| Tüm Maçlar | ||
| Paradiso | 1 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Cham | 2 | |
| Paradiso Evindeki Maçlar | ||
| Paradiso | 1 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Cham | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
İSV1Y
|
18.11.2023 | MS | Paradiso | 1 - 0 | Cham | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İSV1Y
|
25.05.2024 | MS | Cham | 1 - 1 | Paradiso | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV1Y
|
31.08.2024 | MS | Cham | 0 - 0 | Paradiso | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV1Y
|
08.03.2025 | MS | Paradiso | 0 - 0 | Cham | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV1Y
|
01.11.2025 | MS | Cham | 2 - 1 | Paradiso | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV1Y
|
09.05.2026 | MS | Paradiso | 0 - 2 | Cham | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSV1Y | 14.03 | Paradiso | 2 - 3 | Basel II |
|
| İSV1Y | 21.03 | Paradiso | 0 - 0 | Grand-Saconnex |
|
| İSV1Y | 28.03 | Young Boys II | 1 - 1 | Paradiso |
|
| İSV1Y | 04.04 | Paradiso | 2 - 1 | Bavois |
|
| İSV1Y | 11.04 | Biel-Bienne | 0 - 0 | Paradiso |
|
| İSV1Y | 15.04 | Paradiso | 1 - 1 | Lugano II |
|
| İSV1Y | 18.04 | Schaffhause | 1 - 0 | Paradiso |
|
| İSV1Y | 25.04 | Paradiso | 3 - 0 | Lausanne II |
|
| İSV1Y | 02.05 | Kreuzlingen | 0 - 0 | Paradiso |
|
| İSV1Y | 09.05 | Paradiso | 0 - 2 | Cham |
|
| İSV1Y | 16.05 | Kriens | v | Paradiso | |
| İSV1Y | 23.05 | Paradiso | v | Breitenrai | |
| İSV1Y | 30.05 | Vevey Sport | v | Paradiso |
| İSV1Y | 14.03 | Grand-Saconnex | 1 - 0 | Cham |
|
| İSV1Y | 21.03 | Kriens | 2 - 3 | Cham |
|
| İSV1Y | 28.03 | Cham | 2 - 2 | Breitenrai |
|
| İSV1Y | 01.04 | Vevey Sport | 1 - 2 | Cham |
|
| İSV1Y | 11.04 | Cham | 0 - 5 | Brühl |
|
| İSV1Y | 15.04 | Luzern II | 3 - 3 | Cham |
|
| İSV1Y | 18.04 | Cham | 2 - 0 | Zürich II |
|
| İSV1Y | 25.04 | Bulle | 2 - 4 | Cham |
|
| İSV1Y | 02.05 | Cham | 1 - 1 | Basel II |
|
| İSV1Y | 09.05 | Paradiso | 0 - 2 | Cham |
|
| İSV1Y | 16.05 | Cham | v | Young Boys II | |
| İSV1Y | 23.05 | Bavois | v | Cham | |
| İSV1Y | 30.05 | Cham | v | Biel-Bienne |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %19 | 4 | %25 |
|
| Berabere | 11 | %35 | 5 | %31 |
|
| Kaybetti | 14 | %45 | 7 | %44 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %42 | 6 | %38 |
|
| Berabere | 7 | %23 | 3 | %19 |
|
| Kaybetti | 11 | %35 | 7 | %44 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %23 | 4 | %25 |
|
| Berabere | 13 | %42 | 4 | %25 |
|
| Kaybetti | 11 | %35 | 8 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %39 | 6 | %38 |
|
| Berabere | 12 | %39 | 6 | %38 |
|
| Kaybetti | 6 | %19 | 4 | %25 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %65 | 11 | %69 |
|
| Yok | 11 | %35 | 5 | %31 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %61 | 9 | %56 |
|
| Yok | 12 | %39 | 7 | %44 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %19 | 2 | %13 |
|
| Üst | 25 | %81 | 14 | %88 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| Üst | 30 | %97 | 15 | %94 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %35 | 5 | %31 |
|
| Üst | 20 | %65 | 11 | %69 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %29 | 5 | %31 |
|
| Üst | 22 | %71 | 11 | %69 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %58 | 10 | %63 |
|
| Üst | 13 | %42 | 6 | %38 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %52 | 10 | %63 |
|
| Üst | 15 | %48 | 6 | %38 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %19 | 2 | %13 |
|
| 2-3 | 12 | %39 | 8 | %50 |
|
| 4-5 | 9 | %29 | 2 | %13 |
|
| 6+ | 4 | %13 | 4 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 2-3 | 15 | %48 | 9 | %56 |
|
| 4-5 | 11 | %35 | 4 | %25 |
|
| 6+ | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %19 | 3 | %18 |
|
| X/1 | 4 | %12 | - | - |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 1/X | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| X/X | 7 | %22 | 2 | %12 |
|
| 2/X | 3 | %9 | 2 | %12 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 2 | %6 | 2 | %12 |
|
| 2/2 | 7 | %22 | 5 | %31 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %19 | 2 | %12 |
|
| X/1 | 7 | %22 | 4 | %25 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 1/X | 4 | %12 | 2 | %12 |
|
| X/X | 2 | %6 | 1 | %6 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %9 | 1 | %6 |
|
| 2/2 | 7 | %22 | 5 | %31 |
|
|
1
1.73
|
X
3.30
|
2
2.80
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kriens | 31 | 70 | +50 | |
| 2 | Brühl | 31 | 66 | +40 | |
| 3 | Biel-Bienne | 31 | 60 | +29 | |
| 4 | Basel II | 31 | 56 | +16 | |
| 5 | Young Boys II | 31 | 53 | +21 | |
| 6 | Bavois | 31 | 52 | +14 | |
| 7 | FC Schaffhausen | 31 | 47 | +1 | |
| 8 | Cham | 31 | 46 | +1 | |
| 9 | Bulle | 31 | 42 | +2 | |
| 10 | Zürich II | 31 | 41 | +1 | |
| 11 | Grand-Saconnex | 31 | 37 | +3 | |
| 12 | Luzern II | 31 | 37 | -4 | |
| 13 | Breitenrain | 31 | 35 | -4 | |
| 14 | Lugano II | 31 | 34 | -28 | |
| 15 | Kreuzlingen | 31 | 33 | -22 | |
| 16 | Paradiso | 31 | 29 | -16 | |
| 17 | Lausanne Sport II | 31 | 26 | -25 | |
| 18 | Vevey Sport | 31 | 8 | -79 | |