| Tüm Maçlar | ||
| Erdi VSE | 4 | |
| Beraberlik | 2 | |
| Kaposvari Rakoczi | 4 | |
| Erdi VSE Evindeki Maçlar | ||
| Erdi VSE | 2 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Kaposvari Rakoczi | 2 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1998/1999 |
MAC2
|
05.09.1998 | MS | Erdi VSE | 2 - 1 | Kaposvar | - | ||||||||||||
| 1998/1999 |
MAC2
|
10.04.1999 | MS | Kaposvar | 2 - 1 | Erdi VSE | - | ||||||||||||
| 2016/2017 |
MAC3
|
17.09.2016 | MS | Erdi VSE | 2 - 1 | Kaposvar | - | ||||||||||||
| 2016/2017 |
MAC3
|
26.03.2017 | MS | Kaposvar | 0 - 1 | Erdi VSE | - | ||||||||||||
| 2017/2018 |
MAC3
|
09.09.2017 | MS | Kaposvar | 1 - 2 | Erdi VSE | - | ||||||||||||
| 2017/2018 |
MAC3
|
24.03.2018 | MS | Erdi VSE | 1 - 2 | Kaposvar | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
MAC3
|
12.11.2023 | MS | Erdi VSE | 1 - 2 | Kaposvar | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
MAC3
|
26.05.2024 | MS | Kaposvar | 5 - 3 | Erdi VSE | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MACK
|
23.08.2025 | MS | Kaposvar | 2 - 2 | Erdi VSE | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
02.11.2025 | MS | Kaposvar | 1 - 1 | Erdi VSE | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC3 | 08.03 | FerencII | 0 - 1 | Erdi VSE |
|
| MAC3 | 14.03 | Erdi VSE | 1 - 0 | Penzügyör |
|
| MAC3 | 22.03 | Paksi SE II | 2 - 3 | Erdi VSE |
|
| MAC3 | 29.03 | Erdi VSE | 1 - 0 | MTK II |
|
| MAC3 | 05.04 | Erdi VSE | 2 - 0 | Dombovari FC |
|
| MAC3 | 11.04 | PTE-PEAC | 1 - 0 | Erdi VSE |
|
| MAC3 | 19.04 | Erdi VSE | 2 - 1 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 26.04 | Nagykanizsai UL | 3 - 1 | Erdi VSE |
|
| MAC3 | 02.05 | Erdi VSE | 3 - 2 | Balatonlel |
|
| MAC3 | 10.05 | Siofok | 1 - 2 | Erdi VSE |
|
| MAC3 | 17.05 | Erdi VSE | v | Kaposvar | |
| MAC3 | 24.05 | Majosi | v | Erdi VSE |
| MAC3 | 08.03 | Kaposvar | 3 - 1 | Balatonlel |
|
| MAC3 | 13.03 | Siofok | 1 - 3 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 22.03 | MTK II | 1 - 0 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 29.03 | Kaposvar | 3 - 0 | Majosi |
|
| MAC3 | 05.04 | Szekszard | 0 - 3 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 11.04 | Kaposvar | 2 - 1 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 19.04 | Dunaujvaros | 0 - 2 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 26.04 | Kaposvar | 0 - 1 | FerencII |
|
| MAC3 | 03.05 | Penzügyör | 1 - 3 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 10.05 | Kaposvar | 1 - 2 | Paksi SE II |
|
| MAC3 | 17.05 | Erdi VSE | v | Kaposvar | |
| MAC3 | 24.05 | Kaposvar | v | Dombovari FC |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 14 | %50 | 8 | %57 |
|
| Berabere | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| Kaybetti | 8 | %29 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 19 | %68 | 11 | %79 |
|
| Berabere | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| Kaybetti | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 5 | %18 | 3 | %21 |
|
| Berabere | 17 | %61 | 8 | %57 |
|
| Kaybetti | 5 | %18 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %14 | 3 | %21 |
|
| Berabere | 21 | %75 | 10 | %71 |
|
| Kaybetti | 1 | %4 | - | %0 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 14 | %50 | 6 | %43 |
|
| Yok | 14 | %50 | 8 | %57 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %57 | 6 | %43 |
|
| Yok | 12 | %43 | 8 | %57 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 9 | %32 | 5 | %36 |
|
| Üst | 19 | %68 | 9 | %64 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %18 | 4 | %29 |
|
| Üst | 23 | %82 | 10 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %57 | 8 | %57 |
|
| Üst | 12 | %43 | 6 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %43 | 7 | %50 |
|
| Üst | 16 | %57 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 20 | %71 | 10 | %71 |
|
| Üst | 8 | %29 | 4 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 18 | %64 | 9 | %64 |
|
| Üst | 10 | %36 | 5 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 9 | %32 | 5 | %36 |
|
| 2-3 | 11 | %39 | 5 | %36 |
|
| 4-5 | 5 | %18 | 2 | %14 |
|
| 6+ | 3 | %11 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %18 | 4 | %29 |
|
| 2-3 | 13 | %46 | 5 | %36 |
|
| 4-5 | 9 | %32 | 4 | %29 |
|
| 6+ | 1 | %4 | 1 | %7 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| X/1 | 7 | %25 | 4 | %28 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| 2/X | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 5 | %17 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| X/1 | 8 | %28 | 2 | %14 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 1 | %3 | - | - |
|
| 2/X | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 12 | %42 | 8 | %57 |
|
| 2/2 | 3 | %10 | 3 | %21 |
|
| Krisztian Karasz | 1 |
| Dominik Biro | 2 |
| R. Zoltán | 1 |
| Adam Hampuk | 1 |
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nagykanizsai ULE | 28 | 63 | +35 | |
| 2 | Pecsi MFC | 28 | 61 | +44 | |
| 3 | Kaposvari Rakoczi | 28 | 60 | +29 | |
| 4 | Majosi | 28 | 53 | +31 | |
| 5 | Ferencvaros II | 28 | 52 | +20 | |
| 6 | MTK II | 28 | 49 | +28 | |
| 7 | Dunaujvaros-Palhalma | 28 | 49 | +19 | |
| 8 | Erdi VSE | 28 | 48 | +7 | |
| 9 | Ivancsa | 28 | 36 | +4 | |
| 10 | Siofok | 28 | 34 | -19 | |
| 11 | Paksi SE II | 28 | 29 | -21 | |
| 12 | Szekszard | 28 | 27 | -33 | |
| 13 | PTE-PEAC | 28 | 26 | -12 | |
| 14 | Balatonlelle SE | 28 | 23 | -27 | |
| 15 | Penzügyör | 28 | 19 | -29 | |
| 16 | Dombovari FC | 28 | 3 | -76 | |