Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Lugano II
1
Beraberlik
2
Kriens
4
Lugano II Evindeki Maçlar
Lugano II
0
Beraberlik
1
Kriens
2
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2022/2023  HAZ 04.02.2023 MS   Kriens 2 - 1 Lugano II   -      
2023/2024  İSV1Y 21.10.2023 MS   Lugano II 1 - 2 Kriens   -      
2023/2024  İSV1Y 27.04.2024 MS   Kriens 0 - 1 Lugano II   -      
2024/2025  İSV1Y 04.08.2024 MS   Lugano II 0 - 3 Kriens   -      
2024/2025  İSV1Y 09.02.2025 MS   Kriens 2 - 2 Lugano II   -      
2025/2026  İSV1Y 09.08.2025 MS   Lugano II 1 - 1 Kriens   -      
2025/2026  İSV1Y 21.02.2026 MS   Kriens 5 - 2 Lugano II   -      
Aralarındaki Maçları Göster
Lugano II - Form Durumu
İSV1Y 15.03   Lugano II 4 - 2 Brühl  
İSV1Y 21.03   Luzern II 4 - 2 Lugano II  
İSV1Y 02.04   Bulle 2 - 0 Lugano II  
İSV1Y 08.04   Lugano II 0 - 0 Zürich II  
İSV1Y 11.04   Lugano II 4 - 2 Basel II  
İSV1Y 15.04   Paradiso 1 - 1 Lugano II  
İSV1Y 19.04   Lugano II 0 - 6 Young Boys II  
İSV1Y 25.04   Bavois 4 - 1 Lugano II  
İSV1Y 02.05   Biel-Bienne 1 - 1 Lugano II  
İSV1Y 09.05   Lugano II 0 - 3 Grand-Saconnex  
İSV1Y 16.05 Schaffhause v Lugano II  
İSV1Y 23.05 Lugano II v Lausanne II  
İSV1Y 30.05 Kreuzlingen v Lugano II  
Kriens - Form Durumu
İSV1Y 14.03   Kreuzlingen 1 - 5 Kriens  
İSV1Y 21.03   Kriens 2 - 3 Cham  
İSV1Y 28.03   Grand-Saconnex 3 - 4 Kriens  
İSV1Y 01.04   Breitenrai 0 - 2 Kriens  
İSV1Y 11.04   Kriens 8 - 0 Vevey Sport  
İSV1Y 15.04   Brühl 4 - 1 Kriens  
İSV1Y 18.04   Kriens 4 - 0 Luzern II  
İSV1Y 25.04   Zürich II 0 - 4 Kriens  
İSV1Y 02.05   Kriens 2 - 2 Bulle  
İSV1Y 09.05   Basel II 3 - 1 Kriens  
İSV1Y 16.05 Kriens v Paradiso  
İSV1Y 23.05 Young Boys II v Kriens  
İSV1Y 30.05 Kriens v Bavois  
Bu ligde Lugano II toplamda 5 maçtır kazanamıyor
İstatistikler
Lugano II - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 8 %26 4 %25
 
 
Berabere 10 %32 8 %50
 
 
Kaybetti 13 %42 4 %25
 
 
Kriens - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 22 %71 9 %56
 
 
Berabere 4 %13 3 %19
 
 
Kaybetti 5 %16 4 %25
 
 
 Lugano II - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 7 %23 3 %19
 
 
Berabere 12 %39 8 %50
 
 
Kaybetti 11 %35 5 %31
 
 
 Kriens - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 14 %45 6 %38
 
 
Berabere 12 %39 8 %50
 
 
Kaybetti 3 %10 1 %6
 
 
Lugano II - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 19 %61 7 %44
 
 
Yok 12 %39 9 %56
 
 
Kriens - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 20 %65 10 %63
 
 
Yok 11 %35 6 %38
 
 
Lugano II - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 5 %16 5 %31
 
 
Üst 26 %84 11 %69
 
 
Kriens - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 1 %3 1 %6
 
 
Üst 30 %97 15 %94
 
 
Lugano II - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 12 %39 8 %50
 
 
Üst 19 %61 8 %50
 
 
Kriens - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 7 %23 6 %38
 
 
Üst 24 %77 10 %63
 
 
Lugano II - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 15 %48 10 %63
 
 
Üst 16 %52 6 %38
 
 
Kriens - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 11 %35 7 %44
 
 
Üst 20 %65 9 %56
 
 
Lugano II - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 5 %16 5 %31
 
 
2-3 10 %32 5 %31
 
 
4-5 10 %32 3 %19
 
 
6+ 6 %19 3 %19
 
 
Kriens - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 1 %3 1 %6
 
 
2-3 10 %32 6 %38
 
 
4-5 12 %39 6 %38
 
 
6+ 8 %26 3 %19
 
 
Lugano II - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 7 %22 2 %12
 
 
X/1 5 %16 2 %12
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X 1 %3 1 %6
 
 
X/X 6 %19 6 %37
 
 
2/X 3 %9 1 %6
 
 
1/2 1 %3 - -
 
 
X/2 1 %3 - -
 
 
2/2 6 %19 4 %25
 
 
Kriens - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 9 %29 1 %6
 
 
X/1 7 %22 3 %18
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 1 %3 1 %6
 
 
2/X 2 %6 1 %6
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 4 %12 4 %25
 
 
2/2 6 %19 5 %31
 
 
Lugano II - En Golcüler
Kriens - En Golcüler
Maç Sonucu 47686 MBS:
1
2.70
X
3.39
2
1.77
İsviçre 1.Lig Promotion Puan Durumu
  O P Av
1 Kriens   31 70 +50
2 Brühl   31 66 +40
3 Biel-Bienne   31 60 +29
4 Basel II   31 56 +16
5 Young Boys II   31 53 +21
6 Bavois   31 52 +14
7 FC Schaffhausen   31 47 +1
8 Cham   31 46 +1
9 Bulle   31 42 +2
10 Zürich II   31 41 +1
11 Grand-Saconnex   31 37 +3
12 Luzern II   31 37 -4
13 Breitenrain   31 35 -4
14 Lugano II   31 34 -28
15 Kreuzlingen   31 33 -22
16 Paradiso   31 29 -16
17 Lausanne Sport II   31 26 -25
18 Vevey Sport   31 8 -79
Maç Sonucu 47686  
1
X
2
Çifte Şans 47687  
1-X
1-2
-
X-2
Handikaplı Maç Sonucu (1:0) 47688  
1
X
2
3,5 Alt/Üst 47689  
Alt
Üst
Karşılıklı Gol 47690  
Var
Yok
Evsahibi 1,5 Alt/Üst 47691  
Alt
Üst
Deplasman 1,5 Alt/Üst 47692  
Alt
Üst
Tek/Çift 47693  
Tek
Çift