Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Ceahlaul
1
Beraberlik
1
Afumati
1
Ceahlaul Evindeki Maçlar
Ceahlaul
1
Beraberlik
0
Afumati
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2024/2025  ROM2 19.10.2024 MS   Ceahlaul 3 - 0 Afumati   0 - 0      
2024/2025  ROMK 30.10.2024 MS   Afumati 0 - 0 Ceahlaul   0 - 0      
2025/2026  ROM2 14.03.2026 MS   Ceahlaul 1 - 2 Afumati   0 - 0      
Aralarındaki Maçları Göster
Ceahlaul - Form Durumu
ROM2 28.02   Ceahlaul 1 - 5 Voluntari  
ROM2 07.03   Slatina 2 - 1 Ceahlaul  
ROM2 14.03   Ceahlaul 1 - 2 Afumati  
ROM2 21.03   CSMS Iaşi 3 - 0 Ceahlaul  
ROM2 04.04   Ceahlaul 0 - 3 Gloria Bistrita  
ROM2 10.04   Slatina 1 - 1 Ceahlaul  
ROM2 18.04   Campulung 3 - 3 Ceahlaul  
ROM2 25.04   Ceahlaul 0 - 2 CS Dinamo  
ROM2 02.05   ASA T. Mureş 4 - 0 Ceahlaul  
ROM2 09.05   Ceahlaul 0 - 3 Metalul Buzau  
Afumati - Form Durumu
ROM2 28.02   Campulung 0 - 3 Afumati  
ROM2 07.03   Afumati 0 - 1 CSA Steaua  
ROM2 14.03   Ceahlaul 1 - 2 Afumati  
ROM2 21.03   Afumati 0 - 1 Viitorul Şelimb  
ROM2 04.04   Tunari 0 - 4 Afumati  
ROM2 10.04   Afumati 1 - 1 CSM Resita  
ROM2 18.04   FC Bacau 3 - 1 Afumati  
ROM2 25.04   Afumati 1 - 3 CSM Satu Mare  
ROM2 02.05   Afumati 1 - 0 Concordia  
ROM2 09.05   Dumbravita 1 - 0 Afumati  
Bu ligde Ceahlaul evinde 3 maçtır kaybediyor, toplamda 7 maçtır kaybediyor
İstatistikler
Ceahlaul - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 5 %18 3 %23
 
 
Berabere 5 %18 2 %15
 
 
Kaybetti 18 %64 8 %62
 
 
Afumati - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 11 %39 6 %46
 
 
Berabere 4 %14 2 %15
 
 
Kaybetti 13 %46 5 %38
 
 
 Ceahlaul - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 4 %14 2 %15
 
 
Berabere 11 %39 6 %46
 
 
Kaybetti 12 %43 5 %38
 
 
 Afumati - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 9 %32 6 %46
 
 
Berabere 12 %43 4 %31
 
 
Kaybetti 7 %25 3 %23
 
 
Ceahlaul - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 11 %39 5 %38
 
 
Yok 17 %61 8 %62
 
 
Afumati - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 14 %50 7 %54
 
 
Yok 14 %50 6 %46
 
 
Ceahlaul - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 4 %14 2 %15
 
 
Üst 24 %86 11 %85
 
 
Afumati - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 8 %29 2 %15
 
 
Üst 20 %71 11 %85
 
 
Ceahlaul - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 11 %39 4 %31
 
 
Üst 17 %61 9 %69
 
 
Afumati - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 14 %50 5 %38
 
 
Üst 14 %50 8 %62
 
 
Ceahlaul - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 21 %75 10 %77
 
 
Üst 7 %25 3 %23
 
 
Afumati - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 20 %71 9 %69
 
 
Üst 8 %29 4 %31
 
 
Ceahlaul - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 4 %14 2 %15
 
 
2-3 17 %61 8 %62
 
 
4-5 3 %11 1 %8
 
 
6+ 4 %14 2 %15
 
 
Afumati - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 8 %29 2 %15
 
 
2-3 12 %43 7 %54
 
 
4-5 8 %29 4 %31
 
 
6+ 0 %0 0 %0
 
 
Ceahlaul - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 7 %25 2 %15
 
 
X/1 5 %17 1 %7
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 2 %7 - -
 
 
X/X 2 %7 2 %15
 
 
2/X 1 %3 - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 4 %14 3 %23
 
 
2/2 6 %21 5 %38
 
 
Afumati - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 3 %10 2 %15
 
 
X/1 6 %21 2 %15
 
 
2/1 1 %3 1 %7
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 3 %10 1 %7
 
 
2/X 1 %3 1 %7
 
 
1/2 3 %10 1 %7
 
 
X/2 3 %10 1 %7
 
 
2/2 8 %28 4 %30
 
 
Ceahlaul - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Alexandru Barna
K
0,25 M € 9    
Emmanuel Asibey
D
  16 1  
Tudor Andrei Alistar
D
  14    
Andrei Marc
D
0,75 M € 18 3  
Alexandru Anton
O
  12 1  
Razvan Matis
O
  12    
Geani Cretu
O
  19 1  
Ronald Granja
O
  17 2  
Razvan Marius Buterchi
O
  9    
Catalin Teodor Pintea
O
  9    
V. Munteanu
B
  3    
Toplam: 1,00 M €   8  
Afumati - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Yanis Stanciu
K
  20    
Abdoul Mohamed Diomande
D
  16 3  
Alin Gabriel Lazar
O
  16    
Mario Alexandru Ionita
O
  16 3  
Constantin Robicek
O
  20    
Ionut Bogdan Zaina
O
  21    
Alin Ionut Raicu
O
  2    
Onur Kaplan
O
  19 1  
Alexandru Gabriel Paun
O
  11    
V. Ghine?
B
  13 5  
I. Bamba
B
  14 2  
Toplam:     14  
Ceahlaul - En Golcüler
C. Davordzie 10
Andrei Marc 3
Ronald Granja 3
Romanya 2.Lig Puan Durumu
  O P Av
1 Corvinul Hunedoara   21 53 +24
2 Sepsi   21 45 +19
3 Bihor Oradea   21 39 +16
4 Voluntari   21 39 +14
5 CSA Steaua Bucureşti   21 39 +9
6 ASA Târgu Mureş   21 37 +15
7 Chindia Targoviste   21 37 +15
8 CSM Resita   21 33 +6
9 FC Bacau   21 33 +2
10 Metalul Buzau   21 32 +7
11 CSMS Iaşi   21 31 +3
12 Afumati   21 30 +4
13 Concordia Chiajna   21 27 +5
14 ACS Gloria Bistrita   21 26 0
15 Slatina   21 26 -1
16 Dumbravita   21 25 -8
17 Viitorul Şelimbar   21 20 -5
18 Ceahlaul   21 18 -23
19 CS Dinamo Bucuresti   21 16 -16
20 Tunari   21 16 -17
21 CSM Satu Mare   21 14 -26
22 Muscelul Câmpulung Elite   21 10 -43