 %81
 
 
Yok 15 %36 4 %19
 
 
Ramsgate - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 27 %64 14 %67
 
 
Yok 15 %36 7 %33
 
 
Cray Valley PM - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 6 %14 1 %5
 
 
Üst 36 %86 20 %95
 
 
Ramsgate - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 6 %14 3 %14
 
 
Üst 36 %86 18 %86
 
 
Cray Valley PM - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 16 %38 8 %38
 
 
Üst 26 %62 13 %62
 
 
Ramsgate - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 16 %38 5 %24
 
 
Üst 26 %62 16 %76
 
 
Cray Valley PM - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 25 %60 13 %62
 
 
Üst 17 %40 8 %38
 
 
Ramsgate - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 24 %57 9 %43
 
 
Üst 18 %43 12 %57
 
 
Cray Valley PM - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 6 %14 1 %5
 
 
2-3 19 %45 12 %57
 
 
4-5 16 %38 7 %33
 
 
6+ 1 %2 1 %5
 
 
Ramsgate - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 6 %14 3 %14
 
 
2-3 18 %43 6 %29
 
 
4-5 13 %31 9 %43
 
 
6+ 5 %12 3 %14
 
 
Cray Valley PM - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 2 %4 - -
 
 
X/1 10 %23 3 %14
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 9 %21 5 %23
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 1 %2 1 %4
 
 
X/2 17 %40 11 %52
 
 
2/2 3 %7 1 %4
 
 
Ramsgate - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 2 %4 1 %4
 
 
X/1 13 %30 7 %33
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 12 %28 5 %23
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 13 %30 6 %28
 
 
2/2 2 %4 2 %9
 
 
Cray Valley PM - En Golcüler
Ramsgate - En Golcüler
İngiltere Non League Premier Isthmian Puan Durumu
  O P Av
1 Folkestone Invicta   42 96 +62
2 Aveley   42 84 +39
3 Billericay Town   42 82 +33
4 Chatham Town   42 79 +48
5 Brentwood Town   42 78 +18
6 Dartford   42 72 +26
7 Cray Wanderers   42 67 +8
8 Burgess Hill Town   42 67 -5
9 Dulwich Hamlet   42 62 +8
10 Ramsgate   42 57 +5
11 St. Albans City   42 56 +12
12 Chichester City   42 55 -6
13 Cheshunt   42 50 -5
14 Whitehawk   42 49 -14
15 Welling United   42 48 -21
16 Wingate & Finchley   42 46 -12
17 Lewes   42 46 -36
18 Carshalton Athletic   42 44 -12
19 Cray Valley PM   42 42 -26
20 Hashtag United   42 42 -27
21 Potters Bar Town   42 30 -48
22 Canvey Island   42 27 -47