| Tüm Maçlar | ||
| Empoli | 9 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Cesena | 3 | |
| Empoli Evindeki Maçlar | ||
| Empoli | 5 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Cesena | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012/2013 |
İTB
|
28.04.2013 | MS | Empoli | 1 - 0 |
Cesena
|
1 - 0 | 1,55 | 3,30 | 4,00 | |||||||||
| 2013/2014 |
İTB
|
14.12.2013 | MS | Empoli | 0 - 0 | Cesena | 0 - 0 | 1,50 | 3,30 | 4,30 | |||||||||
| 2013/2014 |
İTB
|
13.05.2014 | MS |
|
1 - 0 |
Empoli
|
0 - 0 | 2,60 | 2,60 | 2,30 | |||||||||
| 2014/2015 |
İTA
|
20.09.2014 | MS | Cesena | 2 - 2 | Empoli | 2 - 0 | 2,40 | 2,90 | 2,30 | |||||||||
| 2014/2015 |
İTA
|
08.02.2015 | MS | Empoli | 2 - 0 | Cesena | 1 - 0 | 1,40 | 3,50 | 5,00 | |||||||||
| 2016/2017 |
İTK
|
29.11.2016 | UZ | Empoli | 1 - 2 | Cesena | 0 - 0 | 1,65 | 3,20 | 3,60 | |||||||||
| 2017/2018 |
İTB
|
18.11.2017 | MS | Empoli | 5 - 3 | Cesena | 1 - 0 | 1,45 | 3,40 | 4,60 | |||||||||
| 2017/2018 |
İTB
|
17.04.2018 | MS | Cesena | 2 - 3 | Empoli | 1 - 2 | 3,60 | 3,20 | 1,65 | |||||||||
| 2025/2026 |
İTB
|
10.01.2026 | MS | Cesena | 0 - 1 | Empoli | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İTB
|
28.02.2026 | MS | Empoli | 1 - 1 | Cesena | 0 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İTB | 08.03 | Catanzaro | 3 - 2 | Empoli |
|
| İTB | 14.03 | Empoli | 2 - 2 | Mantova |
|
| İTB | 17.03 | Spezia | 1 - 1 | Empoli |
|
| İTB | 22.03 | Empoli | 4 - 2 |
Pescara
|
|
| İTB | 06.04 | Sampdoria | 1 - 0 | Empoli |
|
| İTB | 12.04 | Padova Calcio | 1 - 0 | Empoli |
|
| İTB | 19.04 | Empoli | 1 - 1 | Virtus Entella |
|
| İTB | 25.04 | Venezia | 2 - 0 | Empoli |
|
| İTB | 01.05 | Empoli | 1 - 0 |
Avellino
|
|
| İTB | 08.05 | Monza | 2 - 2 | Empoli |
|
| İTB | 07.03 | Modena | 0 - 0 | Cesena |
|
| İTB | 14.03 | Cesena | 2 - 2 | Frosinone |
|
| İTB | 17.03 | Mantova | 3 - 0 | Cesena |
|
| İTB | 21.03 | Cesena | 3 - 1 |
Catanzaro
|
|
| İTB | 06.04 | Cesena | 1 - 1 | Südtirol |
|
| İTB | 11.04 | Juve Stabia | 2 - 0 | Cesena |
|
| İTB | 18.04 | Palermo | 2 - 0 | Cesena |
|
| İTB | 25.04 | Cesena | 0 - 0 | Sampdoria |
|
| İTB | 01.05 | Carrarese | 0 - 0 | Cesena |
|
| İTB | 08.05 | Cesena | 3 - 4 | Padova Calcio |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %24 | 5 | %26 |
|
| Berabere | 14 | %37 | 11 | %58 |
|
| Kaybetti | 15 | %39 | 3 | %16 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %32 | 6 | %32 |
|
| Berabere | 10 | %26 | 4 | %21 |
|
| Kaybetti | 16 | %42 | 9 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %16 | 4 | %21 |
|
| Berabere | 22 | %58 | 8 | %42 |
|
| Kaybetti | 10 | %26 | 7 | %37 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %24 | 4 | %21 |
|
| Berabere | 17 | %45 | 9 | %47 |
|
| Kaybetti | 12 | %32 | 6 | %32 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 23 | %61 | 14 | %74 |
|
| Yok | 15 | %39 | 5 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 23 | %61 | 10 | %53 |
|
| Yok | 15 | %39 | 9 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %24 | 4 | %21 |
|
| Üst | 29 | %76 | 15 | %79 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %21 | 5 | %26 |
|
| Üst | 30 | %79 | 14 | %74 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 20 | %53 | 12 | %63 |
|
| Üst | 18 | %47 | 7 | %37 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %47 | 10 | %53 |
|
| Üst | 20 | %53 | 9 | %47 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 26 | %68 | 13 | %68 |
|
| Üst | 12 | %32 | 6 | %32 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 27 | %71 | 15 | %79 |
|
| Üst | 11 | %29 | 4 | %21 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 9 | %24 | 4 | %21 |
