| Tüm Maçlar | ||
| Budaörs | 1 | |
| Beraberlik | 1 | |
| Ujpest II | 2 | |
| Budaörs Evindeki Maçlar | ||
| Budaörs | 1 | |
| Beraberlik | 0 | |
| Ujpest II | 1 | |
| Sezon | Lig | Tarih | Maç | İY | 1 | 0 | 2 | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024/2025 |
MAC3
|
11.08.2024 | MS | Ujpest II | 1 - 0 | Budaörs | - | ||||||||||||
| 2024/2025 |
MAC3
|
02.03.2025 | MS | Budaörs | 5 - 4 | Ujpest II | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
05.10.2025 | MS | Ujpest II | 2 - 2 | Budaörs | - | ||||||||||||
| 2025/2026 |
MAC3
|
19.04.2026 | MS | Budaörs | 1 - 3 | Ujpest II | - | ||||||||||||
| Aralarındaki Maçları Göster | |||||||||||||||||||
| MAC3 | 08.03 | Tatabanya | 3 - 2 | Budaörs |
|
| MAC3 | 14.03 | Budaörs | 3 - 0 | Balatonfüred |
|
| MAC3 | 22.03 | Komarom | 2 - 0 | Budaörs |
|
| MAC3 | 28.03 | Budaörs | 3 - 3 | Sopron |
|
| MAC3 | 05.04 | Puskas FC II | 1 - 1 | Budaörs |
|
| MAC3 | 11.04 | Budaörs | 1 - 2 | Mosonmagyaro |
|
| MAC3 | 19.04 | Budaörs | 1 - 3 | Ujpest II |
|
| MAC3 | 26.04 | Haladas VSE | 2 - 1 | Budaörs |
|
| MAC3 | 03.05 | Budaörs | 8 - 0 | Zsambeki SK |
|
| MAC3 | 10.05 | Pápai Perutz | 0 - 2 | Budaörs |
|
| MAC3 | 17.05 | Budaörs | v | Veszprem | |
| MAC3 | 24.05 | Bicskei | v | Budaörs |
| MAC3 | 08.03 | Gyirmot | 3 - 2 | Ujpest II |
|
| MAC3 | 14.03 | Ujpest II | 1 - 3 | Tatabanya |
|
| MAC3 | 22.03 | Balatonfüred | 0 - 2 | Ujpest II |
|
| MAC3 | 29.03 | Ujpest II | 2 - 1 | Komarom |
|
| MAC3 | 05.04 | Sopron | 1 - 4 | Ujpest II |
|
| MAC3 | 11.04 | Ujpest II | 1 - 1 | Puskas FC II |
|
| MAC3 | 19.04 | Budaörs | 1 - 3 | Ujpest II |
|
| MAC3 | 26.04 | Ujpest II | 0 - 0 | Mosonmagyaro |
|
| MAC3 | 03.05 | Ujpest II | 1 - 2 | Haladas VSE |
|
| MAC3 | 10.05 | Zsambeki SK | 1 - 3 | Ujpest II |
|
| MAC3 | 17.05 | Ujpest II | v | Pápai Perutz | |
| MAC3 | 24.05 | Veszprem | v | Ujpest II |
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 10 | %36 | 6 | %43 |
|
| Berabere | 5 | %18 | 2 | %14 |
|
| Kaybetti | 13 | %46 | 6 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 8 | %29 | 5 | %36 |
|
| Berabere | 7 | %25 | 2 | %14 |
|
| Kaybetti | 13 | %46 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %21 | 4 | %29 |
|
| Berabere | 10 | %36 | 4 | %29 |
|
| Kaybetti | 11 | %39 | 6 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Galibiyet | 6 | %21 | 4 | %29 |
|
| Berabere | 13 | %46 | 6 | %43 |
|
| Kaybetti | 9 | %32 | 4 | %29 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 15 | %54 | 8 | %57 |
|
| Yok | 13 | %46 | 6 | %43 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Var | 19 | %68 | 9 | %64 |
|
| Yok | 9 | %32 | 5 | %36 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| Üst | 25 | %89 | 13 | %93 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 4 | %14 | 2 | %14 |
|
| Üst | 24 | %86 | 12 | %86 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 8 | %29 | 2 | %14 |
|
| Üst | 20 | %71 | 12 | %86 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 10 | %36 | 5 | %36 |
|
| Üst | 18 | %64 | 9 | %64 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 15 | %54 | 5 | %36 |
|
| Üst | 13 | %46 | 9 | %64 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Alt | 17 | %61 | 7 | %50 |
|
| Üst | 11 | %39 | 7 | %50 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 3 | %11 | 1 | %7 |
|
| 2-3 | 12 | %43 | 4 | %29 |
|
| 4-5 | 9 | %32 | 5 | %36 |
|
| 6+ | 4 | %14 | 4 | %29 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 0-1 | 4 | %14 | 2 | %14 |
|
| 2-3 | 13 | %46 | 5 | %36 |
|
| 4-5 | 9 | %32 | 5 | %36 |
|
| 6+ | 2 | %7 | 2 | %14 |
|
| Toplam | İçerde | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 8 | %28 | 4 | %28 |
|
| X/1 | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | 1 | %3 | - | - |
|
| X/X | 2 | %7 | 2 | %14 |
|
| 2/X | 1 | %3 | - | - |
|
| 1/2 | - | - | - | - |
|
| X/2 | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| 2/2 | 6 | %21 | 5 | %35 |
|
| Toplam | Dışarda | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| 1/1 | 4 | %14 | 3 | %21 |
|
| X/1 | 5 | %17 | 3 | %21 |
|
| 2/1 | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| 1/X | 1 | %3 | 1 | %7 |
|
| X/X | 4 | %14 | 1 | %7 |
|
| 2/X | 2 | %7 | - | - |
|
| 1/2 | 1 | %3 | - | - |
|
| X/2 | 4 | %14 | 2 | %14 |
|
| 2/2 | 6 | %21 | 3 | %21 |
|
| Botond Janos Ronaszeki | 2 |
| Csongor Laudan | 1 |
| Balazs Schmidtka | 1 |
| Zoltan Pataki | 2 |
| Naruki Milan Mandi | 1 |
| B. Vas | 1 |
|
1
2.02
|
X
3.23
|
2
2.30
|
| O | P | Av | |||
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gyirmot | 28 | 76 | +81 | |
| 2 | Tatabanya | 28 | 56 | +23 | |
| 3 | Dorogi FC | 28 | 55 | +13 | |
| 4 | Puskás FC II | 28 | 51 | +22 | |
| 5 | Komarom | 28 | 48 | +15 | |
| 6 | Haladas VSE | 28 | 47 | +10 | |
| 7 | Mosonmagyarovari TE | 28 | 44 | +11 | |
| 8 | Veszprem | 28 | 41 | +2 | |
| 9 | Bicskei | 28 | 36 | +2 | |
| 10 | Budaörs | 28 | 35 | -3 | |
| 11 | Ujpest II | 28 | 31 | -6 | |
| 12 | Györi ETO II | 28 | 31 | -15 | |
| 13 | SC Sopron | 28 | 31 | -15 | |
| 14 | Pápai Perutz | 28 | 21 | -37 | |
| 15 | Balatonfüredi | 28 | 18 | -37 | |
| 16 | Zsambeki SK | 28 | 13 | -66 | |