| Tüm Maçlar | ||
| Debrecen II | 6 | |
| Beraberlik | 4 | |
| Putnok VSE | 7 | |
| Debrecen II Evindeki Maçlar | ||
| Debrecen II | 2 | |
| Beraberlik | 3 | |
| Putnok VSE | 3 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015/2016 |
MAC3
|
13.09.2015 | MS | Putnok VSE | 1 - 1 | DVSC | - | ||||||||||||
| 2015/2016 |
MAC3
|
27.03.2016 | MS | DVSC | 1 - 2 | Putnok VSE | - | ||||||||||||
| 2016/2017 |
MAC3
|
28.08.2016 | MS | DVSC | 1 - 1 | Putnok VSE | - | ||||||||||||
| 2016/2017 |
MAC3
|
05.03.2017 | MS | Putnok VSE | 0 - 3 | DVSC | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
MAC3
|
02.08.2023 | MS | DVSC | 0 - 4 | Putnok VSE | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
MAC3
|
26.11.2023 | MS | Putnok VSE | 0 - 1 | DVSC | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
MAC3
|
20.10.2024 | MS | Putnok VSE | 3 - 0 | DVSC | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
MAC3
|
04.05.2025 | MS | DVSC | 0 - 0 | Putnok VSE | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
19.10.2025 | MS | Putnok VSE | 1 - 3 | DVSC | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
03.05.2026 | MS | DVSC | 5 - 1 |
Putnok VSE
|
3 - 1 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC3 | 08.03 | Tiszafuredi VSE | 1 - 3 | DVSC |
|
| MAC3 | 14.03 | DVSC | 6 - 3 | Ozd Sajovölgye |
|
| MAC3 | 22.03 | Füzesabony | 0 - 3 | DVSC |
|
| MAC3 | 29.03 | DVSC | 5 - 1 | Nyiregyhaza II |
|
| MAC3 | 05.04 | Kisvarda II | 4 - 1 | DVSC |
|
| MAC3 | 11.04 | DVSC | 1 - 0 | Egri |
|
| MAC3 | 19.04 | DVSC | 1 - 1 | Tarpa |
|
| MAC3 | 26.04 | FC Hatvan | 2 - 1 | DVSC |
|
| MAC3 | 03.05 | DVSC | 5 - 1 |
Putnok VSE
|
|
| MAC3 | 10.05 |
|
0 - 3 | DVSC |
|
| MAC3 | 17.05 | DVSC | v | Tiszaujvar | |
| MAC3 | 24.05 | Cigand SE | v | DVSC |
| MAC3 | 08.03 | Gödöllö | 2 - 1 | Putnok VSE |
|
| MAC3 | 14.03 | Putnok VSE | 2 - 3 | DEAC |
|
| MAC3 | 22.03 | Senyo Carnifex | 4 - 2 | Putnok VSE |
|
| MAC3 | 29.03 | Putnok VSE | 2 - 0 | Tiszafuredi VSE |
|
| MAC3 | 05.04 | Ozd Sajovölgye | 1 - 1 | Putnok VSE |
|
| MAC3 | 11.04 | Putnok VSE | 1 - 1 | Füzesabony |
|
| MAC3 | 19.04 | Nyiregyhaza II | 4 - 3 | Putnok VSE |
|
| MAC3 | 26.04 | Putnok VSE | 1 - 2 | Kisvarda II |
|
| MAC3 | 03.05 | DVSC | 5 - 1 |
Putnok VSE
|
|
| MAC3 | 10.05 | Putnok VSE | 0 - 1 | Tarpa |
|
| MAC3 | 17.05 | FC Hatvan | v | Putnok VSE | |
| MAC3 | 24.05 | Putnok VSE | v | Egri |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 15 | %54 | 8 | %57 |
|
| Berabere | 7 | %25 | 4 | %29 |
|
| Kaybetti | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %25 | 1 | %7 |
|
| Berabere | 5 | %18 | 4 | %29 |
|
| Kaybetti | 16 | %57 | 9 | %64 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| Berabere | 15 | %54 | 7 | %50 |
|
| Kaybetti | 7 | %25 | 4 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %14 | 3 | %21 |
|
| Berabere | 20 | %71 | 7 | %50 |
