Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
FC Hatvan
0
Beraberlik
0
Tarpa
2
FC Hatvan Evindeki Maçlar
FC Hatvan
0
Beraberlik
0
Tarpa
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2025/2026  MAC3 19.10.2025 MS   FC Hatvan 1 - 2 Tarpa   -      
2025/2026  MAC3 03.05.2026 MS   Tarpa 3 - 1 FC Hatvan   -      
Aralarındaki Maçları Göster
FC Hatvan - Form Durumu
MAC3 08.03   DEAC 3 - 1 FC Hatvan  
MAC3 14.03   FC Hatvan 2 - 3 Senyo Carnifex  
MAC3 22.03   Tiszafuredi VSE 3 - 0 FC Hatvan  
MAC3 29.03   FC Hatvan 2 - 1 Ozd Sajovölgye  
MAC3 05.04   Füzesabony 0 - 1 FC Hatvan  
MAC3 11.04   FC Hatvan 0 - 6 Nyiregyhaza II  
MAC3 19.04   Kisvarda II 3 - 0 FC Hatvan
MAC3 26.04   FC Hatvan 2 - 1 DVSC  
MAC3 03.05   Tarpa 3 - 1 FC Hatvan  
MAC3 10.05   FC Hatvan 2 - 3 Egri  
MAC3 17.05 FC Hatvan v Putnok VSE  
MAC3 24.05 Disgyor II v FC Hatvan  
Tarpa - Form Durumu
MAC3 08.03   Senyo Carnifex 1 - 1 Tarpa  
MAC3 14.03   Tarpa 0 - 0 Tiszafuredi VSE  
MAC3 22.03   Ozd Sajovölgye 3 - 1 Tarpa  
MAC3 29.03   Tarpa 0 - 1 Füzesabony  
MAC3 05.04   Nyiregyhaza II 1 - 0 Tarpa  
MAC3 11.04   Tarpa 0 - 0 Kisvarda II  
MAC3 19.04   DVSC 1 - 1 Tarpa  
MAC3 26.04   Tarpa 2 - 0 Egri  
MAC3 03.05   Tarpa 3 - 1 FC Hatvan  
MAC3 10.05   Putnok VSE 0 - 1 Tarpa  
MAC3 17.05 Tarpa v Disgyor II  
MAC3 24.05 Tiszaujvar v Tarpa  
Bu ligde Tarpa toplamda 3 maçtır kazanıyor, toplamda 5 maçtır kaybetmiyor.
İstatistikler
FC Hatvan - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 5 %18 3 %21
 
 
Berabere 1 %4 - %0
 
 
Kaybetti 22 %79 11 %79
 
 
Tarpa - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 11 %39 4 %29
 
 
Berabere 10 %36 4 %29
 
 
Kaybetti 7 %25 6 %43
 
 
 FC Hatvan - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 3 %11 1 %7
 
 
Berabere 18 %64 12 %86
 
 
Kaybetti 7 %25 1 %7
 
 
 Tarpa - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 5 %18 4 %29
 
 
Berabere 21 %75 8 %57
 
 
Kaybetti 2 %7 2 %14
 
 
FC Hatvan - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 18 %64 11 %79
 
 
Yok 10 %36 3 %21
 
 
Tarpa - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 14 %50 7 %50
 
 
Yok 14 %50 7 %50
 
 
FC Hatvan - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 2 %7 1 %7
 
 
Üst 26 %93 13 %93
 
 
Tarpa - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 10 %36 5 %36
 
 
Üst 18 %64 9 %64
 
 
FC Hatvan - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 5 %18 2 %14
 
 
Üst 23 %82 12 %86
 
 
Tarpa - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 18 %64 10 %71
 
 
Üst 10 %36 4 %29
 
 
FC Hatvan - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 12 %43 5 %36
 
 
Üst 16 %57 9 %64
 
 
Tarpa - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 21 %75 13 %93
 
 
Üst 7 %25 1 %7
 
 
FC Hatvan - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 2 %7 1 %7
 
 
2-3 10 %36 4 %29
 
 
4-5 11 %39 7 %50
 
 
6+ 5 %18 2 %14
 
 
Tarpa - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 10 %36 5 %36
 
 
2-3 11 %39 8 %57
 
 
4-5 6 %21 1 %7
 
 
6+ 1 %4 0 %0
 
 
FC Hatvan - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 6 %21 - -
 
 
X/1 7 %25 3 %21
 
 
2/1 1 %3 - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 1 %3 - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 1 %3 1 %7
 
 
X/2 10 %35 9 %64
 
 
2/2 2 %7 1 %7
 
 
Tarpa - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 2 %7 1 %7
 
 
X/1 9 %32 3 %21
 
 
2/1 2 %7 2 %14
 
 
1/X 1 %3 1 %7
 
 
X/X 9 %32 3 %21
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 3 %10 2 %14
 
 
2/2 2 %7 2 %14
 
 
FC Hatvan - En Golcüler
Kristof Dinka 1
David Karacsony 1
Kristof Porkolab 1
Tarpa - En Golcüler
S. Kolesnyk 1
M. Bodan 1
P. Pryhoda 1
Maç Sonucu 28756 MBS:
1
3.52
X
3.37
2
1.55
Macaristan NB III Kuzeydoğu Puan Durumu
  O P Av
1 Kisvárda II   28 63 +36
2 Cigand SE   28 58 +33
3 DEAC   28 55 +29
4 Debrecen II   28 52 +28
5 Tiszafuredi VSE   28 50 +22
6 Tarpa   28 43 +10
7 Nyíregyhaza Sp. II   28 37 +13
8 Egri FC   28 37 -20
9 Gödöllö   28 36 +6
10 Disgyor II   28 35 -10
11 Tiszaujvaros   28 33 -22
12 Füzesabony   28 29 -13
13 Senyo Carnifex   28 27 -38
14 Putnok VSE   28 26 -12
15 Ózd Sajóvölgye   28 26 -20
16 FC Hatvan   28 16 -42
Maç Sonucu 28756  
1
X
2
2,5 Alt/Üst 28757  
Alt
Üst