| Tüm Maçlar | ||
| Pecsi MFC | 13 | |
| Beraberlik | 11 | |
| Siofok | 6 | |
| Pecsi MFC Evindeki Maçlar | ||
| Pecsi MFC | 6 | |
| Beraberlik | 8 | |
| Siofok | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021/2022 |
MAC2
|
13.03.2022 | MS | Siofok | 0 - 0 | Pecsi MSC | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
HAZ
|
13.07.2022 | MS | Siofok | 2 - 1 | Pecsi MSC | - | ||||||||||||
| 2022/2023 |
MAC2
|
05.10.2022 | MS | Siofok | 0 - 0 | Pecsi MSC | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2022/2023 |
MAC2
|
02.04.2023 | MS |
|
2 - 2 | Siofok | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
MAC2
|
06.08.2023 | MS | Siofok | 0 - 1 | Pecsi MSC | 0 - 1 | ||||||||||||
| 2023/2024 |
MAC2
|
04.02.2024 | MS |
|
2 - 2 | Siofok | 1 - 2 | ||||||||||||
| 2024/2025 |
MAC3
|
08.09.2024 | MS | Siofok | 1 - 0 | Pecsi MSC | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
MAC3
|
30.03.2025 | MS | Pecsi MSC | 1 - 1 | Siofok | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
21.09.2025 | MS | Siofok | 0 - 5 | Pecsi MSC | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
05.04.2026 | MS | Pecsi MSC | 4 - 0 | Siofok | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC3 | 08.03 | Pecsi MSC | 3 - 2 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 14.03 | Ivancsa | 0 - 1 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 22.03 | Pecsi MSC | 1 - 1 | Nagykanizsai UL |
|
| MAC3 | 29.03 | Balatonlel | 0 - 3 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 05.04 | Pecsi MSC | 4 - 0 | Siofok |
|
| MAC3 | 11.04 | Kaposvar | 2 - 1 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 19.04 | Pecsi MSC | 2 - 1 | Majosi |
|
| MAC3 | 26.04 | Szekszard | 1 - 4 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 03.05 |
|
1 - 1 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 10.05 | Pecsi MSC | 2 - 0 | Dunaujvaros |
|
| MAC3 | 17.05 | FerencII | v | Pecsi MSC | |
| MAC3 | 24.05 | Pecsi MSC | v | Penzügyör |
| MAC3 | 08.03 | MTK II | 0 - 1 | Siofok |
|
| MAC3 | 13.03 | Siofok | 1 - 3 | Kaposvar |
|
| MAC3 | 22.03 | Majosi | 2 - 3 | Siofok |
|
| MAC3 | 29.03 | Siofok | 3 - 0 | Szekszard |
|
| MAC3 | 05.04 | Pecsi MSC | 4 - 0 | Siofok |
|
| MAC3 | 11.04 | Siofok | 1 - 1 | Dunaujvaros |
|
| MAC3 | 19.04 | FerencII | 1 - 1 | Siofok |
|
| MAC3 | 26.04 | Siofok | 2 - 0 | Penzügyör |
|
| MAC3 | 03.05 | Paksi SE II | 1 - 3 | Siofok |
|
| MAC3 | 10.05 | Siofok | 1 - 2 | Erdi VSE |
|
| MAC3 | 17.05 | Dombovari FC | v | Siofok | |
| MAC3 | 24.05 | Siofok | v | PTE-PEAC |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 18 | %64 | 11 | %79 |
|
| Berabere | 7 | %25 | 2 | %14 |
|
| Kaybetti | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %36 | 5 | %36 |
|
| Berabere | 4 | %14 | 2 | %14 |
|
| Kaybetti | 14 | %50 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %25 | 6 | %43 |
|
| Berabere | 18 | %64 | 5 | %36 |
|
| Kaybetti | 2 | %7 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %11 | 2 | %14 |
|
| Berabere | 20 | %71 | 10 | %71 |
|
| Kaybetti | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 13 | %46 | 6 | %43 |
|
| Yok | 15 | %54 | 8 | %57 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 16 | %57 | 8 | %57 |
|
| Yok | 12 | %43 | 6 | %43 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| Üst | 22 | %79 | 12 | %86 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %18 | 2 | %14 |
|
| Üst | 23 | %82 | 12 | %86 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %46 | 6 | %43 |
|
| Üst | 15 | %54 | 8 | %57 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %43 | 6 | %43 |
|
| Üst | 16 | %57 | 8 | %57 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %61 | 8 | %57 |
|
| Üst | 11 | %39 | 6 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %57 | 7 | %50 |
|
| Üst | 12 | %43 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| 2-3 | 11 | %39 | 6 | %43 |
|
| 4-5 | 8 | %29 | 4 | %29 |
|
| 6+ | 3 | %11 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %18 | 2 | %14 |
|
| 2-3 | 11 | %39 | 5 | %36 |
|
| 4-5 | 11 | %39 | 6 | %43 |
|
| 6+ | 1 | %4 | 1 | %7 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %21 | 6 | %42 |
|
| X/1 | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 6 | %21 | 1 | %7 |
|
| 2/X | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %25 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | 1 | %3 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| X/1 | 9 | %32 | 5 | %35 |
|
| 2/1 | - | - | - | - |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 4 | %14 | 2 | %14 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %25 | 3 | %21 |
|
| 2/2 | 5 | %17 | 2 | %14 |
|
| Peter Beke | 1 |
| R. Csörg? | 1 |
| H. Yaroslav | 1 |
| K. Félegyházi | 1 |
| Tamas Farkas | 1 |
| Bence Pinter | 1 |
|
1
1.21
|
X
4.21
|
2
5.81
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nagykanizsai ULE | 28 | 63 | +35 | |
| 2 | Pecsi MFC | 28 | 61 | +44 | |
| 3 | Kaposvari Rakoczi | 28 | 60 | +29 | |
| 4 | Majosi | 28 | 53 | +31 | |
| 5 | Ferencvaros II | 28 | 52 | +20 | |
| 6 | MTK II | 28 | 49 | +28 | |
| 7 | Dunaujvaros-Palhalma | 28 | 49 | +19 | |
| 8 | Erdi VSE | 28 | 48 | +7 | |
| 9 | Ivancsa | 28 | 36 | +4 | |
| 10 | Siofok | 28 | 34 | -19 | |
| 11 | Paksi SE II | 28 | 29 | -21 | |
| 12 | Szekszard | 28 | 27 | -33 | |
| 13 | PTE-PEAC | 28 | 26 | -12 | |
| 14 | Balatonlelle SE | 28 | 23 | -27 | |
| 15 | Penzügyör | 28 | 19 | -29 | |
| 16 | Dombovari FC | 28 | 3 | -76 | |