Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Cham
7
Beraberlik
3
Luzern II
6
Cham Evindeki Maçlar
Cham
5
Beraberlik
0
Luzern II
3
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2014/2015  İSV1C 04.10.2014 MS   Luzern II 4 - 2 Cham   -      
2014/2015  İSV1C 02.05.2015 MS   Cham 3 - 2 Luzern II   -      
2022/2023  İSV1Y 24.09.2022 MS   Luzern II 4 - 3 Cham   -      
2022/2023  İSV1Y 01.04.2023 MS   Cham 3 - 1 Luzern II   -      
2023/2024  İSV1Y 18.10.2023 MS   Cham 3 - 2 Luzern II   -      
2023/2024  İSV1Y 20.04.2024 MS   Luzern II 3 - 2 Cham   -      
2024/2025  İSV1Y 17.11.2024 MS   Cham 3 - 4 Luzern II   -      
2024/2025  İSV1Y 24.05.2025 MS   Luzern II 1 - 3 Cham   -      
2025/2026  İSV1Y 04.10.2025 MS   Cham 3 - 1 Luzern II   -      
2025/2026  İSV1Y 15.04.2026 MS   Luzern II 3 - 3 Cham   -      
Aralarındaki Maçları Göster
Cham - Form Durumu
İSV1Y 21.03   Kriens 2 - 3 Cham  
İSV1Y 28.03   Cham 2 - 2 Breitenrai  
İSV1Y 01.04   Vevey Sport 1 - 2 Cham  
İSV1Y 11.04   Cham 0 - 5 Brühl  
İSV1Y 15.04   Luzern II 3 - 3 Cham  
İSV1Y 18.04   Cham 2 - 0 Zürich II  
İSV1Y 25.04   Bulle 2 - 4 Cham  
İSV1Y 02.05   Cham 1 - 1 Basel II  
İSV1Y 09.05   Paradiso 0 - 2 Cham  
İSV1Y 16.05   Cham 1 - 1 Young Boys II  
İSV1Y 23.05 Bavois v Cham  
İSV1Y 30.05 Cham v Biel-Bienne  
Luzern II - Form Durumu
İSV1Y 21.03   Luzern II 4 - 2 Lugano II  
İSV1Y 28.03   Schaffhause 2 - 1 Luzern II  
İSV1Y 04.04   Luzern II 4 - 2 Lausanne II  
İSV1Y 11.04   Kreuzlingen 1 - 1 Luzern II  
İSV1Y 15.04   Luzern II 3 - 3 Cham  
İSV1Y 18.04   Kriens 4 - 0 Luzern II  
İSV1Y 25.04   Luzern II 2 - 3 Breitenrai  
İSV1Y 02.05   Vevey Sport 2 - 3 Luzern II  
İSV1Y 09.05   Luzern II 2 - 2 Brühl  
İSV1Y 16.05   Grand-Saconnex 3 - 2 Luzern II  
İSV1Y 23.05 Zürich II v Luzern II  
İSV1Y 30.05 Luzern II v Bulle  
Bu ligde Cham evinde 3 maçtır kaybetmiyor, toplamda 6 maçtır kaybetmiyor
İstatistikler
Cham - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 13 %41 7 %44
 
 
Berabere 8 %25 5 %31
 
 
Kaybetti 11 %34 4 %25
 
 
Luzern II - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 9 %28 3 %19
 
 
Berabere 10 %31 3 %19
 
 
Kaybetti 13 %41 10 %63
 
 
 Cham - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 13 %41 7 %44
 
 
Berabere 12 %38 6 %38
 
 
Kaybetti 6 %19 2 %13
 
 
 Luzern II - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 4 %13 - %0
 
 
Berabere 15 %47 8 %50
 
 
Kaybetti 11 %34 7 %44
 
 
Cham - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 20 %63 11 %69
 
 
Yok 12 %38 5 %31
 
 
Luzern II - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 26 %81 13 %81
 
 
Yok 6 %19 3 %19
 
 
Cham - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 1 %3 0 %0
 
 
Üst 31 %97 16 %100
 
 
Luzern II - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 2 %6 1 %6
 
 
Üst 30 %94 15 %94
 
 
Cham - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 10 %31 5 %31
 
 
Üst 22 %69 11 %69
 
 
Luzern II - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 4 %13 2 %13
 
 
Üst 28 %88 14 %88
 
 
Cham - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 17 %53 7 %44
 
 
Üst 15 %47 9 %56
 
 
Luzern II - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 7 %22 4 %25
 
 
Üst 25 %78 12 %75
 
 
Cham - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 1 %3 0 %0
 
 
2-3 16 %50 7 %44
 
 
4-5 11 %34 7 %44
 
 
6+ 4 %13 2 %13
 
 
Luzern II - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 2 %6 1 %6
 
 
2-3 5 %16 3 %19
 
 
4-5 16 %50 8 %50
 
 
6+ 9 %28 4 %25
 
 
Cham - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 6 %18 4 %25
 
 
X/1 7 %21 3 %18
 
 
2/1 1 %3 - -
 
 
1/X 5 %15 3 %18
 
 
X/X 2 %6 1 %6
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 3 %9 2 %12
 
 
2/2 7 %21 2 %12
 
 
Luzern II - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 8 %25 5 %31
 
 
X/1 7 %21 5 %31
 
 
2/1 1 %3 - -
 
 
1/X 2 %6 1 %6
 
 
X/X 6 %18 2 %12
 
 
2/X 2 %6 - -
 
 
1/2 1 %3 1 %6
 
 
X/2 2 %6 1 %6
 
 
2/2 1 %3 - -
 
 
Cham - En Golcüler
Luzern II - En Golcüler
Maç Sonucu 57847 MBS:
1
1.71
X
3.50
2
2.81
İsviçre 1.Lig Promotion Puan Durumu
  O P Av
1 Kriens   32 73 +54
2 Brühl   32 69 +42
3 Biel-Bienne   32 61 +29
4 Basel II   32 56 +15
5 Young Boys II   32 54 +21
6 Bavois   31 52 +14
7 FC Schaffhausen   32 50 +3
8 Cham   32 47 +1
9 Bulle   32 45 +3
10 Zürich II   32 41 -1
11 Grand-Saconnex   32 40 +4
12 Breitenrain   32 38 -3
13 Luzern II   32 37 -5
14 Lugano II   32 34 -30
15 Kreuzlingen   31 33 -22
16 Paradiso   32 29 -20
17 Lausanne Sport II   32 27 -25
18 Vevey Sport   32 8 -80
Maç Sonucu 57847  
1
X
2
Çifte Şans 57848  
1-X
1-2
-
X-2
Handikaplı Maç Sonucu (0:1) 10233  
1
X
2
3,5 Alt/Üst 10241  
Alt
Üst
Karşılıklı Gol 11301  
Var
Yok
Evsahibi 1,5 Alt/Üst 26958  
Alt
Üst
Evsahibi 2,5 Alt/Üst 16754  
Alt
Üst
Deplasman 1,5 Alt/Üst 10242  
Alt
Üst
Tek/Çift 20689  
Tek
Çift