Aralarındaki Maçlar
Tüm Maçlar
Ivancsa
6
Beraberlik
1
Paksi SE II
1
Ivancsa Evindeki Maçlar
Ivancsa
3
Beraberlik
0
Paksi SE II
1
Sezon Lig Tarih Maç İY 1 0 2
2017/2018  MAC3 15.10.2017 MS   Ivancsa 0 - 3 Paksi SE II   -      
2017/2018  MAC3 29.04.2018 MS   Paksi SE II 2 - 3 Ivancsa   -      
2023/2024  MAC3 13.08.2023 MS   Ivancsa 4 - 3 Paksi SE II   -      
2023/2024  MAC3 03.03.2024 MS   Paksi SE II 0 - 2 Ivancsa   -      
2024/2025  MAC3 10.11.2024 MS   Ivancsa 2 - 1 Paksi SE II   -      
2024/2025  MAC3 25.05.2025 MS   Paksi SE II 1 - 1 Ivancsa   -      
2025/2026  MAC3 28.09.2025 MS   Paksi SE II 0 - 3 Ivancsa   -      
2025/2026  MAC3 11.04.2026 MS   Ivancsa 3 - 0 Paksi SE II   -      
Aralarındaki Maçları Göster
Ivancsa - Form Durumu
MAC3 08.03   Szekszard 6 - 0 Ivancsa  
MAC3 14.03   Ivancsa 0 - 1 Pecsi MSC  
MAC3 22.03   Dunaujvaros 1 - 0 Ivancsa  
MAC3 29.03   Ivancsa 4 - 0 FerencII  
MAC3 05.04   Penzügyör 2 - 2 Ivancsa  
MAC3 11.04   Ivancsa 3 - 0 Paksi SE II  
MAC3 19.04   Erdi VSE 2 - 1 Ivancsa  
MAC3 26.04   Ivancsa 3 - 0 Dombovari FC  
MAC3 03.05   PTE-PEAC 1 - 1 Ivancsa  
MAC3 10.05   Ivancsa 0 - 0 MTK II  
MAC3 17.05 Ivancsa v Nagykanizsai UL  
MAC3 24.05 Balatonlel v Ivancsa  
Paksi SE II - Form Durumu
MAC3 08.03   Penzügyör 0 - 3 Paksi SE II  
MAC3 14.03   Paksi SE II 2 - 1 MTK II  
MAC3 22.03   Paksi SE II 2 - 3 Erdi VSE  
MAC3 29.03   Dombovari FC 0 - 4 Paksi SE II  
MAC3 05.04   Paksi SE II 2 - 2 PTE-PEAC  
MAC3 11.04   Ivancsa 3 - 0 Paksi SE II  
MAC3 19.04   Paksi SE II 0 - 5 Nagykanizsai UL  
MAC3 26.04   Balatonlel 1 - 0 Paksi SE II  
MAC3 03.05   Paksi SE II 1 - 3 Siofok  
MAC3 10.05   Kaposvar 1 - 2 Paksi SE II  
MAC3 17.05 Paksi SE II v Majosi  
MAC3 24.05 Szekszard v Paksi SE II  
Bu ligde Ivancsa evinde 4 maçtır kaybetmiyor, toplamda 3 maçtır kaybetmiyor
İstatistikler
Ivancsa - Maç Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 10 %36 7 %50
 
 
Berabere 6 %21 3 %21
 
 
Kaybetti 12 %43 4 %29
 
 
Paksi SE II - Maç Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 9 %32 4 %29
 