|
| Kaybetti | 4 | %14 | 4 | %29 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %61 | 8 | %57 |
|
| Yok | 11 | %39 | 6 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %61 | 9 | %64 |
|
| Yok | 11 | %39 | 5 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %14 | 4 | %29 |
|
| Üst | 24 | %86 | 10 | %71 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| Üst | 25 | %89 | 13 | %93 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %32 | 7 | %50 |
|
| Üst | 19 | %68 | 7 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %39 | 7 | %50 |
|
| Üst | 17 | %61 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %54 | 9 | %64 |
|
| Üst | 13 | %46 | 5 | %36 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %68 | 9 | %64 |
|
| Üst | 9 | %32 | 5 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %14 | 4 | %29 |
|
| 2-3 | 11 | %39 | 5 | %36 |
|
| 4-5 | 9 | %32 | 2 | %14 |
|
| 6+ | 4 | %14 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| 2-3 | 16 | %57 | 8 | %57 |
|
| 4-5 | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| 6+ | 3 | %11 | 3 | %21 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| X/1 | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| 2/1 | 2 | %7 | 2 | %14 |
|
| 1/X | 1 | %3 | - | - |
|
| X/X | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| 2/X | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %17 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 4 | %14 | 4 | %28 |
|
| X/1 | 10 | %35 | 4 | %28 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| 2/X | 2 | %7 | 2 | %14 |
|
| 1/2 | 1 | %3 | - | - |
|
| X/2 | 7 | %25 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Levente Szondi |
K
|
12 | |||
| Denes Szakal |
D
|
10 | 1 | 1 | |
| Kristof Gyenti |
D
|
20 | 2 | ||
| Noel Asztalos |
O
|
22 | 2 | ||
| Tamas Farkas |
O
|
20 | 5 | ||
| Zsolt Doktor |
O
|
23 | 9 | ||
| Elia Grassi |
O
|
16 | |||
| Imre Egri |
F
|
15 | 4 | ||
| Botond Nyikos |
F
|
15 | 6 | ||
| Bela Lole |
F
|
13 | 4 | ||
| Szabolcs Perpek |
B
|
24 | 2 | ||
| Toplam: | 35 | ||||
| Zsolt Doktor | 9 |
| T. Batai | 7 |
| Botond Nyikos | 6 |
| A. Váradi | 2 |
| J. Selmeci | 1 |
| Bence Kercso | 1 |
|
1
1.66
|
X
3.16
|
2
3.12
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kisvárda II | 28 | 63 | +36 | |
| 2 | Cigand SE | 28 | 58 | +33 | |
| 3 | DEAC | 28 | 55 | +29 | |
| 4 | Debrecen II | 28 | 52 | +28 | |
| 5 | Tiszafuredi VSE | 28 | 50 | +22 | |
| 6 | Tarpa | 28 | 43 | +10 | |
| 7 | Nyíregyhaza Sp. II | 28 | 37 | +13 | |
| 8 | Egri FC | 28 | 37 | -20 | |
| 9 | Gödöllö | 28 | 36 | +6 | |
| 10 | Disgyor II | 28 | 35 | -10 | |
| 11 | Tiszaujvaros | 28 | 33 | -22 | |
| 12 | Füzesabony | 28 | 29 | -13 | |
| 13 | Senyo Carnifex | 28 | 27 | -38 | |
| 14 | Putnok VSE | 28 | 26 | -12 | |
| 15 | Ózd Sajóvölgye | 28 | 26 | -20 | |
| 16 | FC Hatvan | 28 | 16 | -42 | |