| Tüm Maçlar | ||
| Bavois | 8 | |
| Beraberlik | 7 | |
| Basel II | 5 | |
| Bavois Evindeki Maçlar | ||
| Bavois | 4 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Basel II | 2 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 |
İSV1Y
|
27.11.2021 | MS | Bavois | 2 - 0 | Basel II | - | ||||||||||||
| 2021/2022 |
İSV1Y
|
07.05.2022 | MS | Bavois | 2 - 1 | Basel II | - | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İSV1Y
|
22.10.2022 | MS | Basel II | 1 - 3 | Bavois | - | ||||||||||||
| 2022/2023 |
İSV1Y
|
29.04.2023 | MS | Bavois | 4 - 4 | Basel II | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İSV1Y
|
30.09.2023 | MS | Basel II | 0 - 2 | Bavois | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
İSV1Y
|
06.04.2024 | MS | Bavois | 1 - 0 | Basel II | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV1Y
|
31.08.2024 | MS | Bavois | 3 - 0 | Basel II | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
İSV1Y
|
08.03.2025 | MS | Basel II | 3 - 1 | Bavois | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV1Y
|
13.09.2025 | MS | Basel II | 1 - 4 | Bavois | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
İSV1Y
|
28.03.2026 | MS | Bavois | 0 - 2 | Basel II | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| İSV1Y | 14.03 | Bavois | 2 - 3 | Zürich II |
|
| İSV1Y | 21.03 | Bulle | 3 - 0 | Bavois |
|
| İSV1Y | 28.03 | Bavois | 0 - 2 | Basel II |
|
| İSV1Y | 04.04 | Paradiso | 2 - 1 | Bavois |
|
| İSV1Y | 11.04 | Bavois | 0 - 0 | Young Boys II |
|
| İSV1Y | 15.04 | Bavois | 2 - 0 | Grand-Saconnex |
|
| İSV1Y | 19.04 | Biel-Bienne | 5 - 2 | Bavois |
|
| İSV1Y | 25.04 | Bavois | 4 - 1 | Lugano II |
|
| İSV1Y | 02.05 | Schaffhause | 3 - 1 | Bavois |
|
| İSV1Y | 09.05 | Bavois | 2 - 1 | Lausanne II |
|
| İSV1Y | 17.05 | Kreuzlingen | v | Bavois | |
| İSV1Y | 23.05 | Bavois | v | Cham | |
| İSV1Y | 30.05 | Kriens | v | Bavois |
| İSV1Y | 14.03 | Paradiso | 2 - 3 | Basel II |
|
| İSV1Y | 21.03 | Basel II | 1 - 0 | Young Boys II |
|
| İSV1Y | 28.03 | Bavois | 0 - 2 | Basel II |
|
| İSV1Y | 02.04 | Biel-Bienne | 1 - 2 | Basel II |
|
| İSV1Y | 11.04 | Lugano II | 4 - 2 | Basel II |
|
| İSV1Y | 15.04 | Basel II | 2 - 1 | Schaffhause |
|
| İSV1Y | 18.04 | Lausanne II | 0 - 1 | Basel II |
|
| İSV1Y | 25.04 | Basel II | 2 - 4 | Kreuzlingen |
|
| İSV1Y | 02.05 | Cham | 1 - 1 | Basel II |
|
| İSV1Y | 09.05 | Basel II | 3 - 1 | Kriens |
|
| İSV1Y | 16.05 | Breitenrai | v | Basel II | |
| İSV1Y | 23.05 | Basel II | v | Vevey Sport | |
| İSV1Y | 30.05 | Brühl | v | Basel II |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 16 | %52 | 9 | %56 |
|
| Berabere | 4 | %13 | 3 | %19 |
|
| Kaybetti | 11 | %35 | 4 | %25 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 16 | %52 | 7 | %47 |
|
| Berabere | 8 | %26 | 5 | %33 |
|
| Kaybetti | 7 | %23 | 3 | %20 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %32 | 4 | %25 |
|
| Berabere | 13 | %42 | 10 | %63 |
|
| Kaybetti | 6 | %19 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %39 | 4 | %27 |
|
| Berabere | 16 | %52 | 9 | %60 |
|
| Kaybetti | 3 | %10 | 2 | %13 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %65 | 10 | %63 |
|
| Yok | 11 | %35 | 6 | %38 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 22 | %71 | 11 | %73 |
|
| Yok | 9 | %29 | 4 | %27 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %10 | 2 | %13 |
|
| Üst | 28 | %90 | 14 | %88 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %19 | 3 | %20 |
|
| Üst | 25 | %81 | 12 | %80 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %32 | 6 | %38 |
|
| Üst | 21 | %68 | 10 | %63 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %32 | 7 | %47 |
|
| Üst | 21 | %68 | 8 | %53 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %48 | 9 | %56 |
|
| Üst | 16 | %52 | 7 | %44 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %52 | 9 | %60 |
|
| Üst | 15 | %48 | 6 | %40 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %10 | 2 | %13 |
|
| 2-3 | 12 | %39 | 7 | %44 |
|
| 4-5 | 15 | %48 | 7 | %44 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %19 | 3 | %20 |
|
| 2-3 | 10 | %32 | 6 | %40 |
|
| 4-5 | 11 | %35 | 4 | %27 |
|
| 6+ | 4 | %13 | 2 | %13 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %19 | 3 | %18 |
|
| X/1 | 8 | %25 | 6 | %37 |
|
| 2/1 | 2 | %6 | - | - |
|
| 1/X | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| X/X | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 2/X | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/2 | 2 | %6 | - | - |
|
| X/2 | 4 | %12 | 3 | %18 |
|
| 2/2 | 4 | %12 | 1 | %6 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %25 | 2 | %13 |
|
| X/1 | 4 | %12 | 1 | %6 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | 1 | %3 | - | - |
|
| X/X | 6 | %19 | 4 | %26 |
|
| 2/X | 1 | %3 | 1 | %6 |
|
| 1/2 | 1 | %3 | - | - |
|
| X/2 | 6 | %19 | 4 | %26 |
|
| 2/2 | 4 | %12 | 3 | %20 |
|
|
1
1.48
|
X
3.53
|
2
3.57
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kriens | 31 | 70 | +50 | |
| 2 | Brühl | 31 | 66 | +40 | |
| 3 | Biel-Bienne | 31 | 60 | +29 | |
| 4 | Basel II | 31 | 56 | +16 | |
| 5 | Young Boys II | 31 | 53 | +21 | |
| 6 | Bavois | 31 | 52 | +14 | |
| 7 | FC Schaffhausen | 31 | 47 | +1 | |
| 8 | Cham | 31 | 46 | +1 | |
| 9 | Bulle | 31 | 42 | +2 | |
| 10 | Zürich II | 31 | 41 | +1 | |
| 11 | Grand-Saconnex | 31 | 37 | +3 | |
| 12 | Luzern II | 31 | 37 | -4 | |
| 13 | Breitenrain | 31 | 35 | -4 | |
| 14 | Lugano II | 31 | 34 | -28 | |
| 15 | Kreuzlingen | 31 | 33 | -22 | |
| 16 | Paradiso | 31 | 29 | -16 | |
| 17 | Lausanne Sport II | 31 | 26 | -25 | |
| 18 | Vevey Sport | 31 | 8 | -79 | |