| Tüm Maçlar | ||
| PTE-PEAC | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Ivancsa | 5 | |
| PTE-PEAC Evindeki Maçlar | ||
| PTE-PEAC | 0 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Ivancsa | 2 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
MAC3
|
05.11.2023 | MS | Ivancsa | 2 - 0 | PTE-PEAC | - | ||||||||||||
| 2023/2024 |
MAC3
|
19.05.2024 | MS | PTE-PEAC | 0 - 1 | Ivancsa | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
MAC3
|
18.08.2024 | MS | Ivancsa | 6 - 0 | PTE-PEAC | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
MAC3
|
09.03.2025 | MS | PTE-PEAC | 0 - 6 | Ivancsa | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
19.10.2025 | MS | Ivancsa | 2 - 1 | PTE-PEAC | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
03.05.2026 | MS | PTE-PEAC | 1 - 1 | Ivancsa | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC3 | 08.03 | Pecsi MSC | 3 - 2 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 14.03 | PTE-PEAC | 0 - 0 | Dunaujvaros |
|
| MAC3 | 22.03 |
|
4 - 1 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 29.03 | PTE-PEAC | 1 - 1 | Penzügyör |
|
| MAC3 | 05.04 | Paksi SE II | 2 - 2 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 11.04 | PTE-PEAC | 1 - 0 | Erdi VSE |
|
| MAC3 | 19.04 | Dombovari FC | 2 - 5 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 26.04 | PTE-PEAC | 1 - 3 | MTK II |
|
| MAC3 | 03.05 | PTE-PEAC | 1 - 1 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 10.05 | Nagykanizsai UL | 1 - 0 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 17.05 | PTE-PEAC | v | Balatonlel | |
| MAC3 | 24.05 | Siofok | v | PTE-PEAC |
| MAC3 | 08.03 | Szekszard | 6 - 0 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 14.03 | Ivancsa | 0 - 1 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 22.03 | Dunaujvaros | 1 - 0 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 29.03 | Ivancsa | 4 - 0 | FerencII |
|
| MAC3 | 05.04 | Penzügyör | 2 - 2 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 11.04 | Ivancsa | 3 - 0 | Paksi SE II |
|
| MAC3 | 19.04 | Erdi VSE | 2 - 1 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 26.04 | Ivancsa | 3 - 0 | Dombovari FC |
|
| MAC3 | 03.05 | PTE-PEAC | 1 - 1 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 10.05 | Ivancsa | 0 - 0 | MTK II |
|
| MAC3 | 17.05 | Ivancsa | v | Nagykanizsai UL | |
| MAC3 | 24.05 | Balatonlel | v | Ivancsa |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %21 | 4 | %29 |
|
| Berabere | 8 | %29 | 6 | %43 |
|
| Kaybetti | 14 | %50 | 4 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %36 | 3 | %21 |
|
| Berabere | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| Kaybetti | 12 | %43 | 8 | %57 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %11 | 2 | %14 |
|
| Berabere | 21 | %75 | 9 | %64 |
|
| Kaybetti | 4 | %14 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %4 | - | %0 |
|
| Berabere | 24 | %86 | 11 | %79 |
|
| Kaybetti | 3 | %11 | 3 | %21 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %71 | 8 | %57 |
|
| Yok | 8 | %29 | 6 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 14 | %50 | 10 | %71 |
|
| Yok | 14 | %50 | 4 | %29 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %18 | 4 | %29 |
|
| Üst | 23 | %82 | 10 | %71 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| Üst | 24 | %86 | 13 | %93 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %43 | 9 | %64 |
|
| Üst | 16 | %57 | 5 | %36 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %39 | 4 | %29 |
|
| Üst | 17 | %61 | 10 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %57 | 9 | %64 |
|
| Üst | 12 | %43 | 5 | %36 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %68 | 9 | %64 |
|
| Üst | 9 | %32 | 5 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %18 | 4 | %29 |
|
| 2-3 | 11 | %39 | 5 | %36 |
|
| 4-5 | 10 | %36 | 4 | %29 |
|
| 6+ | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| 2-3 | 15 | %54 | 8 | %57 |
|
| 4-5 | 7 | %25 | 4 | %29 |
|
| 6+ | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| X/1 | 10 | %35 | 2 | %14 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 8 | %28 | 6 | %42 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %10 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | 3 | %10 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| X/1 | 12 | %42 | 6 | %42 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| X/2 | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| S. Lengyel | 2 |
| Edvin Bachesz | 1 |
| P. Major | 1 |
| Csaba Aradi | 2 |
| M. Norbert | 1 |
| B. Vass | 1 |
|
1
2.93
|
X
3.31
|
2
1.68
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nagykanizsai ULE | 28 | 63 | +35 | |
| 2 | Pecsi MFC | 28 | 61 | +44 | |
| 3 | Kaposvari Rakoczi | 28 | 60 | +29 | |
| 4 | Majosi | 28 | 53 | +31 | |
| 5 | Ferencvaros II | 28 | 52 | +20 | |
| 6 | MTK II | 28 | 49 | +28 | |
| 7 | Dunaujvaros-Palhalma | 28 | 49 | +19 | |
| 8 | Erdi VSE | 28 | 48 | +7 | |
| 9 | Ivancsa | 28 | 36 | +4 | |
| 10 | Siofok | 28 | 34 | -19 | |
| 11 | Paksi SE II | 28 | 29 | -21 | |
| 12 | Szekszard | 28 | 27 | -33 | |
| 13 | PTE-PEAC | 28 | 26 | -12 | |
| 14 | Balatonlelle SE | 28 | 23 | -27 | |
| 15 | Penzügyör | 28 | 19 | -29 | |
| 16 | Dombovari FC | 28 | 3 | -76 | |