| Tüm Maçlar | ||
| Thisted | 8 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Roskilde | 5 | |
| Thisted Evindeki Maçlar | ||
| Thisted | 3 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Roskilde | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/2019 |
DAN1
|
26.08.2018 | MS | Roskilde | 2 - 2 | Thisted | 1 - 1 | 1,75 | 3,00 | 3,10 | |||||||||
| 2018/2019 |
DAN1
|
21.10.2018 | MS | Thisted | 3 - 2 |
Roskilde
|
0 - 2 | 2,80 | 3,00 | 1,95 | |||||||||
| 2018/2019 |
DAN1
|
24.03.2019 | MS | Roskilde | 2 - 1 | Thisted | 2 - 0 | 1,45 | 3,40 | 4,60 | |||||||||
| 2022/2023 |
DAN2
|
27.08.2022 | MS | Thisted | 1 - 1 | Roskilde | - | ||||||||||||
| 2022/2023 |
DAN2
|
06.04.2023 | MS | Roskilde | 0 - 1 | Thisted | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
DAN2
|
14.10.2023 | MS | Roskilde | 2 - 3 | Thisted | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
DAN2
|
18.11.2023 | MS | Thisted | 1 - 3 | Roskilde | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
DAN2
|
21.09.2025 | MS | Thisted | 0 - 0 | Roskilde | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
DAN2
|
01.11.2025 | MS | Roskilde | 1 - 2 | Thisted | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
DAN2
|
25.04.2026 | MS | Roskilde | 0 - 1 | Thisted | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| DAN2 | 27.03 | Thisted | 1 - 0 | Skive IK |
|
| DAN2 | 01.04 | Fremad Amager | 2 - 0 | Thisted |
|
| DAN2 | 06.04 | Thisted | 0 - 0 | Brabrand |
|
| DAN2 | 11.04 | Thisted | 2 - 0 | Naestved |
|
| DAN2 | 19.04 | Thisted | 4 - 0 | Hellerup IK |
|
| DAN2 | 25.04 | Roskilde | 0 - 1 | Thisted |
|
| DAN2 | 01.05 | Vendsyssel | 1 - 0 | Thisted |
|
| DAN2 | 08.05 | Thisted | 1 - 2 | AB Gladsaxe |
|
| DAN2 | 13.05 | Thisted | 0 - 2 | Vendsyssel |
|
| DAN2 | 16.05 | Hellerup IK | 0 - 2 | Thisted |
|
| DAN2 | 23.05 | Naestved | v | Thisted | |
| DAN2 | 29.05 | Thisted | v | Roskilde | |
| DAN2 | 06.06 | AB Gladsaxe | v | Thisted |
| DAN2 | 27.03 | AB Gladsaxe | 2 - 0 | Roskilde |
|
| DAN2 | 02.04 | Roskilde | 2 - 3 | Naestved |
|
| DAN2 | 06.04 | Vendsyssel | 3 - 0 | Roskilde |
|
| DAN2 | 11.04 | Roskilde | 1 - 1 | Vendsyssel |
|
| DAN2 | 17.04 | Naestved | 0 - 0 | Roskilde |
|
| DAN2 | 25.04 | Roskilde | 0 - 1 | Thisted |
|
| DAN2 | 01.05 | Roskilde | 2 - 3 | AB Gladsaxe |
|
| DAN2 | 08.05 | Hellerup IK | 1 - 2 | Roskilde |
|
| DAN2 | 13.05 | AB Gladsaxe | 1 - 2 | Roskilde |
|
| DAN2 | 16.05 | Roskilde | 0 - 1 | Naestved |
|
| DAN2 | 24.05 | Vendsyssel | v | Roskilde | |
| DAN2 | 29.05 | Thisted | v | Roskilde | |
| DAN2 | 06.06 | Roskilde | v | Hellerup IK |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 13 | %45 | 6 | %40 |
|
| Berabere | 6 | %21 | 4 | %27 |
|
| Kaybetti | 10 | %34 | 5 | %33 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %41 | 5 | %36 |
|
| Berabere | 7 | %24 | 5 | %36 |
|
| Kaybetti | 10 | %34 | 4 | %29 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %31 | 5 | %33 |
|
| Berabere | 12 | %41 | 5 | %33 |
|
| Kaybetti | 7 | %24 | 4 | %27 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 12 | %41 | 2 | %14 |
|
| Berabere | 10 | %34 | 7 | %50 |
|
| Kaybetti | 7 | %24 | 5 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 11 | %38 | 5 | %33 |
|
| Yok | 18 | %62 | 10 | %67 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %59 | 8 | %57 |
|
| Yok | 12 | %41 | 6 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %31 | 4 | %27 |
|
| Üst | 20 | %69 | 11 | %73 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| Üst | 23 | %79 | 11 | %79 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %59 | 8 | %53 |
|
| Üst | 12 | %41 | 7 | %47 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %52 | 8 | %57 |
|
| Üst | 14 | %48 | 6 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 25 | %86 | 12 | %80 |
|
| Üst | 4 | %14 | 3 | %20 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 23 | %79 | 14 | %100 |
|
| Üst | 6 | %21 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 9 | %31 | 4 | %27 |
|
| 2-3 | 16 | %55 | 8 | %53 |
|
| 4-5 | 3 | %10 | 2 | %13 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| 2-3 | 17 | %59 | 11 | %79 |
|
| 4-5 | 5 | %17 | 0 | %0 |
|
| 6+ | 1 | %3 | 0 | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 7 | %24 | 5 | %33 |
|
| X/1 | 3 | %10 | 1 | %6 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/X | 1 | %3 | - | - |
|
| X/X | 4 | %13 | 3 | %20 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %17 | 1 | %6 |
|
| 2/2 | 7 | %24 | 4 | %26 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %31 | 2 | %14 |
|
| X/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| X/X | 4 | %13 | 3 | %21 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 3 | %10 | 1 | %7 |
|
| X/2 | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| 2/2 | 3 | %10 | 1 | %7 |
|
|
1
2.67
|
X
3.06
|
2
1.89
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AB Gladsaxe | 22 | 50 | +35 | |
| 2 | Naestved | 22 | 44 | +11 | |
| 3 | Vendsyssel FF | 22 | 41 | +8 | |
| 4 | Roskilde | 22 | 35 | +14 | |
| 5 | Thisted | 22 | 33 | +4 | |
| 6 | Hellerup IK | 22 | 32 | -10 | |
| 7 | Fremad Amager | 22 | 30 | -3 | |
| 8 | VSK Arhus | 22 | 28 | -5 | |
| 9 | Brabrand | 22 | 21 | -10 | |
| 10 | Skive IK | 22 | 20 | -6 | |
| 11 | Ishoj | 22 | 17 | -10 | |
| 12 | FC Helsingor | 22 | 12 | -28 | |