|
| 2-3 | 17 | %45 | 9 | %47 |
|
| 4-5 | 11 | %29 | 5 | %26 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %5 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %21 | 5 | %26 |
|
| 2-3 | 19 | %50 | 10 | %53 |
|
| 4-5 | 10 | %26 | 4 | %21 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 5 | %13 | 3 | %15 |
|
| X/1 | 11 | %28 | 2 | %10 |
|
| 2/1 | 1 | %2 | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 9 | %23 | 6 | %31 |
|
| 2/X | 5 | %13 | 5 | %26 |
|
| 1/2 | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| X/2 | 2 | %5 | - | - |
|
| 2/2 | 3 | %7 | 2 | %10 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 10 | %26 | 6 | %31 |
|
| X/1 | 3 | %7 | 3 | %15 |
|
| 2/1 | 2 | %5 | - | - |
|
| 1/X | 1 | %2 | - | - |
|
| X/X | 7 | %18 | 3 | %15 |
|
| 2/X | 2 | %5 | 1 | %5 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %18 | 3 | %15 |
|
| 2/2 | 6 | %15 | 3 | %15 |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Andrea Fulignati |
K
|
0,55 M € | 38 | ||
| Antonio Candela |
D
|
2,30 M € | 16 | ||
| Simone Romagnoli |
D
|
0,90 M € | 3 | ||
| Matteo Lovato |
D
|
6,50 M € | 33 | 3 | 1 |
| Gabriele Guarino |
D
|
1,25 M € | 35 | 3 | 1 |
| Andrea Ghion |
O
|
0,15 M € | 26 | ||
| Gerard Yepes Laut |
O
|
32 | 1 | ||
| Luca Magnino |
O
|
15 | 1 | ||
| Marco Nasti |
F
|
26 | 4 | ||
| Steven Shpendi |
F
|
1,75 M € | 35 | 15 | |
| Salvatore Elia |
B
|
33 | 2 | 1 | |
| Toplam: | 13,40 M € | 29 | |||
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Alessandro Siano |
K
|
3 | |||
| Andrea Ciofi |
D
|
38 | |||
| Simone Bastoni |
D
|
4,75 M € | 26 | 1 | 2 |
| Dimitri Bisoli |
D
|
4,00 M € | 28 | 1 | |
| Giovanni Zaro |
D
|
36 | 1 | ||
| Tommaso Corazza |
D
|
0,75 M € | 12 | 2 | |
| Marco Olivieri |
O
|
0,30 M € | 26 | 1 | |
| Massimiliano Mangraviti |
O
|
0,25 M € | 28 | 1 | |
| Tommaso Berti |
O
|
38 | 3 | ||
| Cristian Shpendi |
F
|
37 | 13 | ||
| Alberto Cerri |
F
|
1,50 M € | 16 | 4 | |
| Toplam: | 11,55 M € | 27 | |||
| Steven Shpendi | 15 |
| Bohdan Popov | 5 |
| Marco Nasti | 4 |
| Cristian Shpendi | 13 |
| Riccardo Ciervo | 5 |
| Gianluca Frabotta | 4 |
Ivano Pezzuto
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | Alt | Üst | ||||||
| 2025/2026 | İTB |
28.02.2026 | MS | Empoli | 1 - 1 | Cesena | 0 - 1 | ||||||||
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 10 | 1 | 7 | 2 | 1 | 0 |
| İçerde | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| Maç | Gal. | Ber. | Mal. | KK | KK(Rak) | |
| Toplam | 9 | 2 | 3 | 4 | 2 | 1 |
| Deplasmanda | 8 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 |
| Teknik Direktörler Arasındaki Maçlar | ||
| Alessio Dionisi | 0 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Michele Mignani | 1 | |
| Alessio Dionisi Evindeki Maçlar | ||||
| Alessio Dionisi | 0 | |||
| Beraberlik | 2 | |||
| Michele Mignani | 0 | |||
| Tüm maçlar | ||||
|
1
2.23
|
X
2.77
|
2
2.53
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Venezia | 38 | 82 | +46 | |
| 2 | Frosinone | 38 | 81 | +42 | |
| 3 | Monza | 38 | 76 | +29 | |
| 4 | Palermo | 38 | 72 | +28 | |
| 5 | Catanzaro | 38 | 59 | +11 | |
| 6 | Modena | 38 | 55 | +13 | |
| 7 | Juve Stabia | 38 | 51 | -1 | |
| 8 | Avellino | 38 | 49 | -12 | |
| 9 | Mantova | 38 | 46 | -12 | |
| 10 | Padova Calcio | 38 | 46 | -10 | |
| 11 | Cesena | 38 | 46 | -11 | |
| 12 | Carrarese | 38 | 44 | -5 | |
| 13 | Sampdoria | 38 | 44 | -13 | |
| 14 | Virtus Entella | 38 | 42 | -15 | |
| 15 | Empoli | 38 | 41 | -7 | |
| 16 | Südtirol | 38 | 41 | -10 | |
| 17 | FC Bari 1908 | 38 | 40 | -22 | |
| 18 | Reggiana | 38 | 37 | -20 | |
| 19 | Spezia | 38 | 35 | -16 | |
| 20 | Pescara | 38 | 35 | -15 | |