| Tüm Maçlar | ||
| Pecsi MFC | 3 | |
| Beraberlik | 1 | |
| PTE-PEAC | 0 | |
| Pecsi MFC Evindeki Maçlar | ||
| Pecsi MFC | 2 | |
| Beraberlik | 0 | |
| PTE-PEAC | 0 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
MAC3
|
29.09.2024 | MS | PTE-PEAC | 1 - 2 | Pecsi MSC | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
MAC3
|
13.04.2025 | MS | Pecsi MSC | 3 - 1 | PTE-PEAC | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
17.08.2025 | MS | PTE-PEAC | 0 - 0 | Pecsi MSC | 0 - 0 | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
08.03.2026 | MS | Pecsi MSC | 3 - 2 | PTE-PEAC | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC3 | 08.03 | Pecsi MSC | 3 - 2 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 14.03 | Ivancsa | 0 - 1 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 22.03 | Pecsi MSC | 1 - 1 | Nagykanizsai UL |
|
| MAC3 | 29.03 | Balatonlel | 0 - 3 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 05.04 | Pecsi MSC | 4 - 0 | Siofok |
|
| MAC3 | 11.04 | Kaposvar | 2 - 1 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 19.04 | Pecsi MSC | 2 - 1 | Majosi |
|
| MAC3 | 26.04 | Szekszard | 1 - 4 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 03.05 |
|
1 - 1 | Pecsi MSC |
|
| MAC3 | 10.05 | Pecsi MSC | 2 - 0 | Dunaujvaros |
|
| MAC3 | 17.05 | FerencII | v | Pecsi MSC | |
| MAC3 | 24.05 | Pecsi MSC | v | Penzügyör |
| MAC3 | 08.03 | Pecsi MSC | 3 - 2 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 14.03 | PTE-PEAC | 0 - 0 | Dunaujvaros |
|
| MAC3 | 22.03 |
|
4 - 1 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 29.03 | PTE-PEAC | 1 - 1 | Penzügyör |
|
| MAC3 | 05.04 | Paksi SE II | 2 - 2 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 11.04 | PTE-PEAC | 1 - 0 | Erdi VSE |
|
| MAC3 | 19.04 | Dombovari FC | 2 - 5 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 26.04 | PTE-PEAC | 1 - 3 | MTK II |
|
| MAC3 | 03.05 | PTE-PEAC | 1 - 1 | Ivancsa |
|
| MAC3 | 10.05 | Nagykanizsai UL | 1 - 0 | PTE-PEAC |
|
| MAC3 | 17.05 | PTE-PEAC | v | Balatonlel | |
| MAC3 | 24.05 | Siofok | v | PTE-PEAC |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 18 | %64 | 11 | %79 |
|
| Berabere | 7 | %25 | 2 | %14 |
|
| Kaybetti | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| Berabere | 8 | %29 | 2 | %14 |
|
| Kaybetti | 14 | %50 | 10 | %71 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 7 | %25 | 6 | %43 |
|
| Berabere | 18 | %64 | 5 | %36 |
|
| Kaybetti | 2 | %7 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| Berabere | 21 | %75 | 12 | %86 |
|
| Kaybetti | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 13 | %46 | 6 | %43 |
|
| Yok | 15 | %54 | 8 | %57 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 20 | %71 | 12 | %86 |
|
| Yok | 8 | %29 | 2 | %14 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| Üst | 22 | %79 | 12 | %86 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 5 | %18 | 1 | %7 |
|
| Üst | 23 | %82 | 13 | %93 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 13 | %46 | 6 | %43 |
|
| Üst | 15 | %54 | 8 | %57 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 12 | %43 | 3 | %21 |
|
| Üst | 16 | %57 | 11 | %79 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %61 | 8 | %57 |
|
| Üst | 11 | %39 | 6 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 16 | %57 | 7 | %50 |
|
| Üst | 12 | %43 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 6 | %21 | 2 | %14 |
|
| 2-3 | 11 | %39 | 6 | %43 |
|
| 4-5 | 8 | %29 | 4 | %29 |
|
| 6+ | 3 | %11 | 2 | %14 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 5 | %18 | 1 | %7 |
|
| 2-3 | 11 | %39 | 6 | %43 |
|
| 4-5 | 10 | %36 | 6 | %43 |
|
| 6+ | 2 | %7 | 1 | %7 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 6 | %21 | 6 | %42 |
|
| X/1 | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 6 | %21 | 1 | %7 |
|
| 2/X | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 7 | %25 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | 1 | %3 | - | - |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 3 | %10 | 1 | %7 |
|
| X/1 | 10 | %35 | 8 | %57 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | - | - | - | - |
|
| X/X | 8 | %28 | 2 | %14 |
|
| 2/X | - | - | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 3 | %10 | 2 | %14 |
|
| 2/2 | 3 | %10 | - | - |
|
| Peter Beke | 1 |
| R. Csörg? | 1 |
| H. Yaroslav | 1 |
| S. Lengyel | 2 |
| Z. Szabó | 1 |
| Edvin Bachesz | 1 |
|
1
-
|
X
5.31
|
2
11.05
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nagykanizsai ULE | 28 | 63 | +35 | |
| 2 | Pecsi MFC | 28 | 61 | +44 | |
| 3 | Kaposvari Rakoczi | 28 | 60 | +29 | |
| 4 | Majosi | 28 | 53 | +31 | |
| 5 | Ferencvaros II | 28 | 52 | +20 | |
| 6 | MTK II | 28 | 49 | +28 | |
| 7 | Dunaujvaros-Palhalma | 28 | 49 | +19 | |
| 8 | Erdi VSE | 28 | 48 | +7 | |
| 9 | Ivancsa | 28 | 36 | +4 | |
| 10 | Siofok | 28 | 34 | -19 | |
| 11 | Paksi SE II | 28 | 29 | -21 | |
| 12 | Szekszard | 28 | 27 | -33 | |
| 13 | PTE-PEAC | 28 | 26 | -12 | |
| 14 | Balatonlelle SE | 28 | 23 | -27 | |
| 15 | Penzügyör | 28 | 19 | -29 | |
| 16 | Dombovari FC | 28 | 3 | -76 | |