 
Berabere 2 %7 - %0
 
 
Kaybetti 17 %61 10 %71
 
 
 Ivancsa - İlk Yarı Sonucu
  Toplam İçerde
Galibiyet 1 %4 1 %7
 
 
Berabere 24 %86 13 %93
 
 
Kaybetti 3 %11 - %0
 
 
 Paksi SE II - İlk Yarı Sonucu
  Toplam Dışarda
Galibiyet 3 %11 1 %7
 
 
Berabere 18 %64 8 %57
 
 
Kaybetti 7 %25 5 %36
 
 
Ivancsa - Karşılıklı Gol
  Toplam İçerde
Var 14 %50 4 %29
 
 
Yok 14 %50 10 %71
 
 
Paksi SE II - Karşılıklı Gol
  Toplam Dışarda
Var 15 %54 6 %43
 
 
Yok 13 %46 8 %57
 
 
Ivancsa - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 4 %14 3 %21
 
 
Üst 24 %86 11 %79
 
 
Paksi SE II - 1,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 3 %11 1 %7
 
 
Üst 25 %89 13 %93
 
 
Ivancsa - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 11 %39 7 %50
 
 
Üst 17 %61 7 %50
 
 
Paksi SE II - 2,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 6 %21 3 %21
 
 
Üst 22 %79 11 %79
 
 
Ivancsa - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam İçerde
Alt 19 %68 10 %71
 
 
Üst 9 %32 4 %29
 
 
Paksi SE II - 3,5 Altı / Üstü
  Toplam Dışarda
Alt 17 %61 11 %79
 
 
Üst 11 %39 3 %21
 
 
Ivancsa - Toplam Gol
  Toplam İçerde
0-1 4 %14 3 %21
 
 
2-3 15 %54 7 %50
 
 
4-5 7 %25 3 %21
 
 
6+ 2 %7 1 %7
 
 
Paksi SE II - Toplam Gol
  Toplam Dışarda
0-1 3 %11 1 %7
 
 
2-3 14 %50 10 %71
 
 
4-5 9 %32 1 %7
 
 
6+ 2 %7 2 %14
 
 
Ivancsa - İY / MS
  Toplam İçerde
1/1 3 %10 1 %7
 
 
X/1 12 %42 6 %42
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 6 %21 3 %21
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 1 %3 - -
 
 
X/2 6 %21 4 %28
 
 
2/2 - - - -
 
 
Paksi SE II - İY / MS
  Toplam Dışarda
1/1 7 %25 5 %35
 
 
X/1 8 %28 5 %35
 
 
2/1 - - - -
 
 
1/X - - - -
 
 
X/X 2 %7 - -
 
 
2/X - - - -
 
 
1/2 - - - -
 
 
X/2 8 %28 3 %21
 
 
2/2 3 %10 1 %7
 
 
Ivancsa - Son Maç Kadrosu
Oyuncu P Değer Maç
Adam Varga
K
  3    
Marton Abert
D
  2    
Csaba Aradi
D
  4 2  
Levente Ecsodi
O
  2    
Sandor David Kovacs
O
  4    
Bence Kercso
O
  2 1  
Balint Peter Jova
O
  2    
B. Vass
B
  2 1  
A. Kiatipisz
B
  3    
T. László
B
  4    
B. Madarász
B
  4    
Toplam:     4  
 
Ivancsa - En Golcüler
Csaba Aradi 2
M. Norbert 1
B. Vass 1
Paksi SE II - En Golcüler
Balazs Wiesner 1
Zoltan Pesti 1
Kristofd Toth 1
Macaristan NB III Güneybatı Puan Durumu
  O P Av
1 Nagykanizsai ULE   28 63 +35
2 Pecsi MFC   28 61 +44
3 Kaposvari Rakoczi   28 60 +29
4 Majosi   28 53 +31
5 Ferencvaros II   28 52 +20
6 MTK II   28 49 +28
7 Dunaujvaros-Palhalma   28 49 +19
8 Erdi VSE   28 48 +7
9 Ivancsa   28 36 +4
10 Siofok   28 34 -19
11 Paksi SE II   28 29 -21
12 Szekszard   28 27 -33
13 PTE-PEAC   28 26 -12
14 Balatonlelle SE   28 23 -27
15 Penzügyör   28 19 -29
16 Dombovari FC   28 3 -76