| Tüm Maçlar | ||
| Debrecen II | 1 | |
| Beraberlik | 2 | |
| DEAC | 3 | |
| Debrecen II Evindeki Maçlar | ||
| Debrecen II | 1 | |
| Beraberlik | 1 | |
| DEAC | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
MAC3
|
29.10.2023 | MS | DVSC | 4 - 1 | DEAC | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
MAC3
|
11.05.2024 | MS | DEAC | 3 - 0 | DVSC | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
MAC3
|
13.10.2024 | MS | DVSC | 0 - 5 | DEAC | 0 - 2 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
MAC3
|
27.04.2025 | MS | DEAC | 2 - 2 | DVSC | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
06.08.2025 | MS | DEAC | 2 - 0 | DVSC | 1 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
23.11.2025 | MS | DVSC | 0 - 0 | DEAC | 0 - 0 | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC3 | 08.03 | Tiszafuredi VSE | 1 - 3 | DVSC |
|
| MAC3 | 14.03 | DVSC | 6 - 3 | Ozd Sajovölgye |
|
| MAC3 | 22.03 | Füzesabony | 0 - 3 | DVSC |
|
| MAC3 | 29.03 | DVSC | 5 - 1 | Nyiregyhaza II |
|
| MAC3 | 05.04 | Kisvarda II | 4 - 1 | DVSC |
|
| MAC3 | 11.04 | DVSC | 1 - 0 | Egri |
|
| MAC3 | 19.04 | DVSC | 1 - 1 | Tarpa |
|
| MAC3 | 26.04 | FC Hatvan | 2 - 1 | DVSC |
|
| MAC3 | 03.05 | DVSC | 5 - 1 |
Putnok VSE
|
|
| MAC3 | 10.05 | Disgyor II | 0 - 3 | DVSC |
|
| MAC3 | 17.05 | DVSC | v | Tiszaujvar | |
| MAC3 | 24.05 | Cigand SE | v | DVSC |
| MAC3 | 08.03 | DEAC | 3 - 1 | FC Hatvan |
|
| MAC3 | 14.03 | Putnok VSE | 2 - 3 | DEAC |
|
| MAC3 | 22.03 | DEAC | 5 - 0 | Disgyor II |
|
| MAC3 | 29.03 | Tiszaujvar | 0 - 1 | DEAC |
|
| MAC3 | 05.04 | DEAC | 1 - 1 | Cigand SE |
|
| MAC3 | 11.04 | Gödöllö | 3 - 5 | DEAC |
|
| MAC3 | 19.04 | Egri | 4 - 3 | DEAC |
|
| MAC3 | 26.04 | DEAC | 6 - 0 | Senyo Carnifex |
|
| MAC3 | 03.05 | Tiszafuredi VSE | 0 - 1 | DEAC |
|
| MAC3 | 10.05 | DEAC | 1 - 2 | Ozd Sajovölgye |
|
| MAC3 | 17.05 | Füzesabony | v | DEAC | |
| MAC3 | 24.05 | DEAC | v | Nyiregyhaza II |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 15 | %54 | 8 | %57 |
|
| Berabere | 7 | %25 | 4 | %29 |
|
| Kaybetti | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 16 | %57 | 7 | %50 |
|
| Berabere | 7 | %25 | 5 | %36 |
|
| Kaybetti | 5 | %18 | 2 | %14 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| Berabere | 15 | %54 | 7 | %50 |
|
| Kaybetti | 7 | %25 | 4 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 9 | %32 | 2 | %14 |
|
| Berabere | 15 | %54 | 10 | %71 |
|
| Kaybetti | 4 | %14 | 2 | %14 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 17 | %61 | 8 | %57 |
|
| Yok | 11 | %39 | 6 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 13 | %46 | 9 | %64 |
|
| Yok | 15 | %54 | 5 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %14 | 4 | %29 |
|
| Üst | 24 | %86 | 10 | %71 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %29 | 5 | %36 |
|
| Üst | 20 | %71 | 9 | %64 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %32 | 7 | %50 |
|
| Üst | 19 | %68 | 7 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 14 | %50 | 6 | %43 |
|
| Üst | 14 | %50 | 8 | %57 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %54 | 9 | %64 |
|
| Üst | 13 | %46 | 5 | %36 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %61 | 7 | %50 |
|
| Üst | 11 | %39 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %14 | 4 | %29 |
|
| 2-3 | 11 | %39 | 5 | %36 |
|
| 4-5 | 9 | %32 | 2 | %14 |
|
| 6+ | 4 | %14 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 8 | %29 | 5 | %36 |
|
| 2-3 | 9 | %32 | 2 | %14 |
|
| 4-5 | 8 | %29 | 5 | %36 |
|
| 6+ | 3 | %11 | 2 | %14 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| X/1 | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| 2/1 | 2 | %7 | 2 | %14 |
|
| 1/X | 1 | %3 | - | - |
|
| X/X | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| 2/X | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %17 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 9 | %32 | 2 | %14 |
|
| X/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 2/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 7 | %25 | 5 | %35 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %25 | 5 | %35 |
|
| 2/2 | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| Zsolt Doktor | 9 |
| T. Batai | 7 |
| Botond Nyikos | 5 |
| V. Fekete | 3 |
| Tamas Sandor | 2 |
| Jozsef Lenart Gergo | 1 |
|
1
2.91
|
X
3.20
|
2
1.79
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kisvárda II | 28 | 63 | +36 | |
| 2 | Cigand SE | 28 | 58 | +33 | |
| 3 | DEAC | 28 | 55 | +29 | |
| 4 | Debrecen II | 28 | 52 | +28 | |
| 5 | Tiszafuredi VSE | 28 | 50 | +22 | |
| 6 | Tarpa | 28 | 43 | +10 | |
| 7 | Nyíregyhaza Sp. II | 28 | 37 | +13 | |
| 8 | Egri FC | 28 | 37 | -20 | |
| 9 | Gödöllö | 28 | 36 | +6 | |
| 10 | Disgyor II | 28 | 35 | -10 | |
| 11 | Tiszaujvaros | 28 | 33 | -22 | |
| 12 | Füzesabony | 28 | 29 | -13 | |
| 13 | Senyo Carnifex | 28 | 27 | -38 | |
| 14 | Putnok VSE | 28 | 26 | -12 | |
| 15 | Ózd Sajóvölgye | 28 | 26 | -20 | |
| 16 | FC Hatvan | 28 | 16 | -42 | |