| Tüm Maçlar | ||
| Penzügyör | 1 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Ivancsa | 2 | |
| Penzügyör Evindeki Maçlar | ||
| Penzügyör | 1 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Ivancsa | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023/2024 |
MACK
|
06.08.2023 | MS | Penzügyör | 2 - 0 | Ivancsa | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MACK
|
23.08.2025 | MS | Ivancsa | 2 - 1 | Penzügyör | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
21.09.2025 | MS | Ivancsa | 1 - 0 | Penzügyör | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
05.04.2026 | MS | Penzügyör | 2 - 2 | Ivancsa | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC3 | 08.03 | Penzügyör | 0 - 3 | Paksi SE II |
|
| MAC3 | 14.03 | Erdi VSE | 1 - 0 | Penzügyör |
|
| MAC3 | 22.03 | Penzügyör | 4 - 1 | Dombovari FC |
|
| MAC3 | 29.03 | PTE-PEAC | 1 - 1 | Penzügyör |
|
| MAC3 | 05.04 | Penzügyör | 2 - 2 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 11.04 | Nagykanizsai UL | 4 - 0 | Penzügyör |
|
| MAC3 | 19.04 | Penzügyör | 2 - 0 | Balatonlel |
|
| MAC3 | 26.04 | Siofok | 2 - 0 | Penzügyör |
|
| MAC3 | 03.05 | Penzügyör | 1 - 3 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 10.05 | Majosi | 4 - 0 | Penzügyör |
|
| MAC3 | 17.05 | Penzügyör | v | Szekszard | |
| MAC3 | 24.05 | Pecsi MSC | v | Penzügyör |
| MAC3 | 08.03 | Szekszard | 6 - 0 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 14.03 | Ivancsa | 0 - 1 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 22.03 | Dunaujvaros | 1 - 0 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 29.03 | Ivancsa | 4 - 0 | FerencII |
|
| MAC3 | 05.04 | Penzügyör | 2 - 2 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 11.04 | Ivancsa | 3 - 0 | Paksi SE II |
|
| MAC3 | 19.04 | Erdi VSE | 2 - 1 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 26.04 | Ivancsa | 3 - 0 | Dombovari FC |
|
| MAC3 | 03.05 | PTE-PEAC | 1 - 1 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 10.05 | Ivancsa | 0 - 0 | MTK II |
|
| MAC3 | 17.05 | Ivancsa | v | Nagykanizsai UL | |
| MAC3 | 24.05 | Balatonlel | v | Ivancsa |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 4 | %14 | 3 | %21 |
|
| Berabere | 7 | %25 | 2 | %14 |
|
| Kaybetti | 17 | %61 | 9 | %64 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %36 | 3 | %21 |
|
| Berabere | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| Kaybetti | 12 | %43 | 8 | %57 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %11 | 3 | %21 |
|
| Berabere | 17 | %61 | 6 | %43 |
|
| Kaybetti | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 1 | %4 | - | %0 |
|
| Berabere | 24 | %86 | 11 | %79 |
|
| Kaybetti | 3 | %11 | 3 | %21 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 15 | %54 | 9 | %64 |
|
| Yok | 13 | %46 | 5 | %36 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 14 | %50 | 10 | %71 |
|
| Yok | 14 | %50 | 4 | %29 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %14 | 0 | %0 |
|
| Üst | 24 | %86 | 14 | %100 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| Üst | 24 | %86 | 13 | %93 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %43 | 3 | %21 |
|
| Üst | 16 | %57 | 11 | %79 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 11 | %39 | 4 | %29 |
|
| Üst | 17 | %61 | 10 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %57 | 7 | %50 |
|
| Üst | 12 | %43 | 7 | %50 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 19 | %68 | 9 | %64 |
|
| Üst | 9 | %32 | 5 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %14 | 0 | %0 |
|
| 2-3 | 12 | %43 | 7 | %50 |
|
| 4-5 | 11 | %39 | 6 | %43 |
|
| 6+ | 1 | %4 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| 2-3 | 15 | %54 | 8 | %57 |
|
| 4-5 | 7 | %25 | 4 | %29 |
|
| 6+ | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 5 | %17 | 2 | %14 |
|
| X/1 | 5 | %17 | - | - |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 7 | %25 | 2 | %14 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| X/2 | 5 | %17 | 4 | %28 |
|
| 2/2 | 2 | %7 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| X/1 | 12 | %42 | 6 | %42 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| X/2 | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| 2/2 | - | - | - | - |
|
| Oyuncu | P | Değer | Maç |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Adam Varga |
K
|
3 | |||
| Marton Abert |
D
|
2 | |||
| Csaba Aradi |
D
|
4 | 2 | ||
| Levente Ecsodi |
O
|
2 | |||
| Sandor David Kovacs |
O
|
4 | |||
| Bence Kercso |
O
|
2 | 1 | ||
| Balint Peter Jova |
O
|
2 | |||
| B. Vass |
B
|
2 | 1 | ||
| A. Kiatipisz |
B
|
3 | |||
| T. László |
B
|
4 | |||
| B. Madarász |
B
|
4 | |||
| Toplam: | 4 | ||||
| Daniel Földi | 2 |
| Bence Grabant | 1 |
| Marton Molnar | 1 |
| Csaba Aradi | 2 |
| M. Norbert | 1 |
| B. Vass | 1 |
|
1
3.51
|
X
3.25
|
2
1.55
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nagykanizsai ULE | 28 | 63 | +35 | |
| 2 | Pecsi MFC | 28 | 61 | +44 | |
| 3 | Kaposvari Rakoczi | 28 | 60 | +29 | |
| 4 | Majosi | 28 | 53 | +31 | |
| 5 | Ferencvaros II | 28 | 52 | +20 | |
| 6 | MTK II | 28 | 49 | +28 | |
| 7 | Dunaujvaros-Palhalma | 28 | 49 | +19 | |
| 8 | Erdi VSE | 28 | 48 | +7 | |
| 9 | Ivancsa | 28 | 36 | +4 | |
| 10 | Siofok | 28 | 34 | -19 | |
| 11 | Paksi SE II | 28 | 29 | -21 | |
| 12 | Szekszard | 28 | 27 | -33 | |
| 13 | PTE-PEAC | 28 | 26 | -12 | |
| 14 | Balatonlelle SE | 28 | 23 | -27 | |
| 15 | Penzügyör | 28 | 19 | -29 | |
| 16 | Dombovari FC | 28 | 3 | -76 | |