| Tüm Maçlar | ||
| Varnsdorf | 8 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Teplice II | 2 | |
| Varnsdorf Evindeki Maçlar | ||
| Varnsdorf | 5 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Teplice II | 2 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2003/2004 |
ÇEK3
|
16.11.2003 | MS | Varnsdorf | 2 - 1 | Teplice II | - | ||||||||||||
| 2003/2004 |
ÇEK3
|
20.06.2004 | MS | Teplice II | 1 - 2 | Varnsdorf | - | ||||||||||||
| 2005/2006 |
ÇEK3
|
06.08.2005 | MS | Teplice II | 2 - 2 | Varnsdorf | - | ||||||||||||
| 2005/2006 |
ÇEK3
|
03.05.2006 | MS | Varnsdorf | 2 - 1 | Teplice II | - | ||||||||||||
| 2006/2007 |
ÇEK3
|
10.09.2006 | MS | Varnsdorf | 2 - 0 | Teplice II | - | ||||||||||||
| 2006/2007 |
ÇEK3
|
14.04.2007 | MS | Teplice II | 0 - 0 | Varnsdorf | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2021/2022 |
HAZ
|
29.01.2022 | MS | Varnsdorf | 2 - 0 | Teplice II | - | ||||||||||||
| 2022/2023 |
HAZ
|
04.02.2023 | MS | Varnsdorf | 3 - 3 | Teplice II | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
ÇEK3
|
10.08.2025 | MS | Varnsdorf | 1 - 2 | Teplice II | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
ÇEK3
|
08.03.2026 | MS | Teplice II | 0 - 1 | Varnsdorf | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| ÇEK3 | 08.03 | Teplice II | 0 - 1 | Varnsdorf |
|
| ÇEK3 | 15.03 | Varnsdorf | 1 - 2 | Usti Nad Orlici |
|
| ÇEK3 | 22.03 | Pardubice II | 1 - 1 | Varnsdorf |
|
| ÇEK3 | 29.03 | Varnsdorf | 3 - 0 | Sokol Zapy |
|
| ÇEK3 | 05.04 | Brozany | 0 - 0 | Varnsdorf |
|
| ÇEK3 | 12.04 | Varnsdorf | 3 - 1 | Neratovice |
|
| ÇEK3 | 26.04 | Varnsdorf | 1 - 0 | Benatky NJ |
|
| ÇEK3 | 02.05 | Sokol V.Hamry | 0 - 2 | Varnsdorf |
|
| ÇEK3 | 06.05 | Varnsdorf | 4 - 3 | Slovan Velvary |
|
| ÇEK3 | 10.05 | Varnsdorf | 1 - 2 | Liberec II |
|
| ÇEK3 | 17.05 | Jablonec II | v | Varnsdorf | |
| ÇEK3 | 20.05 | Kolin | v | Varnsdorf | |
| ÇEK3 | 24.05 | Varnsdorf | v | Mlada II |
| ÇEK3 | 08.03 | Teplice II | 0 - 1 | Varnsdorf |
|
| ÇEK3 | 15.03 | Teplice II | 1 - 1 | Kolin |
|
| ÇEK3 | 21.03 | Usti Nad Orlici | 1 - 0 | Teplice II |
|
| ÇEK3 | 29.03 | Teplice II | 2 - 1 | Pardubice II |
|
| ÇEK3 | 05.04 | Sokol Zapy | 1 - 2 | Teplice II |
|
| ÇEK3 | 11.04 | Teplice II | 1 - 1 | Brozany |
|
| ÇEK3 | 18.04 | Neratovice | 4 - 4 | Teplice II |
|
| ÇEK3 | 02.05 | Benatky NJ | 3 - 0 | Teplice II |
|
| ÇEK3 | 06.05 | Banik Sous | 1 - 0 | Teplice II |
|
| ÇEK3 | 10.05 | Teplice II | 2 - 1 | Sokol V.Hamry |
|
| ÇEK3 | 17.05 | Liberec II | v | Teplice II | |
| ÇEK3 | 20.05 | Slovan Velvary | v | Teplice II | |
| ÇEK3 | 24.05 | Teplice II | v | Jablonec II |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %26 | 4 | %29 |
|
| Berabere | 6 | %22 | 3 | %21 |
|
| Kaybetti | 14 | %52 | 7 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %44 | 5 | %36 |
|
| Berabere | 6 | %22 | 1 | %7 |
|
| Kaybetti | 9 | %33 | 8 | %57 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %30 | 4 | %29 |
|
| Berabere | 10 | %37 | 7 | %50 |
|
| Kaybetti | 9 | %33 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %33 | 4 | %29 |
|
| Berabere | 7 | %26 | 3 | %21 |
|
| Kaybetti | 11 | %41 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 15 | %56 | 10 | %71 |
|
| Yok | 12 | %44 | 4 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 15 | %56 | 6 | %43 |
|
| Yok | 12 | %44 | 8 | %57 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| Üst | 24 | %89 | 13 | %93 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %30 | 5 | %36 |
|
| Üst | 19 | %70 | 9 | %64 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %33 | 3 | %21 |
|
| Üst | 18 | %67 | 11 | %79 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %56 | 7 | %50 |
|
| Üst | 12 | %44 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %63 | 9 | %64 |
|
| Üst | 10 | %37 | 5 | %36 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 21 | %78 | 10 | %71 |
|
| Üst | 6 | %22 | 4 | %29 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| 2-3 | 14 | %52 | 8 | %57 |
|
| 4-5 | 7 | %26 | 3 | %21 |
|
| 6+ | 3 | %11 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %30 | 5 | %36 |
|
| 2-3 | 13 | %48 | 5 | %36 |
|
| 4-5 | 4 | %15 | 3 | %21 |
|
| 6+ | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 7 | %25 | 2 | %14 |
|
| X/1 | 3 | %11 | 2 | %14 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/X | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| X/X | 4 | %14 | 2 | %14 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| X/2 | 3 | %11 | 3 | %21 |
|
| 2/2 | 6 | %22 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 12 | %44 | 7 | %50 |
|
| X/1 | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| 2/X | 3 | %11 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | 5 | %18 | 4 | %28 |
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal Ceska Lipa | 27 | 76 | +51 | |
| 2 | Sokol Zapy | 28 | 67 | +41 | |
| 3 | Banik Sous | 27 | 57 | +25 | |
| 4 | Hradec Kralove II | 27 | 52 | +18 | |
| 5 | Teplice II | 27 | 42 | +7 | |
| 6 | FK Pardubice II | 27 | 36 | +12 | |
| 7 | Jablonec II | 27 | 36 | -10 | |
| 8 | Benatky Nad Jizerou | 27 | 33 | -2 | |
| 9 | Slovan Liberec II | 28 | 31 | +8 | |
| 10 | Mlada Boleslav II | 27 | 31 | -11 | |
| 11 | Sokol Velke Hamry | 27 | 29 | -6 | |
| 12 | Neratovice-Byskovice | 28 | 29 | -22 | |
| 13 | Sokol Brozany | 28 | 28 | -21 | |
| 14 | Varnsdorf | 27 | 27 | -26 | |
| 15 | Usti Nad Orlici | 27 | 25 | -18 | |
| 16 | Kolin | 28 | 24 | -22 | |
| 17 | Slovan Velvary | 27 | 24 | -24 | |