| Tüm Maçlar | ||
| Spisska Nova Ves | 3 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Raslavice | 0 | |
| Spisska Nova Ves Evindeki Maçlar | ||
| Spisska Nova Ves | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Raslavice | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016/2017 |
SLOVK
|
14.09.2016 | MS | Raslavice | 2 - 7 | Spisska N. | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
SLVK3
|
20.09.2025 | MS | Spisska N. | 2 - 0 | Raslavice | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
SLVK3
|
18.04.2026 | MS | Raslavice | 1 - 2 | Spisska N. | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| SLVK3 | 07.03 | Spartak Medzev | 0 - 4 | Spisska N. |
|
| SLVK3 | 14.03 | Spisska N. | 1 - 3 | Kezmarok |
|
| SLVK3 | 22.03 | Slovan Sabinov | 0 - 0 | Spisska N. |
|
| SLVK3 | 28.03 | Spisska N. | 2 - 2 | Humenne |
|
| SLVK3 | 05.04 | Snina | 0 - 2 | Spisska N. |
|
| SLVK3 | 11.04 | Spisska N. | 3 - 0 | Vranov |
|
| SLVK3 | 18.04 | Raslavice | 1 - 2 | Spisska N. |
|
| SLVK3 | 26.04 | MSK Tesla Strop | 0 - 2 | Spisska N. |
|
| SLVK3 | 02.05 | Spisska N. | 3 - 0 | Poprad |
|
| SLVK3 | 09.05 | Lipany | 0 - 2 | Spisska N. |
|
| SLVK3 | 16.05 | Spisska N. | v | Lokomotiva | |
| SLVK3 | 23.05 | Spisske Podhrad | v | Spisska N. | |
| SLVK3 | 30.05 | Spisska N. | v | FC Kosice II |
| SLVK3 | 07.03 | Raslavice | 2 - 2 | Humenne |
|
| SLVK3 | 14.03 | Lokomotiva | 2 - 2 | Raslavice |
|
| SLVK3 | 21.03 | Raslavice | 2 - 0 | Snina |
|
| SLVK3 | 29.03 | Spisske Podhrad | 4 - 1 | Raslavice |
|
| SLVK3 | 05.04 | Raslavice | 2 - 3 | Vranov |
|
| SLVK3 | 12.04 | FC Kosice II | 1 - 3 | Raslavice |
|
| SLVK3 | 18.04 | Raslavice | 1 - 2 | Spisska N. |
|
| SLVK3 | 25.04 | Spartak Medzev | 2 - 3 | Raslavice |
|
| SLVK3 | 02.05 | Raslavice | 0 - 0 | MSK Tesla Strop |
|
| SLVK3 | 09.05 | Kezmarok | 2 - 1 | Raslavice |
|
| SLVK3 | 16.05 | Raslavice | v | Poprad | |
| SLVK3 | 23.05 | Slovan Sabinov | v | Raslavice | |
| SLVK3 | 30.05 | Raslavice | v | Lipany |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 18 | %78 | 9 | %82 |
|
| Berabere | 4 | %17 | 1 | %9 |
|
| Kaybetti | 1 | %4 | 1 | %9 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %43 | 4 | %33 |
|
| Berabere | 3 | %13 | 1 | %8 |
|
| Kaybetti | 10 | %43 | 7 | %58 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %17 | 1 | %9 |
|
| Berabere | 18 | %78 | 10 | %91 |
|
| Kaybetti | 1 | %4 | - | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %17 | 3 | %25 |
|
| Berabere | 19 | %83 | 9 | %75 |
|
| Kaybetti | - | %0 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %48 | 6 | %55 |
|
| Yok | 12 | %52 | 5 | %45 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 14 | %61 | 8 | %67 |
|
| Yok | 9 | %39 | 4 | %33 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %4 | 0 | %0 |
|
| Üst | 22 | %96 | 11 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %13 | 0 | %0 |
|
| Üst | 20 | %87 | 12 | %100 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %35 | 1 | %9 |
|
| Üst | 15 | %65 | 10 | %91 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %35 | 4 | %33 |
|
| Üst | 15 | %65 | 8 | %67 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %61 | 5 | %45 |
|
| Üst | 9 | %39 | 6 | %55 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %57 | 6 | %50 |
|
| Üst | 10 | %43 | 6 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %4 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 13 | %57 | 5 | %45 |
|
| 4-5 | 6 | %26 | 4 | %36 |
|
| 6+ | 3 | %13 | 2 | %18 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %13 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 10 | %43 | 6 | %50 |
|
| 4-5 | 7 | %30 | 4 | %33 |
|
| 6+ | 3 | %13 | 2 | %17 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %4 | 1 | %9 |
|
| X/1 | 8 | %34 | 8 | %72 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %4 | - | - |
|
| X/X | 3 | %13 | 1 | %9 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %30 | 1 | %9 |
|
| 2/2 | 3 | %13 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | - | - | - | - |
|
| X/1 | 13 | %56 | 7 | %58 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 3 | %13 | 1 | %8 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %4 | - | - |
|
| X/2 | 3 | %13 | 1 | %8 |
|
| 2/2 | 3 | %13 | 3 | %25 |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Humenne | 23 | 59 | +48 | |
| 2 | Spisska Nova Ves | 23 | 58 | +43 | |
| 3 | MSK Tesla Stropkov | 23 | 40 | +8 | |
| 4 | Lipany | 23 | 38 | +1 | |
| 5 | Raslavice | 23 | 33 | +2 | |
| 6 | Spartak Medzev | 23 | 32 | +4 | |
| 7 | Poprad | 23 | 32 | 0 | |
| 8 | Kezmarok | 23 | 31 | +4 | |
| 9 | Lokomotiva Kosice | 23 | 28 | -23 | |
| 10 | FC Kosice II | 23 | 26 | -4 | |
| 11 | Snina | 23 | 22 | -12 | |
| 12 | Vranov Nad Toplou | 23 | 21 | -17 | |
| 13 | Slovan Sabinov | 23 | 20 | -14 | |
| 14 | Spisske Podhradie | 23 | 9 | -40 | |